Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
66
Favori
315.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    decode den ınput bölümünden 1-2-3 yazar ordaki seceneği ayarladınız mı ve decode ısıgı yanması lazım optik baglandıgında
  • Teşekkür ederim. Cihazın optik çıkışlarında önceden kırmızı ışık görünürdü. Artık yok. O ışıklar sanki hep vardı. İnput tuşu ile her numaraya geliyorum decode ışığı yanmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun çözüldü arkadaslar. Kendi kendine düzeldi.

• Benim bir tavsiyeye ihtiyacim var.Oyun konsollarinda senelerdir z5400 urununu kullaniyorum . Pc de film izliyorum . Spotify dan muzik dinliyorum .

2007 gibi aldigim z5400 un uydu hoparlorlerinin 1 tanesinde maalesef anladigim kadariyla patlak var muzik dinlerken ozellikle asiri cizirti yapiyor . 1 digerindede ufak catlaklar olusmak uzere ama digerleri sapa saglam

Bu urun bana esasinda yetiyor ama uydu hoparlorlerini maalesef bulamiyorum eski bir urun oldugu icin .Gerci baska hoparlor baglanabilirmi vsvs bu konularda cok bir bilgim yok

Simdi diyorumki z906 mi alsam , yoksa tavsiye edeceginiz baska bir sistem daha varmidir .

Yoksa yeni bir ses sistemi masrafina girmeden z5400 icin alabilecegim farkli uydu hoparlorler varmidir . Yani bu yapilabilirmi esasinda 1 2 hoparlorden sebep sirf yeni bir ses sistemi almakta istemiyorum cunki gayet yetiyor bana

Yardimci olursaniz cok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi_41 -- 22 Temmuz 2017; 23:32:52 >
  • Şöyle az bi bu konudaki mesajları okudumda cihazı almadan soğudum bugün alacaktım .Bu cihaz baya sorunlu bir cihaz galiba bir dünya kişi hep besleme kartım yandı yazmış

Logitech te bu işi yapamıyor eskisi gibi anlaşılan ne alacam ne yapayım kararsız kaldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

Şöyle az bi bu konudaki mesajları okudumda cihazı almadan soğudum bugün alacaktım .Bu cihaz baya sorunlu bir cihaz galiba bir dünya kişi hep besleme kartım yandı yazmış

Logitech te bu işi yapamıyor eskisi gibi anlaşılan ne alacam ne yapayım kararsız kaldım

yıllardır z-906 kullanıyorum ilk cıkdıgı zaman vatandan almışdım hiç bir sorun yaşamadım kardeşim alabilirsin
  • onurturk06 O kullanıcısına yanıt
    Bakalim alicam gibi insallah bizdede problem cikmaz :)

• arkadaşlar z906 standları ve duvar askı aparatlarını ulse design den temin edebilirsiniz. herkese hayırlı günler
  • Merhabalar bir iki güne ikinci el z906 almayı düşünüyorum. Görerek alacağım ilanlarla ilgilendiğim için dikkat etmem gereken püf noktaları paylaşabilir misiniz?

• 10 sene once creative thx550'den sonra z5500 sistemine geçtim cok başarılıydı sattim sonra z906 aldım kusursuz ses vardı ama z5500 bass'i gibi değildi,tekrardan 2013 vatan çıkışlı bir z5500 buldum 🙃 (: z 906 ile müzik dinliyorum z5500 ile sinema odasına aldım film ve oyun için eşsiz..İki ses sisteminin de yeri ayrı gercekten 🙂 Logitech üzmez sizi ✌🏻️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 5 Ağustos 2017; 9:21:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Dün akşam üst mesajlarda adaptör arızası ve onarım ile ilgili maliyet konularını okumasaydım garantisi devam eden bir z906 alıyordum bu gün son anda yabancı forumlarıda okuyunca vazgeçtim.

Alternatifleri araştırıyorum şuan.
  • vatandan z906 alarak araniza dun katildim. test icin henuz sansim olmadi. kablolama islerini tadilattaki evin parke altlarina, supurgeliklerine gizleyecegiz, sanirim 2 hafta kadar daha kablo, altyapi calismasiyla gececek :)

optik kablo ve bluetooth adaptoru ayni magazada bulamadim ne yazikki. kisa sure sonra unutmazsam sistem gorsellerini paylasirim, herkese iyi forumlar
  • mephistopheles00 kullanıcısına yanıt
    Görselleri bekliyoruz hocam hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephistopheles00

vatandan z906 alarak araniza dun katildim. test icin henuz sansim olmadi. kablolama islerini tadilattaki evin parke altlarina, supurgeliklerine gizleyecegiz, sanirim 2 hafta kadar daha kablo, altyapi calismasiyla gececek :)

optik kablo ve bluetooth adaptoru ayni magazada bulamadim ne yazikki. kisa sure sonra unutmazsam sistem gorsellerini paylasirim, herkese iyi forumlar

Hayırlı olsun hocam yanına birde güncel ses kartı aldınızmı çok iyi olur film ve müziklerde iyi günlerde kullanın.
  • Arkadaşlar dün akşam itibari ile bass çalışmıyor,diğer tüm özellikler çalışıyor,sadece bass gitti bu tür sorun ile karşılaşan arkadaşların görüşlerini alabilirmiyim,teşekkürler.
  • Uzaktan kumandam kayıp arkaaşlar alternatif uzaktan kumanda önerirmisiniz ? tr de satan varmı yada akıllı kumanda alsak ne önerirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar, bende aranıza an itibari ile katılmış bulunmaktayım. Pc ye 3 lü kablo ile bağladım, optik girişi var kabloyu alsam ses çıkışı değişir mi? ayrıca optik kablo alırken nereden alayım ve neye dikkat etmeliyim?
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Kalite kayıpsız olacaktır ama bu kaliteli kayıtlarda anlayabilirsiniz yoksa mp3 de falan çok farketmez.

Kablo alıcak olursanız en ucuzunu almanız yeterli :)

• Angelica kullanıcısına yanıt
    philips in 1,5 metrelik kablosunu aldım ve şuan ses geliyor bir sorun yok :) Bu decode ışığı yanmıyor bunu nasıl etkin hale getirebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet© -- 31 Ağustos 2017; 16:51:30 >
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    5.1 kanal dts gibi medyalar oynatmaniz lazim. Mp3 de falan olmaz yani.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.