Şimdi Ara

Logo Benzerliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Takvim gazetesinin yarı kırık yazarının bugünkü yazısından sonra internetten biraz araştırma yaptım.

Gülen cemaatinin ABD merkezli Düşünce Kuruluşu "gulen conferences" ın logosuyla Hdp nin logosu inanılmaz benzer.

Köşe yazarı Ergün Diler bu konularda biraz komplo teorisi sayılacak bir yazı yazmış.

Ben şahsen Gülen cemaatiyle Hdp arasında bir bağ olmadığını düşünüyorum. Tabanları birbirine zıt insanlardan oluşuyor.

Gerçekten üst katlarda bir alaka olabilir mi?

Bu da Ergün Diler in yazısı
    http://www.takvim.com.tr/yazarlar/ergundiler/2015/08/24/gulen-ve-hdp

gulen conferences resmi sitesi

http://gulenconferences.com/

Logosu

Logo Benzerliği

Hdp logosu

Logo Benzerliği

• Gülen destek veriyor pkk ye. Bunu doğuya sürülen gülenci polis-askerlerin lojmanlarda kullandığı oylardan ve bazı cemaate yakın adamların pkk ye oy istemesinden anlıyoruz.
  • https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1348072/9b310192-d240-4ca3-9d0c-5f805178fd1f.jpeg

bir resmi yüklemeyi beceremedim.
    buda türgev logosu. türgevde HPC ci çıktı iyi mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tla776 -- 24 Ağustos 2015; 18:51:08 >
  • Cemaat dediğiniz yapılanma 17 aralık öncesinde AKP nin sağ koluydu, geçeceksiniz bunları... eski ortak yeni düşman oldu, olay bundan ibarettir. Askerleri içeri atarken Zekeriya Öz'e Mercedes alanlar, şimdi aynı adam yurtdışına kaçınca bağırıp çağırıyorlar... AKP, şimdi de Gülen - HDP ile kendine düşman yaratmaya çalışıyor. Bu halk bunları yemez... PKK ya göz yumup azdıranda AKP dir, Gülen'e göz yumup devlete sokan da AKP dir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 24 Ağustos 2015; 19:02:16 >
  • hepsi abd menşeili olduğu için doğrudur esasında.

peki bu düz mantıkla cemaat hdp suç ortağıysa ...

40 yıldır cemaatle ortak olan akepe ne olur !!!

a) ortak b)hissedar c) kandırlmış d) emir kulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

hepsi abd menşeili olduğu için doğrudur esasında.

peki bu düz mantıkla cemaat hdp suç ortağıysa ...

40 yıldır cemaatle ortak olan akepe ne olur !!!

a) ortak b)hissedar c) kandırlmış d) emir kulu

Cevap veriyorum ;

E şıkkı, Bize oy verin....

Demezlerse şaşırıırm..

• PKK ya destek vermeyenmi var Allah için.
  • Türgevin logosuda farklı değil
     Logo Benzerliği
  • Birde yahudi kuruluşlarını kontrol edelim kardeş çıkabilirler
  • nazır kullanıcısına yanıt
    Bir ara ben bazi esnaf arkadaslarin dukkanlari icin internet sitesi hazirliyordum.

Ister istemez benzer banner,logo,site ortaya cikiyordu.

Turgev logosu da yukaridaki logolari andiriyor gercekten. Herhalde ayni kisiler yapmis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 24 Ağustos 2015; 23:26:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunları normal karşılamak lazım bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yardımsever bir er

bunları normal karşılamak lazım bence

Görüyoruz Fetöcü Generaller Pkk ya sığındı
  • forumu kullanıcısına yanıt
    Üst akıl grafiker, yurtdışına kaçmadan yakalansın.
  • fetonunde ne oldugunu biliyoruz isidinde pkk ninda. ust akil kareografimi yapiyorda logolari birbirine benzetecek. bu tip aptallari okuyarak anca paranoya olursunuz.

burada ki mantik şu bence. dağitiyoruz. biri mutluluk dagitiyor, biri yardim dagiyiyor vs gibi. konsept bu olunca benzerlik oluyor mutlaka. her seyde ust akil ararsaniz o zaman bu ust akil 3 sene once akp ninde ust aklimiydi ?
    akp ust akila restmi cekti ? yoksa yine bir ust akil oyunu sadece akp yi desteklryip diğerlerini bitiriyormu ? yoksa yoksa ust akil akp guclensin diyemi diger piyonlari bu kadar one cikardi. ust akil ust akil aman Allahim aklimi koru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 27 Ağustos 2016; 5:42:47 >
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Büyük oyunu görmek lazım hocam.
  • kermit kurbağacılık kullanıcısına yanıt
    tam gordum diyorum daha buyuk oyundan bahsediyorlar. yetisemiyorum oyuna

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Sıtradecik olarak derinleşmeniz lazım hocam.
  • Peki ya Finlandiya MEP logosunun, Gulen Con Logo Benzerliğiferences logosunun sarı yıldızlı versiyonu olması?
  • Biraz daha aradımve görünüşe göre Healing Hands Ayurvedic Massage adlı bir şeyin logosu, Logo Benzerliği Gulen Conferences ve Finlandiya MEP logosunun renkli hali. Bu kadarla da kalmıyor, Assosiation AMTAS da farklı renklerle aynı logo kullanıyor.  Logo Benzerliği Bu kadar yerde olduğuna göre ya HDP ve FETÖ İlluminati, ya da logo başka önemli bir şeyin logosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraKartalTUR -- 18 Şubat 2018; 20:54:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.