Şimdi Ara

Logitech g15 klavye sorunum ( Bazı tuslar basmıyor )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • g15 imi aldım ve counter stirke oynarken birden bire tab tusunun basmadıgını farkettim.Dedim heralde oyun ayarlarıyla ilgili.Ondan sonra cıkıp baktıgımda tab , x , g ,f tusları basmıyor klavyenin bozulması imkansız herhangi bir darbe filan almadı özellikle 4 tus birden nasıl basmamaya başladı anlamadım.Bana bu konuyla ilgili biligisi olan arkadsalar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

• klavye değiştirip deneseydin,kritik bir durum
  • klavyeyle alakas ıyok sorn klavyemde klavye pahalı bir şey biliyorsanız. tuslarnda sorun veriyor
  • G15 klavye bazen programlarla veya donanımlarla çakışma yapabiliyor, bu gibi durumlarda bazı tuşları çalışmıyor. Benim başıma 2 defa geldi ve her ikisinde de klavyenin kablosunu çıkarıp yeniden takınca düzeldi. Eğer sorunun bu ise dediğim şekilde düzelmesi lazım, düzelmezse başka bir arıza vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledzep -- 27 Mart 2009; 21:22:48 >
  • Aynı sorun bendede var birçok tuş aniden basmamaya başladı sabah sorun yoktu ama akşam aniden ilk önce 8 sonra x c şuan 15 tane ye yakın tuş basmıyor!
  • bu konuyla ilgili bilgisi olan yokmu veya yardımcı olabilecek legend benım msn eklermisin modena_@windowslive.com
  • an itibariyle benim de g15 imde esc, capslock, tab, u ve f tuşları çalışmıyor.
    ancak her hangi ikisine aynı anda basınca ikisi de çalışıyor!
    tek tek basınca çalışmıyor, aynı anda çalışmayan herhangi ikisine birden basınca çalışıyor. Çözemedim..
  • Bende de g413 mekanık klavyesı war 3 arkadas aynı anda almıstık 3 muzunkı de perte cıktı less adamların klavyelerı tusları kırıdı cıft basmmakta ve bazen bassanda algılamamakta dunya para bır de sen ne bıcım bı fırmasın nasıl guncellemezsıın bu urunlerı bozuk bozuk kronık sorunlu olarak nasıl cıkarmmakta hala bı daha logıtech mı asla 1 sene dolmadan elımız de patladı
  • erhanercan kullanıcısına yanıt
    Merhaba konuyla alakalı çözüm bulabildinzmi aynı sorun bendeki g15 te de var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Whocares1 kullanıcısına yanıt

valla dostum kullandığım süre içerisinde uzun aralıklarla bu olurdu kafayı yerdim. ama kafasına göre düzelirdi. bir türlü anlayamadım yani

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Şuan aynı sorun bende var ve sendeki tuşların aynısı o yüzden merak ettim acaba düzeldimi diye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Whocares1 kullanıcısına yanıt

benim klavyede türkçe değil bu arada. taa 2008 de mi ne almıştım hey gidi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.