Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arda1043

merhaba arkadaşlar

direksiyon bir kaç dakika oynadıktan sonra yamuk durmaya başlıyor sol tarafa doğru bu sorunun çozumu nedir ? bilen varsa aydınlatırsa sevinirim

Kalibrasyon Ayarlarına Bak Cihaz Kapalıyken Direksiyonu Merkezle Ondan Sonra Kalibrasyon Yap Düzelir Ben Logitech DFGT Kullanırken Bazen Oluyordu Dediğimi Yapınca Düzeliyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar,

İkinci el logitech G27 aldım ancak titreşim esnasında lakur lukur ses çıkıyor bu normal olamaz değilmi?
  • ykpnrgz Y kullanıcısına yanıt
    Reis eğer sesi bue yerden gönderme şansın varsa gönder dinleyeyim de ona göre bakarız.

• Ali Rıza YILDIZ kullanıcısına yanıt
    Tamam reis ekliyorum

• hocam youtube'da bi kaç video izledim onlardada öyle, sanırım bu bi sorun değil.Bu tip cihazlar gürültülü çalışıyor anladığım kadarıyla. Ama ilk defa kullandığım için hayret ettim. Böyle gürültülü beklemiyordum. Örnek bi video paylaşıyorum: https://www.youtube.com/watch?v=9J5if6f4hH4
    Anladım reis.Yani genelinde böyle ki eskiden bende çok oynadım annem falan çok ses yaptığımı söylerdi.Onun için genelinde böyle sanırsam

• doğrudur hocam, ben de aynı şekilde gece kullanırken yan odaya ses gidiyodur diye düşündüm..
  • Arkadaşlar logitech g27 direksiyon setini nerden bulabilirim hiçbir yerde satılmıyor
  • piyasada sıfırı yok hocam, ikinci el alabilirsiniz
  • çookk geç bir başlangıç oldu ama bende 2.el g27 alarak gruba dahil oldum. bu zamana kadar neden almadım kendime şaşırıyorum. G29 ile G27 arasında çok git gel yaptım ama tercihimi joystick gibi gözüken 29 yerine direksiyona benzeyen 27 den yana kullandım. Alırken bütçe sınırım yoktu. G27 tam simülatör direksiyonu bence. Almak isteyen ve G29 ile G27 arasında gel git yaşayanlara kesinlikle G27 tavsiye ederim.2.el G27 ye 960 tl para ödedim.
  • erharp32 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi fazla fark yok.Gorunum değişmiş sadece bana göre.Bide fiyat.

• G27 kullanıcılarına bi sorun olcaktı.. Logitech yazılımından ayar yaptığımda bazı oyunlarda etki ediyor ama bazılarında etki etmiyor. ETS 2'de direksiyon sertlik ayarları oyuna etki ederken Assetto Corsa için ayar yaptığımda oyuna etki etmiyor. Keza ATS içinde öyle. Bu sorunu yaşayan oldumu arkadaşlar?
    Ben yazılımı kullanımıyorum reis.Zaten bütün oyunlarda geri bildirim olsun diğer ayarlar olsun var.Yani G27 ile uyumlu olan oyunlarda.Yazılımda da sanırım oyunu eklemen gerekiyor diye biliyorum.

• Yazılıma oyunu ekliyorum bütün ayarları yapıyorum ama oyuna girdiğimde anlıyorum ayarlar oyuna etki etmemiş.. Mesela direksiyon sertlik ayarı yapıyorum, artırıyorum yok azaltıyorum yok.. Yazılımla ayar yapınca daha detaylı daha keyifli oluyor ama hocam.
    Yani zevk meselesi dediğiniz gibi.Ama ben her oyunun içinden yapıyorum

• merhaba arkadaşlar yakın zamanda ikinci el bir g25 aldım. Benim sorunum şu vitesleri ayarlarken hepsi sorunsuz ayarlanıyor fakat geri viteste topuzun üstüne basıp 6'ya çekmeme rağmen geri vites değil 6. vites olarak görüyor. Bu sorunla karşılaşan biri var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • temiz sorunsuz g27 arıyorum satan var ise pm atabilir
  • Birtürlü fırsat olmadı alamadık şu cihazdan.
  • Slm arkadaşlar...

Ps3e shift2 yükledim ps store dan satın aldım. Ancak shift2 control ayarlarında g27 seçeneği çıkmıyor ne yapabilirim. GT6 da sorunsuz çalışıyor

• Selam arkadaşlar direksiyon merkezdeyken çok boşluk oluştu önceden az birşey vardı boşluk fakat şu aralar ciddi bir boşluk var direksiyonda alalı 3-4 yıl oluyor nasıl çözebiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.