Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
48
Favori
120.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben de g27 almayı planlıyorum evde ps3üm var. Oyun olarak gta5, gt5 oyunlarım var acaba bu oyunları destekler mi ?
  • Arkadaşlar benide ekleyin benimde G27 'im var fakat The Crew ayarları nasıl olucak bir bilgisi olan yada yardımcı olabilecek birileri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabitelli

goldda 850-840 civarına inmiş. KDV düşünce (masraf gösterebiliyorum) 700lere maloluyor.
    2. el aranmak yerine gidip alacam galiba yarın golddan

Gold dakiler sorunlu olan ilk seti 841 serisi... Bugün Ankara ostim Gold gittik.. Az kalsın alıyordum.. Benim oğlan uyanık.. Baba seri no. Suna bakalım dedi.. Bende oğlum ilk çıkan seri bu seneye kalrmı dedim... Direksiyonun arkasında yazıyor. Bir baktık s/n 841... Force feedback çok gürültülü çalışıyor..Youtube de Videoları var.. Alırken yeni seri alın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

goldda 850-840 civarına inmiş. KDV düşünce (masraf gösterebiliyorum) 700lere maloluyor.

Gold dakiler sorunlu olan ilk seti 841 serisi... Bugün Ankara ostim Gold gittik.. Az kalsın alıyordum.. Benim oğlan uyanık.. Baba seri no. Suna bakalım dedi.. Bende oğlum ilk çıkan seri bu seneye kalrmı dedim... Direksiyonun arkasında yazıyor. Bir baktık s/n 841... Force feedback çok gürültülü çalışıyor..Youtube de Videoları var.. Alırken yeni seri alın..

vay anasını...
    golddan force gt aldım ve driverını yüklediğim halde çalıştıramadım bi türlü. acaba onda da mı sorun var?
    bu gün de uğraşacam, olmadı iade etmeye çalışacam.

• Bende 841 serisi var bi ay oldu alalı bi sıkıntı çekmedim, gold dan aldım bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır almayı düşünüyorum taksitle suanda alınabilecek en uygun yer neresidir bilgisi olan var mı?
  • Ben de almayı planlıyorum şuan en ucuz bulduğum fiyat 833 tl o da sanal market seri nosu 941 heralde tam bilmiyorum. Sizce nasıl?
    http://www.sanalmarketim.com/logitech-g27-racing-wheel-direksiyon-pc-ps2ps3-941000092/p_24280/

• quote:

quote:

quote:

vay anasını...
    golddan force gt aldım ve driverını yüklediğim halde çalıştıramadım bi türlü. acaba onda da mı sorun var?
    bu gün de uğraşacam, olmadı iade etmeye çalışacam.

Hepsinde olacak diye bir şey yok tabii.. Ama iade almaz Gold.. Kendileride almıyor arızada... Direct Logitech tr ye yollayın diyor..

.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilThirdGFB

Ben de almayı planlıyorum şuan en ucuz bulduğum fiyat 833 tl o da sanal market seri nosu 941 heralde tam bilmiyorum. Sizce nasıl?
    http://www.sanalmarketim.com/logitech-g27-racing-wheel-direksiyon-pc-ps2ps3-941000092/p_24280/

Ewet şu anda sanalmarkettekiler yeni seri...

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Çok saol dostum büyük bir ihtimalle burdan alacağım o zaman

• ps3 'ümü sattığımdan beridir uzun zamandır kenarda bekleyen g27 mi tekrar çıkarttım. Biraz hasret gidermek istiyorum.

Dizüstü bilgisayarımın kaldıracağı bir oyun tavsiye eder misiniz arkadaşlar.

H-tipi vitesi ve debriyajı destekleyen bir oyun olmalı ama.

Laptopumun özellikleri;

Core i5-2430M 2.4 Ghz
    1gb Nvidia Geforce GT540M
    8gb DDR3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T1ME -- 6 Ocak 2015; 1:29:07 >
  • Valla laptopunuz asetto corsayıda... Ets yide kaldırır gibi. Bunlar arcade tarzı değil yanlız.. Malum şekilde kurun bir bakın derim ben.. Benim oğlan 6 aydır driving force ile sürekli bunları oynuyor. Geçen gün bende adanaya bir tır teslimatı yaptım onun işi çıkınca.. =)

• Arkadaşlar bu direksiyon setinden bende de var fakat daha aldığım ilk ay bir sorun yaşadım ve sorunum devam ediyor. Oyun başlamadan önce çok güzel kalibrasyon ayarı yapıyor fakat oyun esnasında direksiyon kayıyor ve neredeyse tam ters duruma kadar geliyor tekrar kalibrasyon ayarı gerekiyor fakat sürekli aynı durum tekrar ediyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim acaba? Var mı bu tarz problem yaşayanlar?
  • arkadaşlar bende g27 dreksiyonumu satıyorum. Ps4 için almıştım ama malesef destek gelmedi ps4e.

Toplasak en fazla 5-6 saat oynamışımdır. Ürünü amazondan aldım 0 gibi tertemizdir.

http://forum.donanimhaber.com/m_101309174/f_//tm.htm#101309174
    ..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hack3rghost -- 7 Ocak 2015; 1:27:24 >

• Arkadaşlar elimde ps3 (kırılmış 320gb) ve logıtech g27 direksiyon var. Satıp veya takas yaparak ps4 almayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

Ben de almayı planlıyorum şuan en ucuz bulduğum fiyat 833 tl o da sanal market seri nosu 941 heralde tam bilmiyorum. Sizce nasıl?

arkadaşlar sanal marekettten aldım...ürün eski seri 841 serisi çıktı..linkte öyle gözükmüyordu...
    bakalım kurup bakacağız..sorunlu ise değiştirme yolu arayacağız..

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar sanal marekettten aldım...ürün eski seri 841 serisi çıktı..linkte öyle gözükmüyordu...
    bakalım kurup bakacağız..sorunlu ise değiştirme yolu arayacağız..

sanalmarketle görüştüm...ürünün yeni seri olduğunu teyit ettiler..
    arkadaşlar vites mekanik oılarak sağa sola oynamıyor...yani manuel olarak vitesi değiştiremiyorum bir türlü....yazılımsal bir driver eksikliğinden olan bir sorunmudur.. veya ayarlarda iyice baktım ama gözden kaçırdığım bir yermi var..tüm oyunlarda böyle...yoksa mekanik bir problemmidir.?...böyle bir durumla karşılaşıp çözebilen oldumu acaba...?

• quote:

Orijinalden alıntı: jermines

Arkadaşlar bu direksiyon setinden bende de var fakat daha aldığım ilk ay bir sorun yaşadım ve sorunum devam ediyor. Oyun başlamadan önce çok güzel kalibrasyon ayarı yapıyor fakat oyun esnasında direksiyon kayıyor ve neredeyse tam ters duruma kadar geliyor tekrar kalibrasyon ayarı gerekiyor fakat sürekli aynı durum tekrar ediyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim acaba? Var mı bu tarz problem yaşayanlar?

Sorun sanırım donanımsalmış arkadaşlar. Bu sorunu yaşayanlar mevcut bolca. Bugün direksiyonu yolladım pentaya bakalım nasıl fiyat çıkartacaklar.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu direksiyon setinden bende de var fakat daha aldığım ilk ay bir sorun yaşadım ve sorunum devam ediyor. Oyun başlamadan önce çok güzel kalibrasyon ayarı yapıyor fakat oyun esnasında direksiyon kayıyor ve neredeyse tam ters duruma kadar geliyor tekrar kalibrasyon ayarı gerekiyor fakat sürekli aynı durum tekrar ediyor. Bu durumu nasıl düzeltebilirim acaba? Var mı bu tarz problem yaşayanlar?

Sorun sanırım donanımsalmış arkadaşlar. Bu sorunu yaşayanlar mevcut bolca. Bugün direksiyonu yolladım pentaya bakalım nasıl fiyat çıkartacaklar.

Garantisi yokmu veya bittimi ?

• Hocam ben ürünü alalı çok oldu garantisi bitti. Araya askerlik falan da girince ilgilenemedim öylece kutusunda duruyor uzun zamandyr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 7 Ocak 2015; 19:59:17 >
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.