Şimdi Ara

Logitech G710+ VS Logitech G213

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    + G710+ Mekanik
    - G213 Mekanik Değil bildiğimiz zarlı klavyeler
    Şimdi sorum şu 710+ zaten brown switch bir model normal klavyeler gibi ses çıkarıyor, nette araştırma yaptığımda g710+ tuşlarının 0.2 mm daha küçük olduğunu alışma sürecinin zor olduğu söylemiş bazı kişiler. Oyun için güzeldir lakin ben yazılımcıyım bilek destekli olması G213 için ilgimi çekti ve daha sade şık bir tasarım . Sizce G213 mü almalıyım G710+ alsam ne artısı olacak ki makro tuşlarını kullanmıyorum.

• Çok yazı yazıyorsanız mekanik klavye daha iyi olacaktır, zarlı klavyedeki basit yapı keycap'ın geri çıkması için bir yay bulunduruyor bu da parmağınıza baskı oluşturuyor. Ama mekanik klavyede karşınıza çıkan tek engel mandal oluyor o da küçük bir bastırmayla açılıyor parmak sağlığı açısından mekanik daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Alışma sürecine gelecek olursak herhangi bir klavyeden herhangi bir klavyeye geçişte kim olursa olsun 1-2 hafta alışma süreci geçirmesi kaçınılmaz. Bu yüzden ben g710+ diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FantomİçinF kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim cevabın için valla 2'si arasında çok kaldım böyle böyle kendimi birine ikna etmeye çalışıyorum
  • bekrema kullanıcısına yanıt
    Bir teknoloji marketinde mekanik klavyelerden herhangi birini test edin akşamına g710+'u sipariş geçersiniz zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G710+. G213 mekanik değil ve okadar fiyat vermek bence mantıksız. G710 piyasadaki en iyi mekanik klavyelerdendir. Mekanik klavyeye geçeli 3 hafta oldu ilk günlerde zorlanıyordum fakat zamanla alışmıştım. kesinlikle g710 öneriyorum
  • Hocam ürünü inceledim lakin tuşları küçük geldi elime ellerim büyük zor geldi yani, mekanik olmasının tek artısı hissiyat ses ve uzun ömür deniyor başka hiçbir artısı yok ondan mekanik olup olmama durumunu pek dikkate almıyorum
  • Selam,
    g710 u direkt öneririm en çok seveceğin ve sağlam klavyelerden biridir.

Logitech G710+ VS Logitech G213

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akindemirok -- 28 Nisan 2017; 12:19:55 >
  • bekrema kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Gidebilme şansınız varsa GameEkstra veya AdeksStore'a gitmenizi öneririm orada deneyebiliyorsunuz birsürü modelleri. daha iyi bir fikir sahibi olursunuz
  • G710+ artık üretilmiyor bile, g213 ise bence gereksiz! farklı modellere göz atmalısın..
    Cherry Mx den vazgeçme

Örneğin : HyperX Alloy
    http://www.gameekstra.com/HyperX-Alloy-Fps-Red-Switch-Gaming-Mekanik-Klavye-HX-KB1RD1-UKA2-,PR-8158.html

Örneğin : Steelseries M500
    http://www.gameekstra.com/Steelseries-Apex-M500-Mekanik-Oyuncu-Klavyesi,PR-5212.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.