Şimdi Ara

LOGİTECH Z-506 SES SORUNU (UYKU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BİR KAÇ AY ÖNCE ALDIĞIM Z-506 DA ALDIĞIM GÜNDEN BERİ AYNI SIKINTIYI ÇEKİYORUM.PROBLEMİM BU SES SİSTEMİNİN UYKU MODU.
    BİRŞEY İZLERKEN YADA DİNLERKEN PAT DİYE UYKU MODUNA GEÇMESİ
    İNTERNETE BAKTIM BENİMLE AYNI SIKINTIYI PAYLAŞANLAR VAR. TÜRK, YABANCI BÜTÜN SİTELERE BAKTIM
    AMA BİR ÇÖZÜM BULAN YOK. BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BUNA BİR ÇÖZÜM BULABİLİRMİYİZ ?
    NE BİLİYİM Bİ PROGRAMLA UYKU MODUNU DEVRE DIŞI BIRAKMA YADA İÇİNDEN BİR PARÇAYLA OYNAYIP BUNU KAPATMA GİBİ
    BİR ŞANSIMIZ VAR MI ?
    TAMAM ADAMLAR TASARRUF AMAÇLI UYKU MODUNU KOYMUŞLARDA AKTİF KULLANIRKENDE SESİN GİTMESİ İNSANI SİNİR EDİYOR

YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ÜSTADLAR ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER

• Aynı sorun bendede var oynarken ve ya bişey izlerken 120 dk sonra pat gidiyor gelmesi için fişini çekip içindeki elektiriğin gitmesini beklemek zorunda oluyorum çok sinir bozucu
  • 2 aydır kullanıyorum uyku modu sadece çalışmadığı zamanda devreye giriyor ve tekrar ses yolladığınızda uyku modundan çıkıyor 1 2 kere çıkmadığı oldu açma kapama düşmesiyle kapadım açtım sorunsuz bence garantiye yollayın bi gariplik var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendimce çözdüm sayılır. bilgisayarın sesi yüzde 20 nin altındaysa müzikte açık olsa videoda farketmiyor uyku moduna geçiyor yüzde 40'a gelene kadarda geri gelmiyor. her türlüsünü denedim tek çözüm yolu var şimdilik bilgisayarın sesini yüzde 60 lara getiriyorum. ana speaker'ın üstündende sesi kısıyorum. anca bu şekilde kullanırken uyku moduna geçmiyor. tam bir çözüm bulana kadar buda idare ediyor şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelleco

Kendimce çözdüm sayılır. bilgisayarın sesi yüzde 20 nin altındaysa müzikte açık olsa videoda farketmiyor uyku moduna geçiyor yüzde 40'a gelene kadarda geri gelmiyor. her türlüsünü denedim tek çözüm yolu var şimdilik bilgisayarın sesini yüzde 60 lara getiriyorum. ana speaker'ın üstündende sesi kısıyorum. anca bu şekilde kullanırken uyku moduna geçmiyor. tam bir çözüm bulana kadar buda idare ediyor şimdilik

Aynı problemi yaşayan biri olarak şimdi yaptım bu dediğiniz ayarı bakalım işe yaracak mı.
  • bende de teknosadan 45 tl ye almış olduğum logitech z213 dandik 2+1 de bile uyku modunu koymuşlar. yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum ded,m herhalde teşhir ürünü ondan olsa gerek böyle kendini kapatıyor. ben de her seferinde açıp kapatıyordum. :) :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.