Şimdi Ara

LOGİTECH Z2300 2.1 UPRAGE2!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar uzun bir zaman sonra z2300 üzerinde yeni bir uygulama yapmaya karar verdim gerekli olan zamandı ve boş zamanımda bunu gerçekleştirmiş bulunmaktayım forumu daha yakından takip edenler bilir daha önce z2300 midlerini çöpe atıp g500 midlerini sisteme entegre etmiştim daha sonra şu an yaptığım uygulamayı kaplama olarak yapmıştım carbon fiber olarak ancak zamanla kaplamanın yıprandığını gördüm son halinide sizlerle paylaşmak istedim boya esnasında sub kutusunun içine elyaf takviyesi yapılmışltır merak edenler için söylüyorum z2300 subwoferi çok kaliteli ve içinde ki tarafodan tutun devresine kadar kalite sub kabini bile sınıfının en iyisi diyebilirim neyse resimleri sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler

kullanılan malzemeler ve yapılan uygulamalar ise şöyle;
    1.gün sub kabinin önü dikkatli bir şekilde kağıt bantla çevrilerek ve sub deliği tıkabasa gazete ve poşetlerle doldurularak boyanın içe işlemesini istemeyiz dimi:) tinerle silinerek en ince zımpara ile ön panel zımparalandı ve daha sonra astar boya atıldı
    2.gün 1kat boya geçildi
    3.gün 2 kat boya atıldı
    3.gün sprey vernik atıldı
    4.gün hazır:D

sprey astar boya
    sprey mad beyaz boya
    sprey vernik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurca -- 13 Haziran 2012; 12:20:59 >

• Çok iyi yahu.Bende full siyah yapmak istiyorum.
  • saol kardeşim siyah bende düşündüm ama beyazda karar kıldım
  • çok şık olmuş hocam. g500 kolonlarıyla performans nasıl bende bu tür bir sistem yapmak istiyorum darısı başıma
  • Gordugum en guzel z2300 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mem01990

çok şık olmuş hocam. g500 kolonlarıyla performans nasıl bende bu tür bir sistem yapmak istiyorum darısı başıma

saol hocam g500 midrangeleri performansı z2300 orjinal midranglerinden çok iyi performans aldığımı söylemeliyim kardeşim çok daha güçlü ve tizz sesler çok tatmin edici
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

Gordugum en guzel z2300 :)

çok tşk ettim kardeşim beyenmene sevindim.
  • Olurda satmayı düşünürsen burada bir alıcı bekliyor olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mem01990

Olurda satmayı düşünürsen burada bir alıcı bekliyor olacak.

saol kardeşim iyi düşüncen için ama şimdilik satmayı düşünmüyorum
  • çok güzel olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.