Şimdi Ara

Logitech G930 İncelemesi, Resimli Anlatımlar, Kullanıcılar Kulübü (ANA KONU) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
28
Favori
44.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: banny333

wifide sorun yok usb takınca çalışıyor ama kablolu çalışmıyor kablolu usb girisine takıyorum olmuyor

Kardeşim sen olayı anlamamışsın herhalde cihaz wifi çalışıyor, kabloyu takınca şarj oluyor.

Öyle hatırlıyorum bayadır kullanmadım.

Evet oyle. Kablo sadece sarja yariyor, kabloyu taksan da kablosuz aktariliyor ses.

@banny333
  • ben kablosuz da çalışıyor sanmıştım kusura bakmayın bundan önce hep kablolu kullandığım için bilmiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tonntini T kullanıcısına yanıt
    mikrofonun olduğu yerde şarj için takılan kablonun yanında iğnenin girebileceğı kücük yer var. oraya iğne ile 4 5 kere bastırdım. böyle resetmi atılıyormuş ne yapılıyormuş sonradan çalıştı

• banny333 B kullanıcısına yanıt
    Bende deniyorum da olmadı bir türlü uğraşmıyorum sinirlendim :)
    ara logitechi derdini anlat boyle böyle de söyle onlar sana yardımcı olurlar. olmadı geri yolla. Benide kullanıcılar arasına eklerseniz sevirinirim.

• banny333 B kullanıcısına yanıt
    yurt dışı cihaz yardımcı olurlar mı ki
  • Murat Abi senin tavsiyelerinle Amazondan geçen sene almıştım kulaklığı. Benim sorunum Team speak 3 de ve Discord da Bas KOnuş da değilde Ses ile aktivasyondayken üzerinde ki mute tuşuna bastığımda ve mikrofonu yukarı kaydırıp kapatıpdevre dışı bırakıp tekrar açtığımda ne yaparsam yapayım sesim iletilmiyor. Oyunun en heyacanlı yerinde çok kötü bir durum masa üstündeki usb wirelees i söküp bi kaç saniye bekleyip geri takınca düzeliyor sadece.
    En azından çalıştırabilmen için yapman gerekenleri soylerler.

• En son driver'ını yükledin mi ? olmadı bunun için eski stabil çalışan bir sürüm varsa onu bul yükle ilk sayfaya göz at belki koymuşumdur.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    En son sürüm yüklü abi. Baktımda bununla alakalı birşey yok konuda. Abi yeni sürüm kurulurken temiz kurulum nasıl yapılıyor. Program yardımıyla falan mı kaldırıp kursak

• Eski stabil bir sürüm bul araştır google'da çünkü G930 yazılım seçebiliyor.
    Tmm bilgisini veririm.

Merhabalar Murat Bey
    Bu kulaklık televizyona bağlanabiliyor mu. (Televizyonda usb girişi var). Ufak bluetooth cihazını televizyona taktım. Sadece kulaklıktaki ses ayarı düğmesinden sesi azaltıp attırabildim. Başka birşey yapamadım. Kulaklığı PC'ye bağladım sorun yok. Acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz? saygı ve selam ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

Merhabalar Murat Bey
    Bu kulaklık televizyona bağlanabiliyor mu. (Televizyonda usb girişi var). Ufak bluetooth cihazını televizyona taktım. Sadece kulaklıktaki ses ayarı düğmesinden sesi azaltıp attırabildim. Başka birşey yapamadım. Kulaklığı PC'ye bağladım sorun yok. Acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz? saygı ve selam ile...

Maalesef, TV'lere bağlanan kulaklıklar farklı oluyor. (Bluetooth)

Bu kulaklık Wifi alıcılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Eylül 2016; 13:22:06 >
    O kadar para verdik. İyi araştırma yapmamamızın faturası. Bu kulaklığı hepsiburada'dan almıştım. Acaba geri iade edebilir miyiz? Edebilirsek önereceğiniz marka ve model var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal73

O kadar para verdik. İyi araştırma yapmamamızın faturası. Bu kulaklığı hepsiburada'dan almıştım. Acaba geri iade edebilir miyiz? Edebilirsek önereceğiniz marka ve model var mıdır?

İade edebilirsiniz sanırım HB'ye iade talebi oluşturun.

Öneri konusuna gelince pm atın görüşelim.
  • Merhabalar.

Amazondan Logitech g930 headset satın aldım, yaklaşık 15 gün kulandıktan sonra bir anda kulaklık çalışmamaya başladı. Logitech yazılımında kulaklık gözükmemeye ve wifi adaptöründe de kulaklıgın acma kapama kısmınıda da ışık yanıp sönmeye başladı. Kayıttan yürütme aygıtlarında önceden G930 yazarken şimdi ise "Avnera Audio Device" diye bişey var. Böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu? Yardımlarınızı bekliorum, tşkler.
  • sak3 kullanıcısına yanıt
    Yol yakınken direkt iade talep et veya yenisini iste ama bu kulaklığı sorunsuz kullanmak baya bir şans işi.
  • Hiçbir şekilde düzeltilemez bir sorun mu?
    Siz kulaklığı uzun zamandır kullanıyorsunuz bir sorum olacaktı. Sizce bu kulaklıkmı razer kraken 7.1 chroma mı ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.