Şimdi Ara

LoL devri bitiyor(muş) P0GP İÇERİR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
3
Favori
7.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

deprem oluyor bu orada video çekiyor

(dart)
  • rahatsız mı la bu ? kafa hareketlerine bak...
    riyots geyms de op hannyy
  • bu kadar gereksiz bir insan olabilirmi ya. ne kadar boş konuşuyor bu eleman ya konuşmasını beceremiyor daha neyin streamini yapiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

quote:

Arkadaşlar tamam video saçma ama adamlar hala adamakıllı bir yenilik getirmedi farkında mısınız?

Tamam oynayalı 6 ay falan oluyor yeniyim oyunda ama ne bileyim abi, flamerlara, afklara bir çözüm sunmadılar. Ha basit mi diyeceksiniz hayır zordur illa ki, ama ne bileyim feedlerı oyun esnasında banlama gibi şeyler yapsalar ya da oyun sırasına girenler banlanan heroların yerine dogrudan oyuna girseler bir nebze iyi olmaz mı? Gerçi suistimale açık hale geliyor ama ne bileyim bu oyunun oynanabilirlik değil de sorunları gidermek acısından cok problemli oldugunu düşünüyorum.

ne dediğinin farkındamısın ?
    feederları oyun sırasında banlasınlar nedir ya 6 aylık oyunccusun hiçmi feedlemedin
    flamer'a adam napabilir söven yine sövücek ki diğer sunucularda katı kurallar var trde yok sadece bunlar şirketin elinde olan şeyler degil

trnin en sevdigim yanı rahat flame yapabiliyorum

Belli niye atarladığın

belli olan bi şey yok benim oyunlarımı izlersen durup dururken flame yapmam
    jungle oynadıgım için blame zaten yapmam
    o en alttakini şakasına yazdım gülücükten belli oldugu üzere
    ben şirketin bunlara yapıcak bi şey olmadıgını feedleyen adamın neden banlanıcagını soruyorum sana

Feedlemekten kastımın direkt bilerek adama yatmanın oldugunu ayrıca belirtmem mi lazım?

Ayrıca nedir bu patlama? Şirkette hissen mi var beğenmiyorum icraatlerini bu kadar, fikirlerimi beğenmezsen görmezden gelirsin bu kadar.

patlama filan yok nerden çıktı :D
    sadece mantıksız geldi o kadar

• yaov şuna adam diyip durmayın ondan sonra egoist diyosunuz çocuğa elini şaplatıp kafasını ikide bir sallayarak konuşan ergen 15 yaşında var ya da yok ne büyüttünüz be bilader:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan151

yaov şuna adam diyip durmayın ondan sonra egoist diyosunuz çocuğa elini şaplatıp kafasını ikide bir sallayarak konuşan ergen 15 yaşında var ya da yok ne büyüttünüz be bilader:D

adam ulti attı :D
  • Olm sunu takip edenler gider dota ya baslar ne guzel takiliyodum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • riot şuan sunucuları açık bırakıp tatile gitse batmaz oyun inşallah bunu takipçileride bunu gibi gidip dotaya başlarlar
  • 48 saat oyuna girmezsek riot düşecek.

• Yazıklar olsun size tanımadığınız adama demediğinizi bırakmamışsınız, yaşınızı belli etmişsiniz gerçekten . Adam saçmalamış olabilir katılmıyor olabilirsiniz ama tipiyle dalga geçmek konuşmasına takmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #NeWWorlD# -- 13 Ocak 2014; 2:28:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

quote:

Orijinalden alıntı: Better Call Saul

quote:

Orijinalden alıntı: ArmadilloAhmet

/>

Videoyu açmadan

HAHAHA Mesut adamın dibi ya

• Dediği her lafa bi cevabım var ama tabii ki ciddiye alıp bi şey yazmıcam. Tam anlamıyla saçmalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cortland

48 saat oyuna girmezsek riot düşecek.

Lan
  • kim bu velet
  • Allah'ım TR Stream piyasası bunlara mı kaldı? Yazık...

• Neymiş moba türünün amacı tf kazanıp nexus kesmekden başka bişey.değilmiş. Bunun üzerine riot games baron nashoru değiştirdi ve amuda kalkıp halay çeken halay başı nashor yaptı. Birde nexusu kesince oyun bitmiomuş sınırsız oyun çok saol P0GP sayende riot games'in cio'su oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: ArmadilloAhmet

/>

[size=3]Dedim.

• kaan151 K kullanıcısına yanıt
    20 yaşında
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan151

yaov şuna adam diyip durmayın ondan sonra egoist diyosunuz çocuğa elini şaplatıp kafasını ikide bir sallayarak konuşan ergen 15 yaşında var ya da yok ne büyüttünüz be bilader:D

20 yaşında
  • quote:

Orijinalden alıntı: habibcanalkan

kaç yaşında la bu

20
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.