Şimdi Ara

LoL devri bitiyor(muş) P0GP İÇERİR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
3
Favori
7.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. videonun başında söyledikleri mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jax Teller -- 13 Ocak 2014; 17:28:18 >
  • Hayır adama küfür edince kızmıyorlar. Tipe bak yolda görsem döverim dedim herkes babası gibi korudu çok ilginç bir insanız hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazy e

Tipi gördükçe tokatlayasım geliyo bu ne ya

Evet hareketler konuşma tarzi bitirdi beni
    Fena saçmaliyor ayrica.
  • Riot oyunu hiç ellemeden 2 ay götürür rahat rahat. Öyle bir kitle yapmış durumda.
  • bu ergen kendini en iyi sanıyormuş 12-13 yaşlarında veletlere hitap ediyor bir de halka sesleniş gibi ciddiye alıp video alıyor ingilizcesi de acayip berbat dfgdflgkdf
  • haklı haksız nedenleri var lol batıyor diyemem ama beni sıktı ki yeni olmama rağman tabi hala çok seviliyor fakat 4. sezon için yenilik şart 4. sezonu bekliyorum adam gibi bir şey olmasa bende bırakcam lol yaş sınırlaması daha çok tr için geçerli
  • en sonunada izleyebildim ve cidden saçmalamış. tek katıldıgım noktası yeni çıkan şampiyonların aşırı güçlü çıkmasıdır. başkada dogru bi lafını görmedim.
  • Ben oyunu bırakıyom başka oyun videoları çekcem ama izleyin ha lütfen bak demek istemiş :)

Koşmular koşun rayt geyms batıyo
  • 2:28 kendinizi bir bok sanmanız diyor.

Biri şu veledi hayrına bana ulaştırsın

• 2 küsür dakika kadar izlemeye çalıştım, tek bir cümle anlayamadım. Egoistliğini geçtim, bu yaşına gelmiş cümle kuramıyor. Bu kişiyi takip eden var mı gerçekten de forumda üç sayfalık konusu olabiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

2 küsür dakika kadar izlemeye çalıştım, tek bir cümle anlayamadım. Egoistliğini geçtim, bu yaşına gelmiş cümle kuramıyor. Bu kişiyi takip eden var mı gerçekten de forumda üç sayfalık konusu olabiliyor?

hocam youtube da iyi izleniyor ama cümle kuramaması doğru haklı haksız nedenleri var
  • Ya bilader çirkinsin, yakışmıyorsun o kamera önünede, git oyun oynayacaksan kendine oyna. Gelmiş akıl veriyor birde.
  • Malesef haklı.

Tamam bu adamı ben de sevmiyorum, aşırı egoist ve yapmacık tavırları yüzünden lakin şöyle de bir şey var: lol yavaş yavaş devrini tamamlayacak gibi gözüküyor. Ben oyunu 2,5 senedir oynuyorum. Çok güzel zamanlarımı geçirdim ve yükselişine ciddi anlamda tanık olmuş biriyim. En basitinden eskiden twitch'te 150 bin, önemli bir turnuva oldumu 200 bin kişiden aşağı izleyici almazdı(Ownedda da bir o kadar). Şu an bakıyorsunuz taş çatlasa 100bini gördüm o da sezon sonu turnuvasıydı. Oyundaki monotonluk ve riot'un denge konusunda yaptığı devamlı hataların sonucunda pek oynayanı kalmayacak gibi duruyor. Bundan 1,5 sene önce oyunda gerçekten iyi bir denge vardı, en azından adil bir nerf-buff dengesi bulunuyordu. Sonradan s3'teki assasin metasının artışıyla diğer roller gereksiz kaldı. Bunu engellemeye çalıştılar: zed,kha diana ard arda nerflendi. Peki ne değişti. 15-0 giden adc'ye 0-7 giden kha yalnız yakaladımı tek atıyor. Bu sadece bir örnek, lanelerde ne kadar agresif oynarsanız o kadar iyi kazanıyorsunuz ki şu an riven'ın bu nerlenmiş haliyle bile karşısında durabilecek çok az hero var. Supportlardaki değişikliklere gelelim. Ne zaman ap herolar support rolünde oynanmaya başladı bot lane iyice saçmaladı. Jungle ganka geliyor, support annie full combo +ignite ile jungle kesip adc harraslıyor. Ward sistemi zaten rezalet. Değişiklik yapıcaz diye daha da saçma bir oyun olma yolunda ilerliyor league of legends. İşin kötü yanı alternatif yok. Lol hala en iyi moba; hon gibi dandik veya smite gibi abidik gubidik bir oyun asla aynı zevki vermiyor. Emin olun alternatif bir oyun çıktığında LoL dota'nın konumuna düşecektir.

Bu arada ''knight batmadı riot mu batıcak'' diyen arkadaşlar : Riot zaten mükemmel bir vurgun yaptı. 3 senede inanılmaz bir kar elde ettiler. Açıkçası şu an LoL yerine başka bir oyun üzerinde çalıştıklarını düşünüyorum. Riot games batmaz, fakat elbet knight'ın konumuna düşecek. Şu an knight oynayan var, ama gerçekten oynanabilir bir oyun mu sizce? Knight'ın vadesi doldu, league of legends ise bu yolda ilerliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hei. -- 13 Ocak 2014; 19:08:41 >

• birkaç yerde haklı,

bunun nasıl 50000 abonesi oluyo lan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam haklı beyler
  • Yalan bu kitle ile kolay kolay bitmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Insanity

Malesef haklı.

Tamam bu adamı ben de sevmiyorum, aşırı egoist ve yapmacık tavırları yüzünden lakin şöyle de bir şey var: lol yavaş yavaş devrini tamamlayacak gibi gözüküyor. Ben oyunu 2,5 senedir oynuyorum. Çok güzel zamanlarımı geçirdim ve yükselişine ciddi anlamda tanık olmuş biriyim. En basitinden eskiden twitch'te 150 bin, önemli bir turnuva oldumu 200 bin kişiden aşağı izleyici almazdı(Ownedda da bir o kadar). Şu an bakıyorsunuz taş çatlasa 100bini gördüm o da sezon sonu turnuvasıydı. Oyundaki monotonluk ve riot'un denge konusunda yaptığı devamlı hataların sonucunda pek oynayanı kalmayacak gibi duruyor. Bundan 1,5 sene önce oyunda gerçekten iyi bir denge vardı, en azından adil bir nerf-buff dengesi bulunuyordu. Sonradan s3'teki assasin metasının artışıyla diğer roller gereksiz kaldı. Bunu engellemeye çalıştılar: zed,kha diana ard arda nerflendi. Peki ne değişti. 15-0 giden adc'ye 0-7 giden kha yalnız yakaladımı tek atıyor. Bu sadece bir örnek, lanelerde ne kadar agresif oynarsanız o kadar iyi kazanıyorsunuz ki şu an riven'ın bu nerlenmiş haliyle bile karşısında durabilecek çok az hero var. Supportlardaki değişikliklere gelelim. Ne zaman ap herolar support rolünde oynanmaya başladı bot lane iyice saçmaladı. Jungle ganka geliyor, support annie full combo +ignite ile jungle kesip adc harraslıyor. Ward sistemi zaten rezalet. Değişiklik yapıcaz diye daha da saçma bir oyun olma yolunda ilerliyor league of legends. İşin kötü yanı alternatif yok. Lol hala en iyi moba; hon gibi dandik veya smite gibi abidik gubidik bir oyun asla aynı zevki vermiyor. Emin olun alternatif bir oyun çıktığında LoL dota'nın konumuna düşecektir.

Bu arada ''knight batmadı riot mu batıcak'' diyen arkadaşlar : Riot zaten mükemmel bir vurgun yaptı. 3 senede inanılmaz bir kar elde ettiler. Açıkçası şu an LoL yerine başka bir oyun üzerinde çalıştıklarını düşünüyorum. Riot games batmaz, fakat elbet knight'ın konumuna düşecek. Şu an knight oynayan var, ama gerçekten oynanabilir bir oyun mu sizce? Knight'ın vadesi doldu, league of legends ise bu yolda ilerliyor.

kardeşim fikirlerine saygı duyuyorum ancak yanıldığın nokta var bu izleyici sayısı meselesi bugün bjergsen açsa 50k görür dyrus 30k keza ünlü streamerlar yayın yaptığında ciddi bir rakam oluşuyor ve lcs öncesi dönemdeyiz bu ara yayın yapamıyorlar maç hazırlıklarından dolayı yarın akşam 200 bin ve üstünü gördüğünde şaşırma lütfen:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Kuku

quote:

Orijinalden alıntı: habibcanalkan

kaç yaşında la bu

20

benden küçük **** gençler falan diye konuşuyor
    bide bana atar yapmıştı yayında bi yakalasam iyi bi aklını başına getirirdim ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Better Call Saul

quote:

Orijinalden alıntı: ArmadilloAhmet

/>

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.