Şimdi Ara

logitech z2300 2.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    2 hafta önce forumdan bir arkadaştan sıfır olarak aldığım z2300 ı satıyorum,
    mp3 playerla kullandım biraz , böyle olunca mid,tiz performansı hiç hoşuma gitmedi,

faturası yok,ayrıca arkadaş garanti belgesini kutunun dışındaki poşete koyduğundan poşet yırtılınca garanti belgesi de kargoda kaybolmuş.

kargo hariç 225 e almıştım,100e satıyorum,pazarlık yapmazsınız umarım bu fiyata,kargo alıcıdan.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 11 Şubat 2011; 18:48:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

2 hafta önce forumdan bir arkadaştan sıfır olarak aldığım z2300 ı satıyorum,
    mp3 playerla kullandım biraz , böyle olunca mid,tiz performansı hiç hoşuma gitmedi,

faturası yok,ayrıca arkadaş garanti belgesini kutunun dışındaki poşete koyduğundan poşet yırtılınca garanti belgesi de kargoda kaybolmuş.

kargo hariç 225 e almıştım,100e satıyorum,pazarlık yapmazsınız umarım bu fiyata,kargo alıcıdan.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

PM. Alıyorum...
  • Pm bende alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Pm bende alacağım

Yağma yok
  • takas yok arkadaşlar,önce para sonra kargo ya da bir alışveriş sitesinden komisyon farkı ile satış olabilir.

• Tamam sıkıntı yok peşin alacaz
  • hiç bu kadar çok pm bir anda gelmemişti

• Şuan da 2 kişi mi talip sisteme?
  • şef istanbulda aracı yokmu
  • Daha ilanı görür görmez mesaj atmıştım ama ... Sanalpazar'ı da belirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 8 Şubat 2011; 20:09:22 >
  • Ben Z2300 konusundan mesaj atmıştım.
  • Öncelikle kim alırsa hayrını görsün. Ben alabilirsem Tuzla Piyade Okulunda, askerlerin gazinosunda kullanacağız. Hayırlı bir iş için yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgboy

Öncelikle kim alırsa hayrını görsün. Ben alabilirsem Tuzla Piyade Okulunda, askerlerin gazinosunda kullanacağız. Hayırlı bir iş için yani

görülüryor ki özgür abim önce davranmış forumdaşlık gereği birde ETİK OLARAK sistemin özgür
    abiye satılması görüşündeyim... geçen hafta böyle talihsizlikler yaşadım.aldım dediğim ürünler.ok denip , başkasına satıldı.hiç hoş olmuyor. alıcı adına...

lütfen ilanlarımızda pm sırasını
    gözetelim...

ALANA DA SATANADA HAYIRLI OLSUN

• Shift41 e rezerve edilmiştir hatta satılmıştır diyebiliriz,

paketlemeden önce son kez dinleyeyim biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

quote:

Öncelikle kim alırsa hayrını görsün. Ben alabilirsem Tuzla Piyade Okulunda, askerlerin gazinosunda kullanacağız. Hayırlı bir iş için yani

görülüryor ki özgür abim önce davranmış forumdaşlık gereği birde ETİK OLARAK sistemin özgür
    abiye satılması görüşündeyim... geçen hafta böyle talihsizlikler yaşadım.aldım dediğim ürünler.ok denip , başkasına satıldı.hiç hoş olmuyor. alıcı adına...

lütfen ilanlarımızda pm sırasını
    gözetelim...

ALANA DA SATANADA HAYIRLI OLSUN

Sorun değil. Satıcının vicdanı rahat olduktan sonra benden yana problem yok. Alan arkadaşa hayırlı olsun.

• Ürünle ilgili mesajı ilk kimin attığına bakın isterseniz.
  • benim vicdanım rahat kimseye söz vermedim, shift41 haricinde,1 gün ödeme yapabilmesi için bekleyebilirim.

burada kar gütme amacım yok, hatta zarardayım,
    2 .el mesajlarına bakıyorum 5000 mesajı geçmiş bazılarının,
    bugüne kadar yeterince alışveriş yapmışlardır bu arkadaşlar, biraz da diğer arkadaşlar yapsın değil mi

• Ürün tarafımdan alınmıştır ve ödemesi de yapılmıştır. İyi Forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

benim vicdanım rahat kimseye söz vermedim, shift41 haricinde,1 gün ödeme yapabilmesi için bekleyebilirim.

burada kar gütme amacım yok, hatta zarardayım,
    2 .el mesajlarına bakıyorum 5000 mesajı geçmiş bazılarının,
    bugüne kadar yeterince alışveriş yapmışlardır bu arkadaşlar, biraz da diğer arkadaşlar yapsın değil mi

Mesajda 5000 mesajı geçen tek kişi ben olduğum için mesajın bir kısmını üzerime alındığım için cevap yazıyorum. Zaten bu konu ile ilgili kimse kimseye hesap soramaz. Satıcı kime isterse ona satar. Tek takıldığım nokta kısa bir pm ile "şu arkadaş daha önce mesaj attı, ona satıyorum" veya "şu arkadaşı ben tanıyorum, ona satacağım" vb bir bilgi pm'ini, attığım mesajlara istinaden geri cevap atmamanız. Çok büyük istisnalar olmadığı sürece gelen her mesaja cevap yazarım, ve yazılması gerektiğini düşünürüm çünkü. Bir de o 5000+ küsür mesajı olanlar bu ürünü başkaları için (mesela belirttiğim gibi askerlerin gazinosuna) almak istiyor olabilir. O zaman o 5000 mesajın da pek bir anlamı kalmaz. :) Tekrar alana ve satana hayırlı olsun. Hayırlı akşamlar.

• quote:

Satıcı kime isterse ona satar.Tekrar alana ve satana hayırlı olsun. Hayırlı akşamlar.

iyi akşamlar, konu kilitlenebilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.