Şimdi Ara

Logitech G633 Artemis Spectrum İnceleme Ve Kutu Açılımı .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba Logitech'in Yeni Çıkarttığı G633 Artemis Spectrum İnceleme Ve Kutu Açılım Videom İzleyip Destek Olursanız Sevinirim

Arkadaşlar İlk İnceleme Videom İlla Hatalarımız Olmuştur Affınız Ola İyi Seyirler .

https://www.youtube.com/watch?v=YBX1eqyyqPY

Not : Videoda Bazı Yerlerde Bulanıklık Hatası Bulunmakta Defalarca Çekmeme Rağmen Düzeltemedim OBS'den Kaynaklanan Bir Hata Lütfen Kusura Bakmayın Arkadaşlar İyi Seyirler .

Kötü Yorumlarınızı Kendinize Saklayın .

• yakın zamanda amazonda %40 larda bi indirimi olursa (bkz:black friday) almak isteyeceğim bir kulaklık. bekliyoruz.
  • JoyisTicH kullanıcısına yanıt
    Hocam bende g633 aldım kulaklık masa üstünde gezinirken cızırtı sesi geliyor sizde'de durum böylemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jin_paci

Hocam bende g633 aldım kulaklık masa üstünde gezinirken cızırtı sesi geliyor sizde'de durum böylemi.

s.a hocam g633 almayı düşünüyorum tavsiye edeermisinz ? cızırtı felan yazmışınız sorunlumu ?
  • Kingkaan34 K kullanıcısına yanıt
    İlk aldığımda böyle bir sorun vardı hocam yazılım güncelleme ile düzeldi artık öyle bir sorun yok evet almanızı öneririm cok güzel bir kulaklık. Tabi imkanınız varsa Turtle Beach The Ear Force Z SEVEN almanızı öneririm.
  • Ses seviyesi cok alçak bu g633 de yoksa sadece bende mi kısık bu ses anlamış değilim bugun iade etmeye gittigimde baska bir g633 daha denediler ondada ses seviyesi dusuktu iade etmek istedim fakat bunun bir sorun olmadigini ariza olmadigini belirttiler oysaki alali daha 1 gun oldu kosulsuz iade edebilmem gerekliydi bni hakem hetmyetine yonlendirdiler isi yokusa surduler bu firmada faturada mystic bilgisayar internet siteside game extra diye geciyor urun alirken boyle problemlerle karsilasacaginizi bilin ona gore aliminizi yapin ozellikle almadan once denemenizi tavsiye ediyorum bn hakem heyetidir logitech musteri hizmetleridir ugrasacagim siz ugrasmayin. Donanimhabere yaxacagimi soyledim istedigin yere yaz diyede belirttiler ayri bir rahatlik olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacho -- 24 Aralık 2015; 19:56:16 >
  • Ben bugun aldim 400 tl ye ps4 icin iyi bir kullaklik isriyordum gercek 5.1 veren logitech sevdigim bir firma oldugu icin aldim daha onceden pek fazla inceleme firsatim olmadi umarim memlun kalirim satan arkadas gercek 5.1 oldugunu sanal olarak da 7.1 destegi varmis bilgi konusunda bir eksik yok dimi arkadaslar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

Ben bugun aldim 400 tl ye ps4 icin iyi bir kullaklik isriyordum gercek 5.1 veren logitech sevdigim bir firma oldugu icin aldim daha onceden pek fazla inceleme firsatim olmadi umarim memlun kalirim satan arkadas gercek 5.1 oldugunu sanal olarak da 7.1 destegi varmis bilgi konusunda bir eksik yok dimi arkadaslar..

Ses seviyesini kontrol et bakalim yeterli gelicek mi yorumlarini bekliyorum :) gerci herkes benim gibi yuksek seviye muzik dinlemek istemeyebilir ama bence bi eksik

• quote:

Orijinalden alıntı: lacho

quote:

Ben bugun aldim 400 tl ye ps4 icin iyi bir kullaklik isriyordum gercek 5.1 veren logitech sevdigim bir firma oldugu icin aldim daha onceden pek fazla inceleme firsatim olmadi umarim memlun kalirim satan arkadas gercek 5.1 oldugunu sanal olarak da 7.1 destegi varmis bilgi konusunda bir eksik yok dimi arkadaslar..

Ses seviyesini kontrol et bakalim yeterli gelicek mi yorumlarini bekliyorum :) gerci herkes benim gibi yuksek seviye muzik dinlemek istemeyebilir ama bence bi eksik

Hocam yorumlarini okudum belki dedigi
    Gibi cikicak belki benim icin harika bir deneyim
    Olucak ama bole bak bakalim gibi bir yaklasim
    Pek hos durmuyor madem yorum yapican once sordugu
    Soruya cvp verseydin senin sorunun aldigim yer ile
    Ben almadan konustum denicem sikinti olursa 10 gun
    Luk bir degisim ve iade garantisi aldim sorun olursa gider degistirim😉

• Arkadas saka mı yapıyorsun ben gayet kulaklıgın eksı tarafından bahsettım kpntol et bakalım demısım dıye oraya takılıyorsun tamam kontrol etme arastırma ben hata yaptım kusura bakma evet 7.1sanal destegı var ses kalıtesıde ıyı ama sesını cok acamıyorsun sebebını bende bılmıyorum benım sorunum hem aldıgım yer ıle hemde logıtech ıle madem bole urun yapıyorsun neden volume acmama ızın vermıyorsun hemen ordan burdan nem kapmayalım benım basıma geldı baskalarınında basına gelmesın dıye uzun uzun yazdım mıllet bır alısverıs yapmadan once okuyor burayı senın gıbı yaptıktan sonra deıl soruna gelırsek gercek 5.1destegı yok bu aletınde gercek 5.1olması ıcın 10a yakın surucu olması gereklı sadece 2surucu var bu alette sadece yazılımla sana gercek 7.1hissi verilmeye calısılır gercek 7.1ler razer tiamat 7.1 ve asıs strix 7.1dir. Bu cihaz sanal 5.1 yada sanal 7.1 gibi calısır aldıgın kısıde cok bilgisizce ve asılsızca yorum yapmıs topu topu 2 tane 40mm hoparloru olan bı kulaklık nasıl gercek 5.1 yada 7.1versın tamamen yazılım dandik bi kulaklıga yazılım yukle o bile 7.1vermeye calısır aradakı fark buyuk :=) 4000 motor gucunde araba yapmoslardızayn super tasarım harıka alıyosun biniyosum bi söle gazlamak istiyosun ama duz yolda 80 i gecmiyor diyosun arızalı goturuyosun aldıgın yere hepsi böle diyorlar sana eski hacı murat sana tur bindiriyor gelde gucune gitmesin.. Bu arada senin icin harika bir deneyim olursa gercekten sırf senın hatrıma iade ettikten sonra kulak doktoru icin randevu alacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacho -- 25 Aralık 2015; 21:08:24 >

• Hocam aciklamalarin icin sagol sadece hani ben okadar yazdim gidip almissin tavrin garip geldi evet haklisin bende ses kalitesini beyenmedim arti satici bana gercek 5.1 var abi dedi hatta ben g430 alicaktim arasindaki farki sordum abi o 2.1 dedi ama ole cikmadi bende zaten bu tarz bi kulaklik vardi daha iyi bisey almak istiyordum ama bu o kulaklik degil dizayn gercekten harika ama ses duzeyi ve kalitesi bekledigimin altinda cikti...yarin gidip iade edicem peki senin bir onerin varmi bu fiyatlarda creative sound blaster evo zxr modeli hosuma gitmisti bir ara gercek 5.1 di o yanilmiyorsam ama oyuncu kullakligi diye cikis yapan bir kullaklik modeli degil nasil bir performansi var bilmiyorum...

• quote:

Hocam aciklamalarin icin sagol sadece hani ben okadar yazdim gidip almissin tavrin garip geldi evet haklisin bende ses kalitesini beyenmedim arti satici bana gercek 5.1 var abi dedi hatta ben g430 alicaktim arasindaki farki sordum abi o 2.1 dedi ama ole cikmadi bende zaten bu tarz bi kulaklik vardi daha iyi bisey almak istiyordum ama bu o kulaklik degil dizayn gercekten harika ama ses duzeyi ve kalitesi bekledigimin altinda cikti...yarin gidip iade edicem peki senin bir onerin varmi bu fiyatlarda creative sound blaster evo zxr modeli hosuma gitmisti bir ara gercek 5.1 di o yanilmiyorsam ama oyuncu kullakligi diye cikis yapan bir kullaklik modeli degil nasil bir performansi var bilmiyorum...

Yok hocam ben yanlış anlaşıldıysam asıl sen kusura bakma benım amacım ürünü öyle bir tanıttılar ki logitech olsun satıcılar olsun ama denendikten sonra bir çöp oldugu ortaya çıkıyor evet bunu söylememek için baya sabrettim ama bugun tekrar bi kere kulağıma taktım ve anında çıkardım. Anlamadığım bu kutu açılımlarında kulaklıgı test etmiş arkadaşlar hiç mi buna dikkat etmediler hiç mi kulakları yok onlar nasıl videolar öyle harika bir kulaklık vs kutu açılımları artık onlarında bu işten(firmadan) para kazandıklarını düşünmeye başladım objektif değiller. Buna kızdıgım içinde alabildiğince yazmaya çalıştım. Pazartesi günü logitech i arayacagım ve ürünlere yazılımla düzeltme yapabilirse yapmasını yapamıyorsa başta benim ürün olmak üzere geri alması gerektiğini belirteceğim bakalım sonuclarını hep beraber göreceğiz :D Sana öneri olarak gerçek 7.1 desteği olan razer tiamati onerebilirim deneme imkanım oldu cok güzel bir kulaklık hatta ses kartı alıp bende bunu verdikten sonra almayı planlıyorum biraz masraflı olacak ama böyle sanal sunal işlerle uğraşmaktansa daha iyidir gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacho -- 26 Aralık 2015; 1:28:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.