Şimdi Ara

Logitech in Artik Kalitesiz Urun cikarmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1 Seneye yakin logitech klavye kullandim kizim ustune nikotin doktu bende kaldirdim aynisini aldim Ama bir sure sonra ilk aldigimdaki sorun tuslarin cikmasi beni cildirtti

Sonrasinda g933 aldim 6 ay once kulagima taktigimda ses bozuk geliyor kulakliga 3 4 kez vurmassam elle duzelmiyor yemin ederim bakin

Speaker gene oyle arka kabloyu cikarip acmadigim surece ses gelmiyor. Eskiden cok kaliteliydi Ama malesef artik gercektende cok kalitesiz bir marka mouse dpi cogu zaman 3000 binlere cikiyor dun oyun esnasinda sinirlenip yumruk vurdum orta tusta sorun cikti

Bir daha logitech kesinlikle almayacagim urunleri eskisi gibi kaliteli degil 1 Seen once soyleseydiniz gulerdim Ama artik Ciddi ciddi bes kurus etmedigini dusunuyorum kulakligin videosunu attiyorum bana garanti belgesini soruyorlar ebaydan aldigim bilgileri gonderiyorum olmaz diyorlar helal etmiorum 5 kurus etmez kulakliga 139 euro bayildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Son zamanlarda hiç yeni ürününü almadım. Kullandığım speaker 10+ yıllık, mouselar (2 adet g700s) 4 yıldan fazla oldu. Bir tanede g700s im bozulursa kullanırım diye aldığım g602 var. Arada canım sıkıldıkca aldığım m180, m171 mouseları saymıyorum. Gerçi saydıkca çıkıyor kablosuz bir klavye, gamepad, joystick, baya bir şey almışım . Her neyse dediğiniz gibi eski ürünleri bozulmak bilmiyor, g700s in switchlerini değiştirip değiştirip kullanıyorum. Muhtemelen onlarda baktı millet değiştirmiyor aldığı ürünleri, kaliteyi düşürüp döngüyü hızlandırmayı düşündüler. Ama kullanıcı bir öpülür, iki öpülür, üçüncüye rakip firmayı tercih eder. Özellikle yüksek fiyatları ürünlerinde çok şikayet duymaya başladım. Suları ısınmaya başladı galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Son zamanlarda hiç yeni ürününü almadım. Kullandığım speaker 10+ yıllık, mouselar (2 adet g700s) 4 yıldan fazla oldu. Bir tanede g700s im bozulursa kullanırım diye aldığım g602 var. Arada canım sıkıldıkca aldığım m180, m171 mouseları saymıyorum. Gerçi saydıkca çıkıyor kablosuz bir klavye, gamepad, joystick, baya bir şey almışım . Her neyse dediğiniz gibi eski ürünleri bozulmak bilmiyor, g700s in switchlerini değiştirip değiştirip kullanıyorum. Muhtemelen onlarda baktı millet değiştirmiyor aldığı ürünleri, kaliteyi düşürüp döngüyü hızlandırmayı düşündüler. Ama kullanıcı bir öpülür, iki öpülür, üçüncüye rakip firmayı tercih eder. Özellikle yüksek fiyatları ürünlerinde çok şikayet duymaya başladım. Suları ısınmaya başladı galiba.
    Hocam oyle bir uckagit yapiorlarki tam garanti bitecegi zamanlar urun sacmaliyor g933 klavye pislik topluyor tuslar cikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam zaten bu kadar şikayet varken gidip üst seviye bir logitech ürün almam, özellikle klavye, mouse. Speakerım bozulursa logitech bir ürünle yenilerim diyordum ama sanırım onda da creative i tercih edicem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.