Şimdi Ara

LOL'de iyi oynamak için tavsiyeler verir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LOL'e uzun zaman önce denemelikbir girmiştim sonra oynadım birkaç arkadaşla sonra sildim. 2019 yılında tekrar indirdim ve yeni hesap kurup 9 level oldum sonra abim sildirdi. Şimdi tekrar başladım ve oyun beni matematiksel ve mantıksal olarak bayağı düşün lan kafasına sokuyor.
    Oyunda genel olarak Vel'koz oynuyorum ve karakter olarak henüz açmadığım Fortune Riven Ziggs ve önünde piyanolu olan kadın karakter var.
    Hangi karakterle oynamamı önerirsiniz? Vel'koz yetenek karakteri olduğu için nasıl kullanmalıyım? Marketten hangi itemleri almam gerek başlangıçta?

• Master yi ashe garen ilk başlar da alışmak için iyi gider.
  • Blitz diye bi program var nerdeyse tüm lol oyuncuları kullanıyor rünlerini ve marketten alacağın eşyaları herşeyi rakibe göre ayarlıyor onu kullan.Bu hile değil oynamana karışmıyor eşyaları ve rünlerini ayarlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiraZero

Master yi ashe garen ilk başlar da alışmak için iyi gider.
    Hocam başlangıcı Vel'Koz ile yaptım. Pişman değilim bayağı iyi bir karakter

Moss fortune ü kullanabilir miyim sizce?

Yetenekleri sadece atak olmak uzere seçiyorum ben yani öyle yavaşlatma tutma değil direk can götüren
  • quote:

Orijinalden alıntı: redrewil

Blitz diye bi program var nerdeyse tüm lol oyuncuları kullanıyor rünlerini ve marketten alacağın eşyaları herşeyi rakibe göre ayarlıyor onu kullan.Bu hile değil oynamana karışmıyor eşyaları ve rünlerini ayarlıyor
    Satın alma konusunda velkoz için yetenek gücü olan şeyler alıyorum
    Dediğiniz programla bir denicem sonucu ileririm Hocam
  • Miss fortune iyi seçim olur o kadar zor şampiyon değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiraZero

Miss fortune iyi seçim olur o kadar zor şampiyon değil.
    Aynen Hocam, biraz ilgimi çekti onuda bugün deneyeceğim
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.