Şimdi Ara

Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse Sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
2
Favori
2.099
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    47 Mesaj
    Mouse 1 ay önce aldığımda direk hiç bir yazılım kurmadan PC'ye takıp kullanmaya başladım. Hiç sıkıntısı yoktu. Dört dörtlük çalışıyordu. Sonra Logitech Gaming Software kurdum. Kurduktan sonra mouse un ışıkları söndü geri yandı. Artık sadece mavi led ışık yanıp sönüyor. Aygıtlarda da mouse 'USB BootLoadaer' diye gözüküyor. Logitech Desteğe mail attım. Onlarda bana bu cevabı verdiler.

Dediklerini de yaptım. Hala çözülmedi. Bu sorun başına gelen ya da çözümü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaJuL -- 28 Mart 2018; 20:54:7 >

|
    |

• Teğmen
    177 Mesaj
    Hocam merhabalar,
    Sorun devam ediyorsa bi kaç bişey bende eklemek isterim.
    Driverı kaldırınca sorun düzeldi mi?
    Bilgisayarınıza format atarken USB kullanarak mı format attınız?
    Bios ayarlarından Başlatma seçeneklerini değiştirdiniz mi?
    |
    |
    PC: Windows 10 Pro x64 / Intel® Core™ i7-7700K / Hydro Series™ H45 Liquid CPU Cooler / ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1070 Ti / GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz / WD Black 3,5" 1TB / Samsung 250GB 850 EVO / Dark Sentinel PRO 750W 80+ / MSI Z270 Gaming M5 Intel Z270 / Aerocool KCAS 750W 80+ Bronze
    Ekipmanlar:AOC 23.8" AGON AG241QX 144Hz 1ms FREE-SYNC 2K Gaming Monitor / Cooler Master QuickFire Ultimate Cherry Brown Sw. / LOGITECH G633 ARTEMIS SPECTRUM /LOGITECH Z-506 /LOGITECH G403 PRODIGY / RAZER BASILISK GAMING / LOGITECH G640 CLOTH / Thermaltake Tt eSPORTS
  • Er
    3 Mesaj
    Merhaba,
    Bugün aldığım G102'de Logitech Gaming Software'i kurunca aynı durumu yaşadım.

Logitech'in yabancı sitesinde çözümü buldum.

Yapılması gereken:
    C:\Program Files\Logitech Gaming Software\FWUpdate\G203\G203Update_v15.exe programı çalıştırmak.

Kolay gelsin.

https://community.logitech.com/s/question/0D55A0000747pgLSAQ/g102-mouse-blinking-and-not-working
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,163
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.