Şimdi Ara

LOGITECH M705 Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
4
Favori
44.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgn2

şu nano alıcı olayı nerdeyse her kullanıcıda sorun yapıyo pc yi kullandığınız alanın geniş ve kasanın arkasına taktıysanız duvar la arasında azcık boşluk bırakın

evet hocam. daha çok sanki laptop kullanıcıları için üretilmiş gibi nano alıcı sadece. laptop ' larda falan çok iyi oluyor fakat kasa da .. neyse kasa ters duruyor gibi benim ama olsun
  • sadece sen de sorun yok yani sistemimdeki mouse da nano alıcı kullandığım kasanın usb slotları kasanın içine gömük gibi kalıyo uzaklaştım mı çekmemezlik yapıyo bende kasanın üstüne taktım paşalar gibi 5 metreye kadar deneme şansım oldu bir sorun olmadı
  • evet enteresan nano alıcıyla aslında uzatma kablosuda veriyorlar ama ,misal performance mx mouse
  • aynı gün içinde 2 mouse değiştirmiştim logitech vx nano da uzatma kablosu çıktı logitech mx anywhere de çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgn2

aynı gün içinde 2 mouse değiştirmiştim logitech vx nano da uzatma kablosu çıktı logitech mx anywhere de çıkmadı

bendede çıkmadı

ayrıca ben odanın öbür ucuna gittiğimde hiç donma yapmadan kullanabiliyorum. 5-6 metreye kadar denedim bende yani sorun yok tamam
  • nano alıcı açık alanda olunca öyle oluyor abin laptop ta bende öyle diğer odandan bile kullanabildim
  • 36 TL den satılık 3 adet M705!
    Biri 2 gün, ikisi 2 hafta kadar kullanılmış..
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-marathon-m705-mouse-910-001236/ProductDetails.aspx?productId=bd01544&categoryId=52

an itibariyle 85 TL

yeni aldığım M705'i (garantili,kutulu,faturalı) sıfır gibihttp://forum.donanimhaber.com/m_43980177/tm.htm

bomba kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 24 Ekim 2010; 14:56:08 >

• smartmove işaretleyince mesela çöp kutusunu boşaltmak için tıkladığınız da açılan onay penceresinde direk tamam yazısının üzerine gidiyor işaret
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

smartmove işaretleyince mesela çöp kutusunu boşaltmak için tıkladığınız da açılan onay penceresinde direk tamam yazısının üzerine gidiyor işaret

çok güzelmiş. alıştıktan sonra işe çok yarayabilir
  • Yav bende birkaç gün önce TR den ucuz aldığımı düşünerek amazon.de den 35 euroya aldım ki logitech in sitesinde bile 50 dolar bu mousebu vatan nasıl bu kadar ucuza satabiliyor anlamış değilim valla
  • quote:

Yav bende birkaç gün önce TR den ucuz aldığımı düşünerek amazon.de den 35 euroya aldım ki logitech in sitesinde bile 50 dolar bu mousebu vatan nasıl bu kadar ucuza satabiliyor anlamış değilim valla

ne kadr kargo verdn
  • Ben zaten almanyadayım,kargo ödemedim ama 35 euro koydu açıkcası
  • quote:

Ben zaten almanyadayım,kargo ödemedim ama 35 euro koydu açıkcası

omg. logitech amerikan malı olduğu için belkide orda pahalıdır (saçma mı oldu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

quote:

Ben zaten almanyadayım,kargo ödemedim ama 35 euro koydu açıkcası

omg. logitech amerikan malı olduğu için belkide orda pahalıdır (saçma mı oldu)

açıkcası herşey ucuzken bunun pahalı olması ilginç geliyor...gerçi logitech in bütün ürünleri pahalı olabilir burda...neden bilemiyorum

• bi yerde okumuştum galiba farenin takılmasıyla alakalı

1 aydır hiç yapmamıştı, bugün 2 kere yaptıaç kapa yapmakta yeterli olmuyor. 10-15 sn sonra geri çalışıyor.

pilleri çıkarıp takıyorum yinede çalışmıyor 15sn lik süre içinde.

ekleme: dün setpoint güncellemesi yaptım ondan sonra oldu bu olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 4 Kasım 2010; 1:21:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

bi yerde okumuştum galiba farenin takılmasıyla alakalı

1 aydır hiç yapmamıştı, bugün 2 kere yaptıaç kapa yapmakta yeterli olmuyor. 10-15 sn sonra geri çalışıyor.

bendede böyle olmuştu. alakasız gelebilir ama alıcınız nereye takılı ? masaüstünde mi kullanıyorsunuz yani pc'yi.

• quote:

quote:

bendede böyle olmuştu. alakasız gelebilir ama alıcınız nereye takılı ? masaüstünde mi kullanıyorsunuz yani pc'yi.

laptopta kullanıyorum. alıcının sağı solu kapalı değil

• quote:

quote:

quote:

laptopta kullanıyorum. alıcının sağı solu kapalı değil

allah allah. niye öyle ki.

• İNCELEME İÇİN. TŞK..

BENDE YARİN ALACAĞIM KISMETSE..

SAYGILAR..

TŞK..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.