Şimdi Ara

Logitech G105 Oyuncu Klavyesi (Mini İnceleme) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
2
Favori
41.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gopgop

Beyler 110 ile 105 arasindayim bende sizce hangisi

SanalMarketim'de 79 liraya 105 var.Alacaksan kaçırma bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wadjet -- 5 Şubat 2012; 19:19:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

quote:

hocam bizdeki kredi kartları internete açık değil ya peder sevmiyor öle şeyler alamam ki bunu taksitle alcam alırsam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

quote:

hocam bizdeki kredi kartları internete açık değil ya peder sevmiyor öle şeyler alamam ki bunu taksitle alcam alırsam

Havale/EFT gibi ödeme seçenekleride var.Kendine uygun olan varsa seç oradan

• Şu arayüzü nerden açtınız hocam nerden indirdiniz bi pm den yardımcı olabilirmisiniz?
  • ya beyler ben bu klavyeyi aldım fakat garip bi sorun var "a" harfine basınca bi üst satıra geçiyor yada en baş satıra bu sorun klavyedenmi iademi etmeliyim ? yada ben bişeyi yanlışmı yaptım diceğimde ne yaptım anlamıyorum şuan tarayıcının üst kısmındaki arama motorundan yazıyorum orada sorun yok ama

edit: gittim değiştirdim klavyede hata varmış sanırım

bu arada bu klavyeyle yazı yazmayı sevdim ne güzel ses çıkıyor bu sesi seviyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 10 Şubat 2012; 20:13:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DDRll

Şu arayüzü nerden açtınız hocam nerden indirdiniz bi pm den yardımcı olabilirmisiniz?

logitech gaming software hocam, logitech'in sitesinden indirebilirsin (başka yerden eski sürümleri indirme)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adnan008

quote:

Orijinalden alıntı: DDRll

Şu arayüzü nerden açtınız hocam nerden indirdiniz bi pm den yardımcı olabilirmisiniz?

logitech gaming software hocam, logitech'in sitesinden indirebilirsin (başka yerden eski sürümleri indirme)

tmm buldum
  • cahilliğime verin bişi sorucam şu mr tuşu neye yarıyor m1 m2 m3 profilde mr yi çözemedim
  • quote:

cahilliğime verin bişi sorucam şu mr tuşu neye yarıyor m1 m2 m3 profilde mr yi çözemedim

mr hızlı macro kaydetmeye yarıyor ama pek bi işe yaradığını söyleyemem m1 m2 m3 ise mod 1-2-3, g tuşları ile 3mod x 6 g tuşu = 18 macro yapabilmenizi sağlıyor misal m1deki g1 tuşu paus play iken m2deki g1 tuşu başka bir işe yarıyor
  • İncelemeyi yapan arkadaşa teşekkürü borç bilirim bugün vatandan 85 TL'ye kampanyalı aldım ve gayet de memnunum. f/p olarak kesinlikle tatmin ediyor. Işıklandırması ve TR klavye istediğim özelliklerin başında geliyordu. Kullanan arkadaşlar sesli demiş ben o konuda çok şikayetçi değilim. Yalnız en büyük eksiklik kesinlikle bilek koyma yeri olmalıydı bu klavyenin. Altında bileklik için yer mevcut acaba bu aparatı alma şansımız var mı?

macro tuşları tf2 de benim işime yarıyor diyebilirm class değiştirme, takım değiştirme ve tauntu g tuşlarına atatım daha pratik. Özellikle online oynanan oyunlarda işimize fazlasıyla yarıyor. css oynarken awp silahını hemen almak için g tuşuna atama yapılabilir.

Son söz olarak klavye fiyatına göre bence çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bur@ku -- 13 Şubat 2012; 0:24:32 >
  • Klavyenin üzerinde usb bağlanti uzatması var mı ?
  • arkadaşlar soracağım soru biraz abes kaçabilir ama daha önce hiç gaming klavye kullanmadığım için mazur görün benim şimdiki klavyem oyun oynarken aynı anda basılan 4.tuşu işlemiyor ve online oyun oynarken benim için büyük bir handikap oluyor bu klavyede böyle bir sorun varmı acaba???
    microft wired 600 klavye kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasor07 -- 2 Mart 2012; 11:29:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_bedo

Klavyenin üzerinde usb bağlanti uzatması var mı ?

Sanırım USB girişinden bahsediyorsun dostum.Klavye üzerinde mevcut giriş yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasor07

arkadaşlar soracağım soru biraz abes kaçabilir ama daha önce hiç gaming klavye kullanmadığım için mazur görün benim şimdiki klavyem oyun oynarken aynı anda basılan 4.tuşu işlemiyor ve online oyun oynarken benim için büyük bir handikap oluyor bu klavyede böyle bir sorun varmı acaba???

bu klavye aynı anda 5 tuş destekliyor yani öyle bi sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adnan008

quote:

Orijinalden alıntı: Lasor07

arkadaşlar soracağım soru biraz abes kaçabilir ama daha önce hiç gaming klavye kullanmadığım için mazur görün benim şimdiki klavyem oyun oynarken aynı anda basılan 4.tuşu işlemiyor ve online oyun oynarken benim için büyük bir handikap oluyor bu klavyede böyle bir sorun varmı acaba???

bu klavye aynı anda 5 tuş destekliyor yani öyle bi sorun olmaz

hızlı cevap için çok teşekkür ederim siparişi verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: yyorur

Klavye ilgili bir şey yapmaya çalışıyorum ama sizce mümkün mü ?

Örneğin
    g1 için bir fonksiyon yapmak

g1 e bir kere basıldığında
    her 5 sn de F1 e basacak
    tekrar g1 e basıldığında duracak bunu yapmak mümkün mü ?

Mümkünse yardımcı olmanızı rica ederim

sanırım knightonline oynuyorsunuz minor combo tuşu yapıcaksınız
  • arkadaşlar memnunmusunuz klavyeden bazı arkadaşlar olumsuz cevaplar yazmış bende almayı düşüniyordum buğün vatnda 86 TL %25 indirimle
  • ot olurmu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

ot olurmu ya

kaç para çekiyolar
  • 86 TL %25 ile buğün sadece neyse az daha araştırıcam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.