Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.597
Cevap
66
Favori
314.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Z906 için duvar askısı ve stand en uygun nerden bulabilirim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boymar

Z906 için duvar askısı ve stand en uygun nerden bulabilirim??

Ben kullanıyorum memnunum hocam.

http://www.hepsiburada.com/sonorous-sp-300-b-blk-hoparlor-ayaklari-pm-evsonosp300bblk
  • boymar B kullanıcısına yanıt
    merhabalar,

konu ile ilgili sahibinden veya n11 den bulabilirsiniz.
    http://www.n11.com/arama?q=ulse
    https://www.sahibinden.com/ev-elektronigi?pagingSize=0&query_text=ulse
  • quote:

Orijinalden alıntı: uluccan

merhabalar,

konu ile ilgili sahibinden veya n11 den bulabilirsiniz.
    http://www.n11.com/arama?q=ulse
    https://www.sahibinden.com/ev-elektronigi?pagingSize=0&query_text=ulse

ben bunlardan kullanıyorum.daha kullanışlı ve hesaplı

http://urun.n11.com/aski-aparati/ultimate-hoparlor-mini-duvar-aparati-spk-25-P151235805
  • quote:

Orijinalden alıntı: boymar

Z906 için duvar askısı ve stand en uygun nerden bulabilirim??

http://urun.n11.com/aski-aparati/ultimate-hoparlor-mini-duvar-aparati-spk-25-P151235805
  • Merhabalar bende logitech z906 alarak aranıza katıldım daha önce oto ses sistemleriyle uğraştım istediğim akustik sesi bulamayınca böyle bi sisteme geçtim. Benim soracağım şuan onboard ses kartı kullanıyorum. Harici bi ses kartı alsam optik çıkışı ile birlikte nasıl bi ses alırım bu sistemden akustiği artarmı ?
  • bugun aranıza katılmış bulunmaktayım. tek sıkıntım ses kartım yok o yüzden decode yanmıyor, uygun fiyatada x-fi surround bulamıyorum

ilk izlenimlerim çok olumlu, z623 den sonra ilaç gibi oldu, 5 kanal sesi özlemişim

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    z906 ve z5500 gibi ses sistemi kullanan arkadşların dönüp dolasıp geleceği yer zamanla işi anladıktan sonra avr kaliteli hoparlör takımı olacaktır :))
  • z906 kullanıyorum ama tizlerinden hiç memnun değilim, kesinlikle vasat. Ben ses sisteminde en iyisi budur diye almıştım Çok da bu ses sistemi piyasasını bilmiyorum. Bilen varsa söylerse onu almak isterim. Zira z906 bana yetersiz geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapoera889

z906 kullanıyorum ama tizlerinden hiç memnun değilim, kesinlikle vasat. Ben ses sisteminde en iyisi budur diye almıştım Çok da bu ses sistemi piyasasını bilmiyorum. Bilen varsa söylerse onu almak isterim. Zira z906 bana yetersiz geldi.

Muzikal anlamda zaten fazla beklentiniz olmamaliydi. Muzik dinlemek icin detaylarda cok vasat bir sistem butce nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: odesy

z906 ve z5500 gibi ses sistemi kullanan arkadşların dönüp dolasıp geleceği yer zamanla işi anladıktan sonra avr kaliteli hoparlör takımı olacaktır :))

hocam avr ler fazla pahalı değil mi, ben bütçem az olduğu için z906 yi tercih ettim. zaten bunun daha üstü bana fazla gelir

• quote:

z906 kullanıyorum ama tizlerinden hiç memnun değilim, kesinlikle vasat. Ben ses sisteminde en iyisi budur diye almıştım Çok da bu ses sistemi piyasasını bilmiyorum. Bilen varsa söylerse onu almak isterim. Zira z906 bana yetersiz geldi.

Hocam butceni soyle yardimci olalim z906 en iyi ses sistemi degil en vasat ses sistemidir ikinci el olarak cok iyi bir sistem toplanabilir

• Müzik alanında memnun kalmayanlar bir çift pioneer ts-s20 alıp ön çıkışlara hoparlörle birlikte bağlasın + ekolayzer apo programından tiz ayarı yapsın gain olarakta ses artıyor boğuk sesi ortadan kaldırıp tertemiz bi ses alıyorum şuan piyasada ts-s20 ler 150-170 arası mükemmel tatlı çalıyor. Yardımcı olurum sorunuz olursa bu sistemi bu kadar kötülemeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

bugun aranıza katılmış bulunmaktayım. tek sıkıntım ses kartım yok o yüzden decode yanmıyor, uygun fiyatada x-fi surround bulamıyorum

ilk izlenimlerim çok olumlu, z623 den sonra ilaç gibi oldu, 5 kanal sesi özlemişim

ses kartına gerek yok.anakartında optik çıkış varsa fazlasıyla işini görür.z906 malesef analog olarak ses kalitesi kötü.
  • quote:

quote:

Hocam butceni soyle yardimci olalim z906 en iyi ses sistemi degil en vasat ses sistemidir ikinci el olarak cok iyi bir sistem toplanabilir

vasat?hocam güldürme.bu fiyat aralığında dünyada tek z906.üründen ne beklediğin önemli tabi.adam gibi müzik dinlemek isteyen bayılır 10bin tl yi sağlam 1+1 alıp flac dinler mp3 le biyere kadar :) sen hiç bu sistem ile optik çıkışdan flac dinledinmi?lütfen ürünü tam anlamıyla kullanamadan kötülemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

quote:

bugun aranıza katılmış bulunmaktayım. tek sıkıntım ses kartım yok o yüzden decode yanmıyor, uygun fiyatada x-fi surround bulamıyorum

ses kartına gerek yok.anakartında optik çıkış varsa fazlasıyla işini görür.z906 malesef analog olarak ses kalitesi kötü.

anakart maziden kalma h55, o yüzden optik çıkış bile yok. şunu alsam idare eder mi ? sırf decode edebilmesi için optik çıkış kullanmaya alsam, hiç yoktan onboarddan güzel ses verir mihttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/8-kanal-7-1-pci-ses-karti-optik-ses-cikisli-303310402

• quote:

quote:

quote:

vasat?hocam güldürme.bu fiyat aralığında dünyada tek z906.üründen ne beklediğin önemli tabi.adam gibi müzik dinlemek isteyen bayılır 10bin tl yi sağlam 1+1 alıp flac dinler mp3 le biyere kadar :) sen hiç bu sistem ile optik çıkışdan flac dinledinmi?lütfen ürünü tam anlamıyla kullanamadan kötülemeyin.

z 906 dünyada bir numaramı gelin bende müzik dinleyin film izleyin o zaman anlarsınız z906 dünyada kaç numara
  • quote:

quote:

quote:

anakart maziden kalma h55, o yüzden optik çıkış bile yok. şunu alsam idare eder mi ? sırf decode edebilmesi için optik çıkış kullanmaya alsam, hiç yoktan onboarddan güzel ses verir mihttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/8-kanal-7-1-pci-ses-karti-optik-ses-cikisli-303310402

creative den şaşmayın(bence)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

z 906 dünyada bir numaramı gelin bende müzik dinleyin film izleyin o zaman anlarsınız z906 dünyada kaç numara

kaç numara olduğu beni ilgilendirmiyor.bu fiyat aralığında daha iyisi yok(kullanmayı bilirsen) analog çıkışdan bu sistemle kaliteli ses bekleyenin vay aklına

sende ne oldugundan banane,z906 kullanıyosan/kullanabiliyosan yorum yap.yoksa bu forumda işin ne?

amacın ukalalık edip üste çıkma çabasıysa işin zor.hem ürünü kullanamıyosun hemde insanları yanlış yönlendiriyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kaç numara olduğu beni ilgilendirmiyor.bu fiyat aralığında daha iyisi yok(kullanmayı bilirsen) analog çıkışdan bu sistemle kaliteli ses bekleyenin vay aklına

sende ne oldugundan banane,z906 kullanıyosan/kullanabiliyosan yorum yap.yoksa bu forumda işin ne?

amacın ukalalık edip üste çıkma çabasıysa işin zor.hem ürünü kullanamıyosun hemde insanları yanlış yönlendiriyorsun.

ne üste çıkmaya çalışıcam ne alaka z5500ben aldım deneme amaçlı ikigün dayanabildim her testide yaptım z906 arkadasımda var onuda benim sistemime karsı yine test ettik ne müzikte ne filmde sonucu söylemeye zaten gerek yok ikisinide kullandım optic çıkışlarla. opticte bağlasan ne bağlarsan bağla zaten o hoparlörlerle baştan kaybediyor müzikte zaten beş para etmez bu arada z 906da z5500dts albümde dinledim elimde birçok dts orj album var birçok filmi dts olarak test ettim filmde eh işte amacım bilmeyen arkadaşlar var bu sisteme bu para verilmez en iyisi diye alıyorlar sonra pişman oluyorlar 1300 e avr sistem toplanır her halukarda z906 dan daha iyi bir sistemin olur insanlar avr nedir öğrensin paralarını böyle vasat sistemlere vermesin müzik dinlemenin film izlemenin zevkine varsın mesele bu
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.