Şimdi Ara

LOGİTECH G102 MOUSE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
5.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Moba yani Dota, league of legends gibi oyunlarda ne faydası vardır bilemiyorum. Ama hafif, düzgün, isabetli tarama, hızlı tepki falan demişler. Genel ifadeler olabilir ama tuş basılınca daha dengeli hale getirmek için bir sistem geliştirmişler her noktasından basınca kabaca aynı hissi veriyormuş o çok tıklanma olan bir oyun olduğunu için düşünülmüş de olabilir. Age of empires gibi bir oyunda bu fare gayet yeterli olacaktır. Fazlası için bile iyi gibi gözüküyor zaten, ama deneyimlemedim tabi. Aklımda şu an için. İndirim miktarı da güzel olunca listeme ekledim incelemek için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkerden kullanıcısına yanıt
    Ben geçen Almanya dan sipariş verdim. Ay sonu gibi gelir G302. Bana sorarsanız. Madem G102 zaten aldınız bir de bundan sipariş geçin.

• berkerden kullanıcısına yanıt
    Age of dada tuş Atamaya ihtiyaç duyuyorum o yüzden soruyorum hani burada 300 lira filan acaba gerçek ederi o mu manasında

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Hocam tuş atama filan gerekiyor Age of dada o yüzden soruyorum

• Hayır ederi 300tl değil. Türkiye'de de satıldı bu cihaz zamanında. Ortalama indirimsiz fiyatı 140 TL civarı olsa gerek. Ama burada da indirimle 110tl civarını görmüş. Eski konular öyle diyor. Tabii bu 2 sene önce falan dolar kuru farkı falan etkili olabilir.

• G502 yakalayamaz mıyız acaba indirimli :)

• Ne kadar bir indirim? . Black Friday indiriminde bulursunuz belki

• Tahmini olarak ne kadara düşer bilginiz var mı geçen sene yanlış hatırlamıyor isem 40 dolar yada Euro civarına düştüğünü görmüştüm ama alamamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReqinLeif -- 20 Temmuz 2017; 0:50:16 >
  • Maalesef. Ama büyük ihtimalle o civara düşer.

• Ürünler paketlenmiş, elektronik faturayı E-posta ile göndermişler. Sipariş verenlere hayırlı olsun.

• An itibarı ile kargoya verildi diye mesaj geldi hayırlı olsun.

• İlk defa bir firsattan faydalandim ilginc neyse hayirli olsun 60 tl ye inanilmaz fiyat

• ve kargoya verilmiş alanlara hayırl olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrisintranspozu

göndermezler

LOGİTECH G102 MOUSE

• Benimki de geldi hayırlı olsun alan arkadaşlara. 2. sini alamadığım için üzülüyorum. Bir fare daha almam lazım, ne alayım bilmiyorum,bu fiyata çok iyi denk geldi ve yolladılar, +puanı kaptı gözümde d&r. İnceledim fareyi de beğendim. Işıklandırmasını zaten otur izle, insanı gevşetiyor. Yazılımla uyumu da beğendim, tarama performansı da güzel, F/P yüksek güzel bir alışveriş oldu.
  • LOGİTECH G102 MOUSE

• LOGİTECH G102 MOUSE

http://www.hepsiburada.com/logitech-g102-prodigy-oyuncu-mouse-910-004939-p-HBV0000040PG9

Merhaba arkadaşlar ,

Kablosuz mouselere pil yetiştirmekten bıktım.

Kablolu mouse almaya karar verdim.

Sizlerinde kullandığı yukarıda resimini gönderdiğim mouse almayı düşünüyorum.

Bu sanırım optik mouse vede merak ettiğim mouse pad kullanmadan cam hariç diğer yüzeylerde çalışıyormu ?

Deneyimi olanlar cevap yazarsa sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 8 Kasım 2017; 19:59:11 >

• 60tl urun suan 170 tl s

• 60tl urun suan 170 tl satiliyor.Ya bu teknoloji urunlerinin zaman gectikce ucuzlamasi gerekmiyormuydu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.