Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak.kocal

merhaba arkadaşlar yakın zamanda ikinci el bir g25 aldım. Benim sorunum şu vitesleri ayarlarken hepsi sorunsuz ayarlanıyor fakat geri viteste topuzun üstüne basıp 6'ya çekmeme rağmen geri vites değil 6. vites olarak görüyor. Bu sorunla karşılaşan biri var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, uzun zaman önce G25 sahibiydim. Vites geçişleri çok yumuşak geldiği için vites kutusunu açmıştım. Vites 1-2-3-vs her biri ince ayrı kablo ile farklı noktalara bağlantılıydı. Belki sizin vites kutusunda vites kablolarında böyle bir sıkıntı olabilir. İkinci el aldım dediğiniz için diyorum, vites kutusu açılmış olabilir.

Şu an hatırlamıyorum ama Logitech'in bir programı vardı. Hangi vitese atarsanız onu gösteriyordu ekranda. Vites mekanizmasındaki kabloların doğru yerini bulmaya çalışırken bu programdan yararlanmıştım. Eğer program olmasaydım vitesi 1'e aldığımda 5 gösteriyordu mesela.

Umarım en kısa sürede çözersiniz. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: pekbiumursanmaz

Selam arkadaşlar direksiyon merkezdeyken çok boşluk oluştu önceden az birşey vardı boşluk fakat şu aralar ciddi bir boşluk var direksiyonda alalı 3-4 yıl oluyor nasıl çözebiliriz?

optic encoder denilen bir parça var yurtdışından getirtiliyor. Onunla ilgili bir problemin olabilir. İnternette çokça nasıl takıldığına dair türkçe kaynak var az birşey anlıyorsan kendin de yapabilirsinhttps://www.youtube.com/watch?v=Q7NptnAnm3chttps://tr.ifixit.com/Guide/Logitech+G27+Optical+Encoder+Replacement/42113http://cmlaserservice.com/page_g25_g27_optical_encoder_wheel.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.kocal -- 2 Mayıs 2017; 14:23:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [F][r][k][a][n]

quote:

merhaba arkadaşlar yakın zamanda ikinci el bir g25 aldım. Benim sorunum şu vitesleri ayarlarken hepsi sorunsuz ayarlanıyor fakat geri viteste topuzun üstüne basıp 6'ya çekmeme rağmen geri vites değil 6. vites olarak görüyor. Bu sorunla karşılaşan biri var mıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, uzun zaman önce G25 sahibiydim. Vites geçişleri çok yumuşak geldiği için vites kutusunu açmıştım. Vites 1-2-3-vs her biri ince ayrı kablo ile farklı noktalara bağlantılıydı. Belki sizin vites kutusunda vites kablolarında böyle bir sıkıntı olabilir. İkinci el aldım dediğiniz için diyorum, vites kutusu açılmış olabilir.

Şu an hatırlamıyorum ama Logitech'in bir programı vardı. Hangi vitese atarsanız onu gösteriyordu ekranda. Vites mekanizmasındaki kabloların doğru yerini bulmaya çalışırken bu programdan yararlanmıştım. Eğer program olmasaydım vitesi 1'e aldığımda 5 gösteriyordu mesela.

Umarım en kısa sürede çözersiniz. Kolay gelsin.

İşin aslı içini açıp bozmaktan korkuyorum. Şimdilik ETS'de 5. vitese aldım. Dirt 3'te de 6. vitese attım yüzde 90 bu viteslere ihtiyacım kalmıyor. Bakalım cesaretimi toplayınca içini açmayı düşünüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ykpnrgz

doğrudur hocam, ben de aynı şekilde gece kullanırken yan odaya ses gidiyodur diye düşündüm..

Titreşim ayarlarınız çok yüksek biraz daha düşürürseniz daha kolay ve rahat sürebilirsiniz.
  • Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Dostum sorunu çözebildin mi aynı sorun bende de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iki kez g27 aldım ikinci el. Ama iki settede beni rahatsız eden bi durum var. Vites geçişlerinde 'çıt' diye bir ses geliyor. Önceki setimde sadece 5'ten 6'ya geçerken bu ses geliyordu. Şimdi bu yeni aldığım sette 1-2-5-6. viteslerde aynı ses geliyor. Kimi setlerde ise çıt ses yok. Bu sorunu yaşayan varmı?
  • arkadaşlar selamlar. bir tanıdığım için g27 vitezi arıyoruz. ikinci el satan varsa bana pmden ulaşırsa sevinirim.
  • Arkadaşlar ps4 de kullanan varmı aranızda, ps4 de gta 5 oynayanlar memnunmu acaba,birde ps4 e g27 yi nasıl tanıtacağız
  • malum 2. el sitelerinde ali akıncı ve mustafa aydın isimleri kullanarak 05050755620 numaralı telefon uygun fiyata logitech g27 ile dolandırıcılığı yapmaktadır. bu direksiyonu 2. el alacaklara duyurulur.

• aliemir35 A kullanıcısına yanıt
    Karşı ödemeli alınmalı

• Merhaba arkadaşlar çok severek oynadığım g25 setimi kredi kartı borcu için satıyorum. Konya'da yaşıyorum. İlanın detayları için;
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-satilik-logitech-g25-463624909/detay/
  • Arkadaş merhaba burası yerimi mi bilmiyorum ama yinede arkadaşlar mudur olmasın diye yazma gereği duydum.

521443479 nolu sahibinden ilanı açan kişiye dikkat edin.Kendisi dolandırıcı hep bu fiyat aralıklarında G27 ilanı açmakta ve fake isimler kullanmakta. Bir altında bulunan ilan da onun dur. Fotoları hep değişerek kullanmaktadır bilginiz olsun. Şu an ki isim mustafa özpınardır ve cenk karaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucancisim -- 20 Ocak 2018; 14:21:55 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar çok severek oynadığım g25 setimi kredi kartı borcu için satıyorum. Konya'da yaşıyorum. İlanın detayları için;
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-satilik-logitech-g25-463624909/detay/

Hala satılık mı hocam pm attım
  • g27 ile gt6 oynamaya çalışıyorum. Ancak düz yolda dahi direksiyon, tak diye bir ses çıkararak sağa sola dönüyor ve zaptetmesi zor oluyor.
    Bu normalmi yoksa bir sorunmu anlamadım. Bilen arkadaş varsa yardımını bekliyorum.
  • Merhabalar, temiz, arızasız G27 alacağım. Satmak isteyenler PM ile ulaşabilir.
  • Merhaba arkadaşlar bugün g27 satın alıcam yalnız direksiyonu sonuna kadar tur yaptırıp sağa döndürün az bi açı ile sola yatık oluyo bunun aynısını sola döndürüncede yapıyo hep aynı açı ile bu bir proplemmidir?

• hocam g27 ile euro truck simulator 2 oynuyorum fakat direksiyonum tam tur dönmüyor. yarım tur sertlik olmadan dönüyor fakat belli bi döndürmeden sonra direksiyon sertleşiyor ve oyunda da direksiyonun dönüşü duruyor. bunu nasıl düzeltebilirim.
  • Selamlar, sorunsuz temiz G27 arıyorum satan arkadaşlar pm atarsa sevinirim.
  • xbox one s'te g27 kullanan var mı? varsa g27'yi görmesi icin bir sey yapmak gerekiyor mu? gerekiyorsa nasil yapiliyor bilen anlatabilir mi?

• Arkadaşlar merhabalar. Baya fazla yorum var hepsini okuyamadım o yüzden yazıyorum kusura bakmayın. Bende g27 düşünüyorum ps4 pro var uyumlu mu değil mi? Kullanan var mı varsa sıkıntı oluyor mu? Sonuçta araya bir parça atılıyormuş araya bu ps a zarar verir mi? Çok teşekkür ederim şimdiden

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.