Şimdi Ara

Logitech M325 Mouse: 6,89 TL+Kargo (Yalan Oldu) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
3
Favori
16.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar iade ücretinin yansıtılmaması üzerine bir email atmıştım cevap gelmiş

Merhabalar LOGITECH LOGITECH M325 Nano Kablosuz Mouse Blades Of Grass (910-002404) ürününüzden 13.02.2013 tarihin sipariş verdim ancak ürünün fiyatını yanlış girmeniz gerekçesiyle siparişimi iptal ettiniz yalnız kartıma henüz bir geri ödeme yapılmamış durumda gereğini en kısa sürede yapmamanız durumunda gerekli yerlere başvurup yargı sürecini başlatacağım bilgilerinize.
    Gönderen : Mormani.com ( 18.02.2013 - 10:31:28 )

Merhaba Sayın

Ücret iadeniz gerçekleştirilmiştir. Bu hafta içerisinde geri ödemeniz kartınıza yansıyacaktır. Saygılarımızl

isterseniz sizde buna benzer bir mail yollabilirsiniz işlem sürecinin hızlanması için
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

sanalkartla aldım nasıl iade yapacaklarki? beklemedeyim yapmazlarsa ikinci şikayet hakkı doğacak

aynı durumdayım, e devlet yoluyla şikayette bulunmaya çalışırken onay sayfasında donup kalıyor. şikayetini yapabilen oldumu acaba.

Sanal kart'tan almış olmanız bir şeyi değiştirmez. O karta iade yapıldığında asıl karta yansır yine.
  • Sizler mi şanssızsınız ben m şanslıyım anlayamadım...

Direk ertesi gün havalemi aldım izliyorum uzaktan.
  • bence ürünü alan arkadaşlar fiyatın yanlış olduğunu tahmin ettikleri halde alım yapmaları kabul edilebilir. Neticede fiyat yanlış olmayıp gerçekten şok fiyatlı ürün de olabilir. Ama firmanın hata sonucu olduğunu ifade ettiği halde olayı uzatıp da "ki satın aldıklarında yanlış fiyat olduğundan da adları gibi emin oldukları halde" ısrar etmeleri hoş değil

tabiki şahsi fikrim....
  • iadeyi almış bulunuyorum şuanda
  • tüketici haklarına resmen başvurumu yapmış durumdayım.

buda yeni furya galiba ürün fiyatını yanlış yazmışız diyip üyeliği al hesaptan parayı çek geri yatırma, güzel iş.hatayı yapan sonucuna katlansın. maillere cevap verme oh ne güzel bide bu adamları halen savunup olmuş bi hata fırsatçılık yapmayın diyenlere de ne diyim bilmiyorum.
  • Valla kimseyi savunduğumuz yok, Sadece bana tuhaf gelen bir konu hakkında görüşümü bildirdim. Benim görüşüm kimseyi bağlayıcı değildir. Ama yine de bana göre yanlış fiyattan ve yanlış fiyat olduğunu bile bile 20 küsür ürün alıp da daha sonra da göndermezlerse mahkemeye giderim tarzı bana ters geliyor.

Selam ve dua ile...
  • iş bankasından iade alan var mı ?
  • bana göre ortada iyi niyet yok.

hep söylerim. iyi olan kazansın.

not.1 adet sipariş etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 18 Şubat 2013; 20:17:33 >
  • ben 300 tane almıştım az önce kargo kamyonu dayandı kapıya malı boşaltıp gittiler
  • Ben 2 tane almistim hala iadem yapilmamis gorunuyor yarin gidip hakem heyetine basvurumu yapacagim bugun oadr gelmis olsaydi aman diyip bosverecektim ama cidden sinirlendirdiler gidip basvurumu yapayim şimdi onlar düşünsün söke söke alicam m325 lerimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siteye bir girdim 55 küsüre fiyat nasıl iş anlamadım amk
  • bana da hala ücret iadesi yapılmamış.1-2 gün içinde iade yapılmazsa gerekli yerlere resmi başvurumu yapacağım.
  • benim sipariş iptal edilmiyor öyle bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mosue falan umrumda değil paramı geri versinler bu ne ya kaç gün oldu.
  • Şu thh ye başvururken kullanacağımız dilekçe örneğini biri yollayabilir mi bana acaba?
  • Ahaha! Ben aldığımı bile unutmuşum. Kredi kartı işlemlerine bakarken çekilen tutarı gördüm. ..... firma ANKARA yazıyor. ANKARA ne alaka düşün düşün. Kredi kartım hacklendi sandım. Neredeyse bankayı arayacaktım. Sonra düştü jeton. Sonuç; para henüz geri iade edilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trolo

Şu thh ye başvururken kullanacağımız dilekçe örneğini biri yollayabilir mi bana acaba?

e devlet şifresi ile giriş yapıp şikayet diye aratın. sonuçlarda şikayet edilecek ve takip edilecek başlık var orada formu doldurup çıktısını alıp thh götürüp işlemi başlatın. ayrıca sipariş ile ilgili mail vs. ne varsa onlarıda ekleyin.
  • ya bence birisi şu şikayet dilekçesinden bi örnek şuraya koysun herkes o dilekçeyi götürür kendi başvurur thh ye bir de hangi belgeler gerekli
  • benim iadem ayın 18 inde yapılmış şimdi baktım.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.