Şimdi Ara

Logitech G25 Alma Vakti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
82
Cevap
0
Favori
6.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Feci canım çekti Skyline R34 de en sevdiğim arabalardan
  • hehe sabır sabır bekle biraz...Sabreden deviş muradına ermiş
  • G25 geldi. Test Drive Unlimited da manuel olarak kullanmak için PC de hemen denemelere başladım.

Ama ayarlayamadım bir türlü.

Edit: Hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 26 Aralık 2009; 17:20:31 >
  • Direksiyonu şimdilik Test Drive Unlimited ve rFactor de denedim. İkisinde de harikaydı. PS3 de de GT5P geçicek elime. Şunu söyleyebilirimki direksiyonsuz bu oyunları boşuna oynamışım. G25 harika bi aletmiş gerçekten

Sormak istediğim oynarken insan baya gaza geliyo. G25 in vitesini şak şak takıyorum. Yani yavaş değilde şlak diye geçiriyorum debriyaja bastıktan sonra Bunun bi zararı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 26 Aralık 2009; 23:15:46 >
  • abi sn ne diyon arkadaşım dio olm aleti kırcan her gün şak şuk geçiriyom çok nazik davranmana ya da yavaş değiştirmene gerek yok daha demin bıraktım gt5 oynamayı şak şuk şak şuk sağ kolum koptu

Ama merak etme bişicik olmaz.Bn hele eskiden LFS te drift yaparken öle hayvani geçiriyodum ki vitesi bütün masa fln ne varsa zangır zangır sallanıyodu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Franco Vinci -- 27 Aralık 2009; 0:54:57 >
  • İyi o zaman. Aynı şekilde devam
  • hehe aynen abicim..Şak şuk diyorum... Bas gaza abi..

Yolların Kralı....

Tek Rakibim THY!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Franco Vinci -- 27 Aralık 2009; 0:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersl

hehe aynen abicim..Şak şuk diyorum... Bas gaza abi..

Yolların Kralı....

Tek Rakibim THY!!

• abi hala almadın mı PSN i

Bilmiorum izlion mu o arada ama disko kralında nihat doğan var çok komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Franco Vinci -- 27 Aralık 2009; 1:02:45 >
  • Ya sorma. GT5P elimde yok şu an

Şimdilik PC ile idare etmek durumundayım. Halledicem insallah
  • PSN i aldığında pm le de arada kapışak....

Asfalt ağladı beu..
  • tutmıyım seni tdu nun zevkini bi al....Hadi bakalım...Vınn vınnn.....Vroommmmmmm....vvvvvvıııııııııınnnnn tıs vııııınnnnn tıs.........Kop kop
    Özledim tdu da dolaşmayı tekrar mı yüklesem ne ?
  • ok

Klavyeyle oynamıştım önceden. Yeniden keşfettim TDU yu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 27 Aralık 2009; 1:12:38 >
  • Fatz G25'e iyi bak çok şak şak yapma :) bu arada yeni ürün geldi ilgilenenlere duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: newsagent

Fatz G25'e iyi bak çok şak şak yapma :) bu arada yeni ürün geldi ilgilenenlere duyurulur

Teşekkürler hocam çok iyi bakıyorum merak etme

Birde Z-5500 getirsen süper olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 30 Aralık 2009; 20:42:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

Fatz G25'e iyi bak çok şak şak yapma :) bu arada yeni ürün geldi ilgilenenlere duyurulur

valla şu an sana verdiğim gibi sıfır G25 duruyor fakat z5500 getirirsem ilk sana haber vereceğim söz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

valla şu an sana verdiğim gibi sıfır G25 duruyor fakat z5500 getirirsem ilk sana haber vereceğim söz

Ok hocam. Getirirsin umarım

Bu arada G25 almayı düşünenler için @newsagent'ın elindeki ürünü kaçırmasın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 30 Aralık 2009; 22:06:47 >

• G25 ile tdu'ın verdiği zevki aşabilecek tek oyun sanırım tdu 2 olacak bu gidişle
    Microsoft flight simulator'dan sonra bir de driving simulator olayına el atsa, araçları internetten indirsek add on olarak çok iyi olurdu
    Asıl isteğim tdu'dan çok daha başarılı, içinde trafik öğeleri olan(diğer araçlar, trafik kuralları vs.) tam anlamıyla bir sürüş simulatörü yapılması. Sürekli nfs tarzı arcade oyunlar çıkıyor.
  • Elinde G25 olan arkadaşlar Motorm4x: Offroad Extreme oyununu indirin ve g25'in tadına varın. Debriyaj hassasiyetini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Normal araba kullanırken olduğu gibi debriyaja basmazsan vites geçmez. Rampada Kavramayı ayarlayamazsan ya stop ettirirsin yada arabayı kaydırırsın.
    Deneyin dua edeceksiniz.
  • Arkadaslar Bnde söyle birseyi Merak ediyorum Sidmi Daha nce casper de gta yı oynamıstım direksiyonu biraz çeviriorsun araba hala düz gidior biraz daha çeviriorsun direksiyonu oyunda sonuna kadar kırıor bo g25 ne kadar çevirirsen o kadarmı dönüor araç??? yanı hafif virajlarda direksiyon kırmıyoruz degilmi??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.