Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
27
Favori
182.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun ürun gercekten sınıfının eniyisi tartışmasız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faruk_17 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta aldım ayın 12 de hepsiburada dan 1230 tl ye aldım aslında 1000tl civarıydi takip ediyodum düser diye beklim dedim fiyat yukseldi bende hemen aldım iyikide almısim aldıktan bir hafta sonra fiyatı suan 2270 tl hepsiburada da kardayız yine

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Gerçekten şaka gibi fiyatlar var insan gözlerine inanamıyor
  • faruk_17 kullanıcısına yanıt
    Z623 ünde 625 den eksiği yoktur şimdiden hayırlısı olsun insan fiyatları görünce gözlerine inanamıyor 2k seviyesini geçti bu ürünün fiyatı olacak şey değil.
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Bende inanamadım dahada artıcağını düşündüğüm için hemen aldım iyide yapmışım

Ürün çok iyi yanlız optik bağlantı yaptım tv ye duymadım sesleri duymak çok güzel filim.izlemek çok keyifli müzik zaten efsane ötesi deneyim yaşatıyor daha sesi 30 ustune basıda 20 30 arası ancak açıyorum o bile yetiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 19 Nisan 2020; 15:35:36 >
  • Harbi o fiyat ne öyle ya Ben 899'u bile çok görmüştüm ama neyse ki iyi yırtmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yesanin276 -- 19 Nisan 2020; 15:48:42 >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Bas sabit %50 de ses 20/30 arası yer yer sırf fantezi için deprem moduna alıyorum (%100 bas)
  • Abartmayalim arkadaslar deprem falan :)

Z5500 ile Z623 ü ayni kaynaktan dinlerken Z623ü kapatip acinca şiddette hicbir sey degismiyordu :)

Z5500 de ise sesi acinca yan binadaki arkadasimin masasi titriyordu. Bence deprem budur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Abartmayalim arkadaslar deprem falan :)

Z5500 ile Z623 ü ayni kaynaktan dinlerken Z623ü kapatip acinca şiddette hicbir sey degismiyordu :)

Z5500 de ise sesi acinca yan binadaki arkadasimin masasi titriyordu. Bence deprem budur :)
    z5500 duymadım ama z623 ve z906 kullandım, ben de z906 varken z623 e deprem diyemem, z623 çok güçlü fakat deprem kelimesine uzak, z906 nın subu kesinlikle daha ağır basar,

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Valla daha okadar dene şansım olmadı ama kısıkken bile etkili ses veriyor

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Her depremin bir derecesi vardır z5500 kadar elbette olması imkansız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Valla daha okadar dene şansım olmadı ama kısıkken bile etkili ses veriyor
    Guzel konuya degindin hocam. Kisik seste en tatli bassi z623 veriyor.

Yüksek seste daha deneyemedim ama kısıkta iyiyse yüksekte neler olur düşünemiyorum z625 bendeki bu arada

• Komşuları rahatsız etmemek için bende sesi %20-30 arası kullanıyorum ve bana fazlasıyla yetiyor. Bu arada bass %50'de sabit :)
  • yesanin276 kullanıcısına yanıt
    Bende %50 de sabit kullaniyorum. En ideal nokta orasi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskilerden :)

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)  LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Nisan 2020; 15:6:26 >

İhtişamlı duruyor :)
    Hocam Edifier S730'u deneme fırsatınız oldu mu acaba ?
    Zamanında Z623 ile S730 arasında git gel yaşamıştım ve ne yazık ki ikisini de alamadan yıllar geçti,Z625'e geçiş yaptım :)
  • yesanin276 kullanıcısına yanıt
    Edifier ne yazıkki hiç deneme şansım olmadı.

S730 uyduları (mid ve tizler) hep mükemmel yorumlar almıştı ama bass konusunda nedir ne değildir bende bilmiyorum maalesef.

Z625 in pek karşılaştırma videosu yok ancan Z623 ü ben youtube de edifier s350db karşılaştırdıklarını gördüm edifier tizlerde daha iyi ancak z623 tizler biraz daha düşük kalsada bas mid daha iyidi

Bu kanalda birçok karşılaştırma var
    https://www.youtube.com/watch?v=LoUt487ttgc&feature=youtu.be

• Bu tarz işlemleri saçma bulsam da sürücünün nasıl dalgalandığı gayet iyi göstermiş

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.