Şimdi Ara

Logitech F710larda seri numarası nerede yazıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
10.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nano receiver sorun çıkartmaya başladı yenisini isteyeceğim, destek sitesinde seri numarasını istiyor. Seri numarası hangisi bilmiyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim

• Pil kapağının üstünde S/N şeklinde ibare var orada yazar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Pil kapağının üstünde S/N şeklinde ibare var orada yazar hocam.

S/N yok hocam, P/N ve M/N var
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Wick

quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Pil kapağının üstünde S/N şeklinde ibare var orada yazar hocam.

S/N yok hocam, P/N ve M/N var

p/n var fcc id var ıc var tahminim p/n diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın, garanti talebinde bulunmak için ürünü kaydetmem gerekiyor ama hiçbir sitede seri numarasının nerede ve hangisi olduğunu bulamıyorum.Ürünün üstündeki tüm numaraları teker teker denedim ama hiçbirini kabul etmiyor. Nerede olduğunu bulabildiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AVC15

Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın, garanti talebinde bulunmak için ürünü kaydetmem gerekiyor ama hiçbir sitede seri numarasının nerede ve hangisi olduğunu bulamıyorum.Ürünün üstündeki tüm numaraları teker teker denedim ama hiçbirini kabul etmiyor. Nerede olduğunu bulabildiniz mi?

bende garantiye gondermeden once kaydettirmek için aradım. Pid nuımarasıyla işlem yapılıyor hocam bilginiz olsun. kayıt için P/n ve pid numaralarını girin yeterli. Bana hollandadan gonderdiler alıcıyı

• ignatius kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam sağolun

• ignatius kullanıcısına yanıt

Hocam nereden aradın hangi numarayı veya nasıl yaptın sana zahmet ayrıntılı söyler misin numarayı filan paylaşır mısın veya link atar mısın ?

• eeempusa E kullanıcısına yanıt

logitech.com a ğye ve destekden başvuru yapın. Şuan göndermelerini mümkün değil hatta göndermiyor olabilirler artık. Neredeyse 6 yıllık ürün oldu ve teknik desteği 2020 içinde bitti diye anımsıyorum

• M238 mouse var seri numarası nerede yazılı bilen var mı?

• Bende konuyu hortlatacağım, f310 tuşu basılı kaldı garantisi varken değiştirmek istiyorum ne yapabilirim. Nereye kayıt yapıyoruz. Bilen var mı

• travellerrr T kullanıcısına yanıt

Hocam bende de benzer bir durum var da ne yaptın halledebildin mi?

• aziz istifa A kullanıcısına yanıt

Hocam mesajınızı yene gördüm. Ürünü gönderdim yapıp geri gönderdiler. Joystickinizle birlikte garanti belgesini faturasını kutuya koyun bir kağıda iletişim bilgilerinizi ve ürünün arızasını yazıp gönderin. Penta'nın websitesine girip oradan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz ne yapmanız gerektiğini söylüyorlar zaten. Garantisi varsa ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Bende gönderdim mesajı attıktan sonra da 10 gündür onarıldı yazmasına rağmen kargoya vermiyor hala gerizekalılar. 4 defa aradım 0850 li numarayı söylüyoruz tane tane insan gibi derdimizi anlatıyoruz arkadaşlara iletelim kargoya verirler diyorlar. Yarın son kez arayacağım eğer akşam kargoya verildi diye bilgi alamazsam cuma günü ana avrat ne varsa ortaya dökeceğim artık

benim de biraz uzun sürdü ama acelem olmadığı için bekledim. Zaten pes 21 online ı da kapattılar. Bundan sonrane kadar kullanırım kolu bilmiyorum .

Düzgün tamir etmişler mi bari hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Evet hocam gayet iyi, bir sıkıntı yoktu. Pek girmediğim için mesajınızı yeni gördüm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.