Şimdi Ara

LOGİTECH x530 ve EDİFİER m3500 ALMAK İSTEYENLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Logitech x530 almak isteyenleri uyarıyorum gerçekten çok kötü ses veriyor.Logitech modellerinde tiz beklentisi zaten yok.Sadece çok iyi bas vermesiyle bilinir ama bu modelde ne bas var nede dengeli ses.Resmen kulağı rahatsız eden zırıltı sesleri geliyor.Kesinlikle uyarıyorum almak isteyenler tekrar düşünün sonra karar verin.Bunu Teknosada denedim.

Daha sonra vatanbilgisayar'a gittim malum haftasonu indirimi var.Edifier 3500 5+1 sistemini , kolu kırık olan satış temsilcisine zorla denettirdim ve harika ses veriyordu bas ve tiz dengesi hat safhadaydı.Gerçekten çok beğendim üstelik denediğimiz pc de ses kartı yoktu ve sadece 2 uydudan ses alıyorduk yinede çok beğendim ve bende bir tane aldım.%25 indirimle beraber 175 liraya + olarak Creative SB AUDIGY VALUE 7.1 PCI ses kartındanda aldım 70 liradan 50 liraya inmişti maksat 5 uydudan ses almak.Bütçemi aşan yüksek fiyatlı ses kartı almaktansa hiç yoktan iyi ve onboard ses kartından kat kat iyidir diye düşünüyorum.

Benim burdaki amacım Logitech'i karalamak değil , mesela başka bir herkesin bildiği LOGITECH Z-906 diye bir model var , fiyatı bir hayli yüksek ama şu ana kadar duyduğum en iyi sesi veriyordu desem yalan olmaz.Parasının hakkını kuruşuna kadar veriyor kesinlikle.Koskoca mağazaya sadece o sistemden kurulmuştu ve mağazayı inletecek derecede kulağa hoş gelen bir bas veriyordu.

Ama denediğim x530 modeli berbat ötesi diyebilirim

Ayrıca Edifier'in önerdiğim 2+1 modelleride var biri x600 bir diğeri ise m3300sf modeli.Bunlarda gayet dengeli ve berrak ses veriyordu rakiplerine ve fiyatına göre en albenisi olanlar benim gözümde bu modeller.

Not:Vatanbilgisayar yazmışım ama online siparişi çok kötü online sipariş ile 10 gün uğraştıktan sonra siparişimi alamadım ve mağazaya gittim.Ancak mağazada yüz yüze olunca kaale alındık.Bu mağazadan online alışverişi kesinlikle önermiyorum Belkide benim şansızlığımdanda kaynaklamış olabilir

Buyrun buda vatan ile açtığım konu linki :http://resim.donanimhaber.com/m_66468460/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66585453

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 6 Ekim 2012; 23:02:27 >

• ben memnunum .fiyat performansı yeterli.
  • Hep derim M3500'ü deneyip dinleyin diye, o zaman hoşunuza gidecektir. Şekil 1A
  • E m3500 zaten 2 kanal sesi 5 kanala yaymıyor mu ? (surround özelliği) Ses kartı neden aldınız ?
    m3500 alacağım, bu özelliğin var olduğunu diğer bir konuda teyit etmişlerdi. . .

http://forum.donanimhaber.com/m_55669880/mpage_10/f_/key_//tm.htm#msglink_66640582

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 8 Ekim 2012; 23:14:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.