Şimdi Ara

Logitech M325 Mouse: 6,89 TL+Kargo (Yalan Oldu) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
3
Favori
16.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende dün aradım dedim siparişi 5 dakkada iptal ediyorsunuz ama iadeyi 1 haftadır yapamadınız dedi. iade yapıldı da bankanızıa göre yatma süresi değişiyo muhabbeti yaptı.
  • arkadaşlar geçen sene carreforuda yanlış hatırlamıyorsam bir kutu peynir almıştım 9,9 tl kampanya fiyatı yazılmıştı.ama kasadan 11,9 tl olarak geçti.bende müşteri hizmetlerine gittim ordan patenli arkdaşlar biriyle fiyatı bakmaya gittik ve etiketi alıp geldik.bende orda asılı olan bir tabelada kasa ile raf fiyatı farklı ise ürün hediyemizdir die bişe okudum.müşteri hizmetleride bunu kabul edip bana 11,9 tl ödeme yaptı ve peyniri bana verdi.

yani büyük bir firma oluncaksa böyle şeyler yapılmasısı gerekir veya bir yanlış olmuşsa ozaman firma bunun sorumluluğunu alması gerekir.almıyorsa zaten büyük bir firma olamamıştır.
  • İadem bugun sabah yapilims firmaya mail aticam noldu bizim kampanya diye bakalim ne dicekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

İadem bugun sabah yapilims firmaya mail aticam noldu bizim kampanya diye bakalim ne dicekler

boşuna atmış olursunuz maillere cevap alan olmadı daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

arkadaşlar geçen sene carreforuda yanlış hatırlamıyorsam bir kutu peynir almıştım 9,9 tl kampanya fiyatı yazılmıştı.ama kasadan 11,9 tl olarak geçti.bende müşteri hizmetlerine gittim ordan patenli arkdaşlar biriyle fiyatı bakmaya gittik ve etiketi alıp geldik.bende orda asılı olan bir tabelada kasa ile raf fiyatı farklı ise ürün hediyemizdir die bişe okudum.müşteri hizmetleride bunu kabul edip bana 11,9 tl ödeme yaptı ve peyniri bana verdi.

yani büyük bir firma oluncaksa böyle şeyler yapılmasısı gerekir veya bir yanlış olmuşsa ozaman firma bunun sorumluluğunu alması gerekir.almıyorsa zaten büyük bir firma olamamıştır.

hocam nerdeee. bunlar bildiğin apartmaan dairesi bilgisayarcısı. eskiden vardı ya. bu vatan terknosa olmadan önce mecbur oralardan alırdık herşeyi.
    bu arada bizim hakkımızda ne deniyor kısmında dh linkini çıkarmışlar. tabi bi sürü olumsuz yorum oldu. ama bu hareketlerinden dolayı çok kaybettiler. stok yokmuş da şuymuş buymuş da hiç gerek yoktu. 1 er tane gönderirdin olursdu biterdi. zaten kol gibi kargo parası da vermişiz.14 liraya geliyordu kargoyla birlikte. zaten morhipodan hiç uğraşmadan 11 liraya logitech mouse alınıyor bunla uğraşmaya bile gerek yok

• 2 gün önce hesabıma para yatırılmış.bugün bakiyeme yansımış
  • bize özel kampanya yalan oldu heralde.
  • Adamların yaptığı yanına kar kaldı. Reklamı bastı piyasaya bedavadan reklam sahibi oldu. Zamanım olsa bende tüketici hakem heyeti felan uğraşırımda neyse.
  • Thh'ye başvurup da sonuç alabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

Thh'ye başvurup da sonuç alabilen var mı?

hocam daha sonuç çıkmadı örnek kararlar çok fazla hocam ondan dolayı bence sizde başvurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac_07

arkadaşlar geçen sene carreforuda yanlış hatırlamıyorsam bir kutu peynir almıştım 9,9 tl kampanya fiyatı yazılmıştı.ama kasadan 11,9 tl olarak geçti.bende müşteri hizmetlerine gittim ordan patenli arkdaşlar biriyle fiyatı bakmaya gittik ve etiketi alıp geldik.bende orda asılı olan bir tabelada kasa ile raf fiyatı farklı ise ürün hediyemizdir die bişe okudum.müşteri hizmetleride bunu kabul edip bana 11,9 tl ödeme yaptı ve peyniri bana verdi.

hocam ben bu şekilde 3 -4 ürün aldım bedava,mutlaka fişi alışverişten sonra kontrol ederim.

• geri ödemem yapılmış ama bakalım tüketici haklarından gelen postayı görünce ne yapacaklar.
  • bu thh olayı nasıl olacak dilekçeye neler yazılıp eklenecek bir akıl veren olursa pm den çok sevinirim. iademi hala alamadım şimdi onlar düşünsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bu thh olayı nasıl olacak dilekçeye neler yazılıp eklenecek bir akıl veren olursa pm den çok sevinirim. iademi hala alamadım şimdi onlar düşünsün

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=71957027

Son birkaç sayfada hepsi tek tek yazıyor.
  • kampanya yalan oldu hakikaten
  • arkadaşlar alınmasın da bu konu başlığını görünce gülesim geliyor :)

(çeksiz-cartsız-curtsuz) yazmış ya onu görünce gülme geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

arkadaşlar alınmasın da bu konu başlığını görünce gülesim geliyor :)

(çeksiz-cartsız-curtsuz) yazmış ya onu görünce gülme geliyor :)

Muhtemelen sinir yapmış bu Morhipo kampanyalarındaki çek olaylarında. O gazla açmış konuyu.

Çekli olsun, temiz olsun.
  • müşteri hizmetlerine yazdım noldu bizim kampanya diye kaç gündür cevap yok
  • hala beklemedeyim tüketici haklarından
  • tüketici haklarından olumlu yada olumsuz bir haber yok. bende bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.