Şimdi Ara

''Logitech Vx Nano(kablosuz mouse) incelemesi''-by street_cops(yeni!!) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
2
Favori
66.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 Sayfa değil 19 sayfa olması lazımdı. Gerçekten hakediyor bunu harika bir mause.
  • hepsiburadan aldım , garantisi belgesi logosoftun ama penta ilgileniyormuş , garantiye yollaycakların bilgisine.
  • ben de 3 yıldır kullanıyorum, bugün bulsam 2 tane daha alıcam, hatta ararken kendimi burda buldum. hepsiburada'dan 55 liraya almıştım, yeteri kadar almadığımı 3 yıl sonra farkettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koskoca logitech 2 tane mouse yapmış birinin çift tıklama sorunu var biride anormal pil tüketiyor.
  • çift tıklama sorunu olmasa vx nano iyide oda sinir ediyor adamı *_*
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

çift tıklama sorunu olmasa vx nano iyide oda sinir ediyor adamı *_*

sinir oldum mouse alacam alamıyorum keşke vx nano tekrar satılsa üretimi durmuş onunda malesef.
  • Bu mouseyi Hepsiburada'ya yollayan oldu mu hiç? Sonuç ne ?
  • Yokmu bunun gibi guzel bir mause ?
    Bunun gibi mause arıyorum ama male3sef denk gelemedim, ya küçük yada fiyatı uçuk....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

çift tıklama sorunu olmasa vx nano iyide oda sinir ediyor adamı *_*

sinir oldum mouse alacam alamıyorum keşke vx nano tekrar satılsa üretimi durmuş onunda malesef.

logitech e mesaj attım anywhere darkfield gönderdiler adamlar harbi iyi
  • çift tıklama sorunu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 20 Nisan 2013; 16:47:42 >
  • bu mouse 2 senedir kullanıyorum hiç çift tıklama problemim olmadı çok şükür hala taş gibi çalışıyor elektronik işi işte nezaman neyapcağı belli olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurts

çift tıklama sorunu var

Az önce sinir oldum fırlattım kırıldı fare Yeni fare alacağım buna muadil tavsiyesi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckutahyali

quote:

Orijinalden alıntı: Hurts

çift tıklama sorunu var

Az önce sinir oldum fırlattım kırıldı fare Yeni fare alacağım buna muadil tavsiyesi olan var mı ?

bende geçen hafta kaldırdım kullanılacak gibi birşey değil. 10 tl lik mouse bile daha iyi
  • Logitech türkiyeyi aradım çift tıklamadan bahsettim. Farenin içindeki seri noyu birde faturayı resim çekerek gönderin anywhere mx verelim dediler. Mail adreslerine gönderdim. 3 gün sonra anywhere mx gönderdiler. Farenin garanti süresi 3 yıl. Benimki 2 sene 6 ay gibi bir zaman önce alınmıştı. 2 sene türkiye servisi 3. sene için ise logitech türkiye ilgileniyor fareyle.
  • eline sağlık güzel bir inceleme olmuş :)
  • vx nano bozulunca yerine anywhere mx verdiler vx nanoya bundaki darkfield lazeri koysalar kusursuz bir fare olur :D
  • Arkadaşlar bende de aynı mousedan var ancak donma sorunu oluyor sürekli. takılıyor.eskiden de aynı uzaklıkta kullanıyordum hala aynı. pil durumu normal. Logitech'e mail atsam ilgilenirler mi ?
  • Çift tıklama problemi vardı, garantiye gönderdik yapmadan yollamışlar.İçine çalışıyor diye not düşmüşler.
    Logosoft kesinlikle düzgün yapmıyor işini.
    0212 482 04 99 numaralı telefonu aradım tekrar Logosoft'a gönderin diye cevap veriyorlar.
    Değişim yaptıran arkadaşlar , değşim için hangi numara ile iletişim kurmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdy05

Çift tıklama problemi vardı, garantiye gönderdik yapmadan yollamışlar.İçine çalışıyor diye not düşmüşler.
    Logosoft kesinlikle düzgün yapmıyor işini.
    0212 482 04 99 numaralı telefonu aradım tekrar Logosoft'a gönderin diye cevap veriyorlar.
    Değişim yaptıran arkadaşlar , değşim için hangi numara ile iletişim kurmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı?

00800 44 882 5862 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz.
  • genckutahyali kullanıcısına yanıt
    Arıyorum açmıyorlar.Denemeye devam edeceğim.
    Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.