Şimdi Ara

Logitech G600 Tuş Makrosu Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • logitech g600'ün üstünde bi ton tuş var. oyunlarda makro atamak istediğimde örneği yan yüzünde yer alan bir tuşa tıklıyorum bana 1-2-3 gibi rakamlar giriyor. mouse un üstünde 20 tane tuş var o tuşlara klavyedeki bir tuşu atadıktan sonra 50 tuşu olsun ne anlamı olur ki. 1-2-3 değilde g9 g10 g20 tarzı şeyler ataması mümkün mü acaba çok sinir bozucu bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

logitech g600'ün üstünde bi ton tuş var. oyunlarda makro atamak istediğimde örneği yan yüzünde yer alan bir tuşa tıklıyorum bana 1-2-3 gibi rakamlar giriyor. mouse un üstünde 20 tane tuş var o tuşlara klavyedeki bir tuşu atadıktan sonra 50 tuşu olsun ne anlamı olur ki. 1-2-3 değilde g9 g10 g20 tarzı şeyler ataması mümkün mü acaba çok sinir bozucu bir durum.

Klavyede ulaşamayacağınız tuşları elinizin altına toplamak ve bir tuşa birden fazla görev veya sıralı tuş vuruşu atayabilmektir makronun mantığı zaten. Orbweaver ve G13 gibi klavyeler de bu mantıkla çalışır. Önce G tuşlarına klavyeden istediğiniz bir tuşu atarsınız sonra oyunda o tuşu onun yerine kullanırsınız. Size ekstra 20 tane tuş vermiyor oyunun desteklediği varolan tuşları başparmağınıza getiriyor. 1-2-3 gibi rakamlar girmesinin sebebi o tuşların 1-2-3 şeklinde atanmış olmasıdır. Özellikle atamak istediğiniz bir makro varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silence34 -- 21 Eylül 2013; 2:11:39 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.