Şimdi Ara

LOGITECH MX1000 MOUSE + LX500 WIRELESS KLAVYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lx500 setin klavyesiyle beraber gelen mouse çok güzel bir mouse'tu ama ben onun yerine MX1000
    isimli bu efsaneyi almıştım..Türkiyede bunun 2sini birden alacağınız bir set daha yok..eğer bu şekilde almaya
    kalkarsanızda (mx1000 80usd+kdv = 95usd) + (lx 500 60usd+kdv=70usd) = toplam 165 amerikan
    doları
    na (233ytl) malolucak..Ben 100 USDye (145ytl) 2sini birden satıyorum..

2side LOGITECH
    2side Wireless tenoloji yani kablosuz
    2side Kutusunda
    2side Garantili
    2side başlı başına bilgisayar gibi.. Kullanımda full konfor arayanlar için ideal..
    2sininde her tuşu beraberlerinde gelen set point yazılımı ile teker teker programlanabiliyor..
    Cd'de gelen "Media Life" yazılımı başınızı döndürecek

Ürünler Kutularında full aksesuarlarıyla beraber, Hızlı sistemden 5er sene garantili...
    Ve pırıl pırıldır(klavyenin el koyma muhabbetinin jelatini açılmadı bile daha)..benden mal alanlar bilirler..

LOGITECH MX 1000 LASER MOUSE

Dünyanın en iyi fare üreticisi yeni versiyonunu piyasaya sundu. Bu modelde en büyük
    yenilik farklı bir aydınlatma sistemi kullanılması ve aydınlatma sistemi sayesinde daha
    önce kullanılamayan alanlarda kullanılmasına izin verirken duyarlılığıda 20 kat
    arttırıyor. Bu yüzeyler parlak beyaz yüzeylerden tutun masalar, koltuklar, insan derisi
    bile olabiliyor artık kısaca mouse pad derdiniz kalmadı diyebiliriz.

Üzerinde pil durumunu gösteren bir led mevcut. Her zamanki FastRF teknolojisi ile
    kablosuz olması ona erişim süresinde bir kayıp yaşatmıyor oyuncular bu nedenle
    rahatça alabilirler. Başka bir yenilikde kaydırma tekerleğinin sağa sola yaslanması
    ile ekranın sağ ve sol tarafına doğru kaydırma yapılabilmesi..

Sol taraftaki ileri geri tuşlarının arasına program değiştir tuşu eklenmiş ki oldukça
    yararlı olabilmekte, en azından eski yerine göre çok iyi bir yerde ve başka
    amaçlarlada kullanılabilir. Her zamanki uygun şeklini koruyor yalnız dikkat bu
    nedenle küçük ellerde rahatsızlık yaratabilir. Tekerlek çevirmekten sıkılanlara
    hızlı kaydır tuşları artık daha basılabilir yerde. Normal tuşlar ile beraber toplam
    tuş sayısı ise 10.

Aşağıda normal bir optik fare ve lazer farenin kameralarının çektikleri resimleri ve
    tutacağına yerleştirilmiş durumdaki halini görebilirsiniz ;

linkler

http://www.oynasana.com/makale/1295
    http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2135,CONTENTID=9043

LOGITECH LX 500 CORDLESS KLAVYE

Linkler
    http://www.logitech.com/index.cfm/products/features/comforttopics/US/EN,CRID=2075,parentCRID=2060,contentID=8672

MX1000 LASER MOUSE

http://img369.imageshack.us/img369/7638/68mx1000wood9zm.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 23 Mayıs 2006; 19:26:36 >

• kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBomber -- 23 Mayıs 2006; 18:58:35 >
  • çok güzel ürünler+makul fiyat, hayırlı satışlar..
  • Fiyat karşılaştırması yaparken kdv eklemiş ve sattığın farenin fiyatını düşmemişsin sıfır fiyatlarından.

neden sattığınızı ve ne kadar süre kullandığınızı öğrenebilir miyim.
  • iyi bir noktaya değinmişsin teşekkürler...

farenin fiyatını düşmedim çünkü bu sete sahip olmak için yapılması gereken alışverişin nekadara malolucağını gösterdim..zamanında benimde yaptığım gibi..ben sete90usd+kdv Mouse'ada 97 usd+kdv masraf yaptım ...Çünkü bu setler ayrı ayrı satılırlar, Lx500 seti aldığında mouseunu satamazsın tek başına remote'u olmadan çalışmaz çünkü..Bu set özel bir set.. Benim LX500ün mouse uyla yetinmeme sebebim grafik çalışıyo olmamdı.. Bunu alacak kişide bilerek alacak bir kişi olur zaten.. Eğer öyle olmasa gidip "0" lx500 setde alınabilir biraz daha pahalı bir fiyata..
    yaklaşık 6 aydır kullanıyoum setimi..

quote:

Orjinalden alıntı: nucro

Fiyat karşılaştırması yaparken kdv eklemiş ve sattığın farenin fiyatını düşmemişsin sıfır fiyatlarından.

neden sattığınızı ve ne kadar süre kullandığınızı öğrenebilir miyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 23 Mayıs 2006; 19:32:45 >

• teşekkür ederim sevgili dostum

quote:

Orjinalden alıntı: Bulutcy

çok güzel ürünler+makul fiyat, hayırlı satışlar..
  • hocam benim mouse um var g5 var bende de ama klavye almak istiyorum son ne yaparsın klavyeyi fiyatıda bu dolar çıkmadan önce 90-95 mi neydi

güzel bi fiyat p.m atarsan anlaşırız
  • dostum parçaları tek başına satamam tek remote dan dolayı..

quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

hocam benim mouse um var g5 var bende de ama klavye almak istiyorum son ne yaparsın klavyeyi fiyatıda bu dolar çıkmadan önce 90-95 mi neydi

güzel bi fiyat p.m atarsan anlaşırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 28 Mayıs 2006; 10:11:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.