Şimdi Ara

Logitech f710 nano alıcı kayboldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
15
Favori
76.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de G105 klavyem geldi, açtım ışıklarını öyle yazıyorum şu an.

Ben Logitech'e baştan zaten kendim kırdığımı söyledim satın alma noktası sordum. Adam her mesajında garanti kapsamında değil, elimizde de kalmamış dedikçe ben çıldırdım. Sanki ondan dileniyormuşum gibi garanti kapsamında değil deyip duruyordu. 5. mesajda ilgili kanunun maddelerini ilettim ve bakanlık şikayet dilekçesini imzalayıp, ileteceğimi söyledim. Şimdi G105'ten yazıyorum işte.

İkinizin de alıcıları hayırlı olsun. Tabi her ne kadar kızmış olsam da firmaya bu ürünleri ücretli sunmak yerine ücretsiz göndermeyi tercih etmesi bile masamın üzerindeki her şeyin Logitech olmasını daha anlamlı kılıyor.
  • Tesekkurler size de hayirli olsun. Baya ugrasmissiniz sanirim ama sonuca varmissiniz. Evet ucretsiz gondermesi guzel yoksa fareden fazla kargo parasi verirdim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Tesekkurler size de hayirli olsun. Baya ugrasmissiniz sanirim ama sonuca varmissiniz. Evet ucretsiz gondermesi guzel yoksa fareden fazla kargo parasi verirdim :)

Yasal olarak kargo ücretini hiç bir şekilde alamazlar zaten. İmalatçı/Satıcı sizin bulunduğunuz bölgede hizmet vermiyorsa ürünün ona/size ulaştırılması için kargo ücretini sizden talep edemez. Ancak alıcının ücretini isteyebilirdi. Aklınızda olsun, kargo ücreti ödemeyin böyle durumlarda.
  • Tesekkurler bilgilendirme icin, pek isim olmadigi icin bilmiyorum boyle seyleri ama tuketici olarak bilmek lazim :)

• @TRojka
    teşekkürler, sanada hayırlı olsun.
    Kargo kaç günde geliyor?
  • 16 sında gönderdik diye mesaj attılar bugün elime ulaştı.
  • Benim microsoft 800 klavye mouse setinin usb alıcısı kırıldı.
    Şimdi ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

@TRojka
    teşekkürler, sanada hayırlı olsun.
    Kargo kaç günde geliyor?

UPS Extra Saver ile gönderilmiş benimki. 15'inde Hollanda'dan çıkmış, 16'ında İstanbul, ancak bayramdan ötürü 19'u sabah teslim edildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atm10

Benim microsoft 800 klavye mouse setinin usb alıcısı kırıldı.
    Şimdi ne yapabilirim?

Konuyu okuyun.
  • benimde f710 nano alıcısı kaybolmuştu. maille irtibata geçtim. saollsun logitech temsilcisi erdal bey çok ilgilendi ve ürünü UPS kargo ile ücretsiz gönderdiğine dair mail ile bana ulaştılar. kargo takibine baktığımda hollandadan göndermişler ve şu an ankarada görünüyor büyük br ihtimal yarın elime geçer
  • Sayın Tolga bey,

Logitech Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Logitech Wireless Gamepad F710 ile yaşadığınız sorun icin çok üzgünüm. Benim adım Metin ve memnuniyetle isteğiniz konusunda yardımcı olacağım.

Bildiginiz gibi kaybolum yada kirilma garanti cercevesine girmemektedir.Logitech musteri memnuniyetine cok onem verdigi icin Logitech Wireless Gamepad F710 alicinizi adresinize ucretsiz gonderilecektir. Lutfen adresinizi ve telefon numarnizi teyit ediniz.

işte logitec farkı
  • beklenilen nano alıcısı geldi fakat f710 gamepad gelen nano alıcısını tanımadı. tanıması için yapabileceğim bar şey var mı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirbesyo

beklenilen nano alıcısı geldi fakat f710 gamepad gelen nano alıcısını tanımadı. tanıması için yapabileceğim bar şey var mı acaba..

Aynı soruyu ben soracaktım klavyemden aldın

• Küçücük parça ne sorunlara sebep oluyor. Kablolu alsa mıydık acaba. Bizim de kaybolabilir
  • Takın usbye unutun. Ne diye çıkarıyorsunuz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 27 Ekim 2013; 8:23:40 >
  • http://www.logitech.com/pub/techsupport/joystick/F710Connection.exe

1- linkteki dosyayı indiriyoruz.
    2- Alıcıyı bilgisayardan çıkartıyoruz
    3- F710 pillerinden birini çıkartıyoruz.
    4- Alıcıyı takıyoruz
    5- Pili tekrar takıyoruz.
    Eşleşme tammalandı
  • çıkarmadığımız zamanda sorun oluyor. mesela küçük bir yaramaz kızın laptopu tam nano alıcısının takılı olduğu yer tarafına düşürüp alıcının parçalanmasına sebep olması gibi. olunca oluyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaciik

http://www.logitech.com/pub/techsupport/joystick/F710Connection.exe

1- linkteki dosyayı indiriyoruz.
    2- Alıcıyı bilgisayardan çıkartıyoruz
    3- F710 pillerinden birini çıkartıyoruz.
    4- Alıcıyı takıyoruz
    5- Pili tekrar takıyoruz.
    Eşleşme tammalandı

dediğini yapıyorum ama eşleşme olmayıp bu şekilde bekliyor
     Logitech f710 nano alıcı kayboldu

• Dostum mutlaka eksik bişey yapmışssındır. Ben yaptım ve eşleştirdim. Pcye takılı başka alıcı felan varmı ? onlarıda çıkart. kumandanın pilini çıkart diyor. Sonra alıcıyı takıyorsun. Sarı bi 30 sn sayım ekranı çıkıyor. O sürede pili takman bekleniyor. Pili takınca yaşil oluyor ve eşleşme tamamlandı yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaciik

Dostum mutlaka eksik bişey yapmışssındır. Ben yaptım ve eşleştirdim. Pcye takılı başka alıcı felan varmı ? onlarıda çıkart. kumandanın pilini çıkart diyor. Sonra alıcıyı takıyorsun. Sarı bi 30 sn sayım ekranı çıkıyor. O sürede pili takman bekleniyor. Pili takınca yaşil oluyor ve eşleşme tamamlandı yazıyor.

tşk ederim sorun hallodu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.