Şimdi Ara

LOGITECH M705 Kullanıcı İncelemesi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
4
Favori
44.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mouse hassasiyetini nasıl ayarlayabilirim notebook a kurulumunu yapmadım HASSASİYET 0
  • oyun oynarken sağ tık basınca oyundaki kamera kendiliginden donuyor setup falan kurmadım nasıl halledebilirim o sorunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HopeGood

oyun oynarken sağ tık basınca oyundaki kamera kendiliginden donuyor setup falan kurmadım nasıl halledebilirim o sorunu ?

dediginiz sanki oyunla alakali sorun gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka mouse larda karşılaşmadım bu soruna bunda ilk defa oldu bilen varsa biligilendirirse iyi olur
  • HopeGood H kullanıcısına yanıt
    8-9 oyunda hic sorun cikmadi.
    ya bana arizali geldi ben farkedwmiyorum ya da oldukca degisik kontrol sistemi var farenin.

• Selamlar,

Mevcut mouse'umda problem yaşadığım için değiştirmek istiyorum. Aslında daha once uzun süre M705 kullanmıştım ama sonrasında meşhur çift tıklama problem nedeniyle emekli etmiştim. Mevcut durumda araştırma yapınca yine en iyi alternative bu mouse görünüyor ama yine çift tıklama problem yaşarım diye tereddütteyim açıkçası. Yeni seri mouse'larda hala bu problem var mı? Son 1 sene içinde alan arkadaşlar genel olarak performanstan memnun musunuz? Ben evde kullanacağım için dpi vs. önemli değil. belli bir mesafeden koltukta rahatça kullanabileyim; takılma çift tıklama yapmasın yeter.. Altrnatif olarak da Microsoft bakmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LarethIan -- 19 Ekim 2015; 11:59:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

iki yıldır logitech m325 kullanıyorum. iki yıldır m325 kullanmış olmamdan dolayı mıdır nedir bilemeyeceğim, beğenmedim.
    m705 ise tutuş olarak çok rahat olmasına karşın yönlendirmeye alışamadım.
    setpoint kurulu.
    alışmak gerekiyor sanırım.
    eline ilk defa m325 veya m185 falan alan ben ve arkadaşlarım fareyi beğenirken, bunu gerek oyunlarda gerek masüstü kullanımında beğenemedik.

M325 Logitech'in en başarılı mouse'u bence de.
    M705'i M325'den önce almama rağmen alışamadım. Senelerdir yatıyor. İmleç hızını bir türlü ayarlayamadım :(

• ozleyen kullanıcısına yanıt
    imleç hızı, denetim masasından ayarlanabiliyor.
    ama sanırım kastettiğiniz, gönlünüzden geçen ayarı bulamamış olmak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • game özelliğini bilen varmı
  • Oyun için yeterli tuşu var, oturaklı bir mouse ama dpi ayarı yoktu sanırım
  • Dpi ayari var yazılımında

• 4-5 yıldır kullanıyorum.

Scroll bazen kendine kendine aşağı kayıyor. Hızlı scroll butonu sebep oluyor diye düşünüyorum.

Çözümü var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 31 Ağustos 2016; 18:05:51 >
  • kuyuduzu kullanıcısına yanıt
    Doğru söylediniz. M325 in ayarını , kullanım rahatlığını bir türlü M705 E yansıtamadım :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaşlar esc tuşu ayarlayabiliyormu

• Bende aldım da maouse ayarları bozuk gibi setpoint yükleyip ayarlamak istiyorum da, düzgün çalıştığını düşünen bir arkadaş setpointteki ayarlarını resmini çekip yollarsa çok iyi olur
  • pc görmüyor driver bulamadım nasıl olacak ya. laptop ve tvye bağlanıyor ama pc ye olmuyor pc driverları güncelledim yine aynı sorun.

SetPoint6.67.83_64
    unifying250

değil de normal driver yok mu ..
  • bende aldım ürünü bir haftadır kullanıyorum ama imleç hızana bir türlü alışamadım 7 yıldır kablosuz A4 tech X7 kullanıyordum ondanmıdır nedir bilmem ama
    bunu teknolojisimi farklı alttaki okuyucumu farklı bir türlü mousa istediğim gibi hakim olamıyorum set point de bir sürü ayar denedim ama
    mouse nin ivmelenmesi fazla ayarlayamadım eğer alırlarsa geri iade etmeyi düşünüyorum
  • baglantı kopma ve donma sorunu yaşayanlar önce kaplolu mouse la M705 İ unifying250 le tanıtın sorunsuz kullanın size tavsiyem bu SetPoint6.67.83 kullanmayın nedenini bilmiyorum kopma ve donma ya sebeb oluyor
  • DENEME
  • Arkadaşlar M705'i autocadde kullananlar memnun mu? Ayrıca kronik bir problemi var mı takılma,tekleme,scroll bozulması vb. ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.