Şimdi Ara

LOGITECH M705 Kullanıcı İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
4
Favori
44.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Tarık*

Güzel inceleme olmuş

eyw. adaş
  • mrb,
    fiyat ve ya link var mı hesaplı...
    quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

İNCELEME İÇİN. TŞK..

BENDE YARİN ALACAĞIM KISMETSE..

SAYGILAR..

TŞK..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerer

mrb,
    fiyat ve ya link var mı hesaplı...
    quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

İNCELEME İÇİN. TŞK..

BENDE YARİN ALACAĞIM KISMETSE..

SAYGILAR..

TŞK..

bu ürünü en ucuz vatan satıyor diye biliyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=41349

şuan 56 lira. ama bence aceleniz yoksa 15 gün bekleyin. yılbaşı indirimi olur elbet. 45 e falan alabilirsiniz diye düşünüyorum. yinede siz bilirsiniz.

• saol tarık..
  • bir türlü alışamadım beeah..:D arkadaşlar aklınızda bulunsun logitech varken başka firma tercih etmemeye çalışın..g51di sanırım arkadaşın hoparlörü değiştirdiler ki eski hoparlörü elinde kaldı.. benim v320 mouseyide m705 ile değiştirdiler..:D bugün aldım daha ve gerçekten süper mouse..:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

bir türlü alışamadım beeah..:D arkadaşlar aklınızda bulunsun logitech varken başka firma tercih etmemeye çalışın..g51di sanırım arkadaşın hoparlörü değiştirdiler ki eski hoparlörü elinde kaldı.. benim v320 mouseyide m705 ile değiştirdiler..:D bugün aldım daha ve gerçekten süper mouse..:D

sırf servisi için alınır dicem de. servise göndermeye fırsat vermiyorlar maşallah. 3 tane logitech ürün aldım maşallah sapasağlam.

bozulsa bile hemen ilgileniyorlar

• kullanan arkadaşlara bir sorum olacak ben k350 unifying klavye kullanıyorum m705 de unifying olduğundan tek alıcı yeterli olacak fakat benim merak ettiğim direk fareyi tanıyacakmı yoksa yazılımdan seçmemmi gerekiyor eğer öyle ise başka fare ile ayar yapıp sonramı m705 i kullanabiliyoruz
  • Ben de yeni aldım 1 saat oldu kullanmaya başlayalı laptop da kullanıyorum onun için algılamada bahsedildiği gibi alıcı sorunu yaşayacağımı sanmıorum.
    Harika bi ürün özellikle ''Aplication Switcher'' tuşuna bayıldım uygulamalar arasında geçiş yapmaya yarıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

smartmove işaretleyince mesela çöp kutusunu boşaltmak için tıkladığınız da açılan onay penceresinde direk tamam yazısının üzerine gidiyor işaret

Rapscallion tşk güzel özellik arkadaşlar hepimiz yazalım bu gibi özellikleri faydalı olacağını düşünüorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtreme.ud

Ben de yeni aldım 1 saat oldu kullanmaya başlayalı laptop da kullanıyorum onun için algılamada bahsedildiği gibi alıcı sorunu yaşayacağımı sanmıorum.
    Harika bi ürün özellikle ''Aplication Switcher'' tuşuna bayıldım uygulamalar arasında geçiş yapmaya yarıo

kısayol tuşları gerçekten internette gezerken falan çok iş görüyor. bende double click olarak kullanıyorum aşşağıdaki beyaz çizgili tuşu. yandakileri de ileri geri olarak mouse topunu da ses arttırma azalma için. kesinlikle çok kullanışlı

quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak ben k350 unifying klavye kullanıyorum m705 de unifying olduğundan tek alıcı yeterli olacak fakat benim merak ettiğim direk fareyi tanıyacakmı yoksa yazılımdan seçmemmi gerekiyor eğer öyle ise başka fare ile ayar yapıp sonramı m705 i kullanabiliyoruz

direk tanıması gerek diye biliyorum.

• smartmove özelligi bende mevcut degil.

Yazilimi kurdum ve ayarlarinda öyle bir yer yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pellegrino

smartmove özelligi bende mevcut degil.

sol altta logitech simgeli bir şey olması lazım. açın onu. pointer settings e gelin. solda enable smartmove var. ona tıklayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

quote:

smartmove özelligi bende mevcut degil.

sol altta logitech simgeli bir şey olması lazım. açın onu. pointer settings e gelin. solda enable smartmove var. ona tıklayın

Valla bende öyle bir sey gözükmüyor.

yani logitech simgesi de yok pointer setting denen baslikta yok.

LOGITECH M705 Kullanıcı İncelemesi

Edit:Simdi buldum. Sagolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pellegrino -- 20 Ocak 2011; 9:36:29 >

• yaa arkadaşlar ben orta tuşu yeni sekmede sayfa açmak için kullanıyorum fakat bezen zaptedemiyorum yani malum hızlı kaydırma özelliği var o yüzden çok hassas herhangi bi ling üzerine geldiğimde ort atuşa basarken kayıyor yoksa benim mouseda mi var bi sıkıntı
  • yaa arkadaşlar ben orta tuşu yeni sekmede sayfa açmak için kullanıyorum fakat bezen zaptedemiyorum yani malum hızlı kaydırma özelliği var o yüzden çok hassas herhangi bi ling üzerine geldiğimde ort atuşa basarken kayıyor yoksa benim mouseda mi var bi sıkıntı
  • Beyler , bu ortadaki tusu sayfa yenilemek icin kullanmak istiyorum ; ama butonu secmek istedigimde refresh diye bir secenek yok.

Acaba baska isimde mi bu sayfa yenileme ?
  • quote:

Beyler , bu ortadaki tusu sayfa yenilemek icin kullanmak istiyorum ; ama butonu secmek istedigimde refresh diye bir secenek yok.

Acaba baska isimde mi bu sayfa yenileme ?

sanırım öyle bir alternatif yok. ben de göremedim. baktım baya denedim bir kaç bir şey ama yok sanırsam.
  • sol elle kullanılırmı?
  • bende m705 i vatandan 55 tl ye aldım. bikaç gündür sorun yaşıyorum. Pc yeni arada donmalar oluyo. Kasanın arkasında alıcı. yazılımı yükledim şu an bilmiyorum kullanıcaz bakalım. bir de game özelliğini bilen ve uygulayan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.