Şimdi Ara

LOGITECH M705 Kullanıcı İncelemesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
4
Favori
44.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim. Şuan logitech X7 kullanıyorum ama arada donuyor ve tekerlekte sorun var. N11 den m705 ve bir kulaklık alacağım. Enpara ile oldukça uygun gelecek gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynamadığım zamanlarda bu fareyi kullanıyorum. Kullandığım en ergonomik ve dayanıklı farelerden biri.
    Eli hiç yormuyor.
    Hakikaten pilinin 3 yıl gittiği tecrübemle sabittir.

• ben konuyu baştan sona okudum, alıp almamak arasında kararsızdım ama risk budur diyerekten vatandan aldım

world'e 5 taksit 92lira

logitech k750 nin alıcısı ile eşleştirdim kasamın arkasında 1 aıcı ile 2 aygıtı sorunsuz kullanıyorum

modemi kasadan uzak tutun kasayı duvara çok yaslamayın çekim sorunu donma takılma yaşamazsınız ön portlar durur

öyle birden sayfanın sonuna gelme vs. yaşamadım

tuşlar programlanabilir

ben orta tuşun sol hareketini kopyala sağ hareketi yapıştır olarak kullanıyorum

orta tuşa basması evet zor ama 1-2 sonra alışıyor gibi oluyorsun, ama yapamadım ben dersen sol elin baş parmağına denk gelen kısımda gizli bir tuş var onu orta tuş olarak atadım

çat diye vuruyorum sekmeyi açıp kapatabiliyorum

programından hız ayarı var denetim masasından ve ordan sonuna kadar açınca 100000dpi gibi oluyor

o yüzden denetim masasından ayarlayın programı ortada kalsın

şimdilik herşey normal

öncesinde gigabyte eco600 wireless kullanıyordum, bu m705 ondan daha enteresan alışırsınız sorun yok

umarım böyle gider, aksi yada işe yarar birşey bulursam yazarım

benim gibi kablodan nefret eden ve oyun oynarım ele otursun derseniz alın derim

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_84387990/f_//tm.htm#84387990 sıfır satılık m705.
  • Şu ande bende 2 tane var(1i benim 1i ev arkadaşımın) ve ikisinde de scroll sorunu var.Sanırım ikisinde garantiye göndereceğim
  • bende de m705 var fakat alıcısı kırıldı. logitech sitesinden yenisini gönderecekleri söylendi fakat 3 ay geçti ses yok. elinde kullanmadığı alıcı olan var mıdır acaba?
  • Uzun suredir bu mousu kullanan biri olarak soyluyorum mouse gunluk kullanim icin rahat, ele otursu normal ama bana kalirsa fps oyunlari icin tam bir cop.Ayrica usb alicisi cok hassas 1 kere bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom20 -- 6 Aralık 2013; 19:27:52 >
  • Kablosuz desktop mouseları arasında tasarımı, ergonomisi güzel olduğu için MK700 klavye ile birlikte aldım. Çok önemli sorunlar yaşamıyorum ama bence parasını hakeden bir mouse değil. Scrool sorununu ara da sıra da ben de yaşıyorum. 3 Yıl pil kullanımı deniyor ama 6 ay olmadan bitti. ( 6 ayda bitmesi bir sorun değil aslında ama 3 yıl nere 6 ay nere) 8.Tuş baş parmağa denk gelen tuş, oyun algılama açık olmasına rağmen oyun sırasında ara sıra masaüstüne geri döndürüyor. (oyun hırsı ile yanlışlık ile bastığım da tabii) Uçak uçuruyorsan çakılıyorsun :) Bugün de anlamsız takılmalar yaşadım ama pilin bitiyor olmasına bağladım, inşallah ondan kaynaklanıyordur.

Benim sormak istediğim BF4 oynamaya başladım. Kısayol tuşlarına oyun ile alakalı özellikler atayabilirmiyim? Atanabiliyorsa bir süre oyun da deniycem, performans alamazsam gaming serisi bir logitech almam gerekicek sanıyorum.
  • MIKROP DOGAN kullanıcısına yanıt
    hocam gigabyte eco 600 kullanmissiniz nasil bir mousedir aceba herhangi bir sorunu varmi

• anlamadığım bir nedenden dolayı alıcısı bozuldu, şimdi logitech m705 kullanıyorum
  • MIKROP DOGAN kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam saolasin...

• 2011 yılında Vatanbilgisayardan satın almıştım. Dedikleri gibi pil ömrü Duracell ile 3 yıl sürdü. Fakat pil bitmeye yakın fare bozuldu. Ondan öncesinde hiçbir sorun yaşamamıştım. Yularıda bahsediler sorunların hiçbirisi bende olmamıştı. Faremden çok memnundum. Fakat pili bitmek üzereyken fare saçmalamaya başladı. Tek tıkladığım halde çift tıklamalar başladı. Bir ara fare hiç kullanılamayacak hale geldi. Sıfır pil taktım ama sorun düzelmedi. Garantisi bittiği için servise de gönderemedim. Mecburen gidip başka fare satın aldım. 2-3 ay M705 i hiç kullanmadım. Yeni aldığım fare sorun çıkartınca (Trust marka ucuz etin yahnisi misali kullanışsız çıktı) M705 i 3 ay gibi bir aradan sonra tekrar çalıştırdım. Full batarya ile. İlk aldığım gibi şuan. Sorunlardan eser kalmamış görünüyor. Sanırım uzun bir süre enerjisiz kalınca kendisine geldi. Pil bitmeseydi hiçbir sorunu yoktu. Pil bitince fare resmen sapıttı. Dinlendi ve düzeldi. Eğer sizlerinde M705 sonradan hatalar verdiyse 2-3 ay hiç çalıştırmamanız sorunu belki çözebilir. Bende işe yaradığı için yazdım.

Bakalım kaç gün sorunsuz çalışacak?

• Masada yeterince verimli değil. Altına örtü koyunca biraz daha iyi.

Ne dersiniz geniş bir mouse pad acaba performansı artar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricemylove

bende de m705 var fakat alıcısı kırıldı. logitech sitesinden yenisini gönderecekleri söylendi fakat 3 ay geçti ses yok. elinde kullanmadığı alıcı olan var mıdır acaba?

Hacım benimkinin alıcıda bozuldu. Bulabildiniz mi alıcı?
  • A.E.C kullanıcısına yanıt
    logitech yolladı. başka da bulma yolu yok maalesef. ben bulamadım en azından. bi mail atın siz de
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricemylove

logitech yolladı. başka da bulma yolu yok maalesef. ben bulamadım en azından. bi mail atın siz de

Aradım hocam avrupa merkezini. Adres aldılar yollayacaklarını söylediler. inş gelir :)
  • Dandik mouse lardan sonra bunu aldık ya bakalım biraz ele oturdu güzel oldu. şimdi buna uygun ( aynı alıcıyı kullanacak) bir klavye bakmaktayım yine logitech olacak şekilde çok küçük olmayan çok da büyük olmayan oyun oynarken rahatsızlık vermesin yeter bir klavye önerisi olan varsa ö.m sini beklerim.
  • Logitech M705 Marathon fare sürücüleri için, buradan alabilirsiniz:https://www.driverdr.com/logitech-drivers/logitech-marathon-mouse-m705-drivers-free-download
  • iki yıldır logitech m325 kullanıyorum. iki yıldır m325 kullanmış olmamdan dolayı mıdır nedir bilemeyeceğim, beğenmedim.
    m705 ise tutuş olarak çok rahat olmasına karşın yönlendirmeye alışamadım.
    setpoint kurulu.
    alışmak gerekiyor sanırım.
    eline ilk defa m325 veya m185 falan alan ben ve arkadaşlarım fareyi beğenirken, bunu gerek oyunlarda gerek masüstü kullanımında beğenemedik.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.