Şimdi Ara

Logitech F710 Gamepad 99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Logitech sanırım kampanya yaptı çoğu yerde F710 99 TL'den satılıyor. Konsol gamepad kalitesinde bu fiyat kaçmaz ben 2 tane aldım tavsiye ederim.
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-f710-wireless-gamepad-940-000142-274062850
    http://www.hepsiburada.com/logitech-f710-wireless-gamepad-940-000142-p-OYUNLOGF710

• Gittigidiyor hesabıma 100-20 kupon yüklemiş. 1tl lik pil ekleyip 80 tlye teknosa mağazasından aldım bugün ups ile geldi on numara...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

Gittigidiyor hesabıma 100-20 kupon yüklemiş. 1tl lik pil ekleyip 80 tlye teknosa mağazasından aldım bugün ups ile geldi on numara...

hayırlı olsun hocam, bende aldım ve kalitesi beklentimin çok üstünde xbox one gamepadi alacaktım fakat bunun fiyatı 99 olunca bunu aldım bu fiyata çok iyi bir ürn

• Ben de alayım dedim ama HB deki bazı yorumlar çok kötü. kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

Ben de alayım dedim ama HB deki bazı yorumlar çok kötü. kararsız kaldım

Valla hocam bugün elime ulaştı iş yerimdeyim akşam deneyeceğim fakat malzemesi falan süper ötesi. Ben xbox one gampadini çok seviyorum büyük ele oturuyor ona çok yakın bir malzemesi ve büyüklüğü var. fiyatı da çok uygun
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Ben de alacağım sanırım bu gidişle
  • bende bunun kablolu ve titreşimsiz modeli var.40 liraya almıştım
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Steam kontrolcüsü normal bir dual-stick ile karşılaştırıldığında nasıl, memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

bende bunun kablolu ve titreşimsiz modeli var.40 liraya almıştım

hiç bi farkı yok hatta daha iyi pil derdi olmadığı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

bende bunun kablolu ve titreşimsiz modeli var.40 liraya almıştım

hiç bi farkı yok hatta daha iyi pil derdi olmadığı için

aynen
  • kef K kullanıcısına yanıt
    oyun seçiyor diyebilirim
  • Bende F510 var bu 710'un bir alt 310'un bir üst modeli ve benim cihaza mı özeldir bilmiyorum ama analog sticklerde deadzone denilen ölü bir bölge var. Yani belli bir eşik değerden sonra güzel bir şekilde kontrol edilebiliyor. Yani stick'i 2mm sola kaydırdığında bir değişiklik yok ama 3mm'den sonra gayet düzgün. Toplasanız zaten 1-1.5cm hareket ettiğiniz düşünürseniz bence yüksek bir eşik değeri var. Araştırdığımda bundan mağdur olanları da gördüm. En iyisi xbox controller almak diyorlar ya da ds4 alıp emülatörle kullanmak diyorlar
  • F710 güzel gamepad ancak çok arıza yapan bir yapısı var. Triggerlar genelde bir süre sonra arıza yapıyor. Bende aynı sıkıntı vardı lehimleri söktüm yeniden lehimledim fln bir şekilde çalıştı şu anda sorunsuz kullanıyorum. Ama kopma sorunu gerçekten can sıkıyor. Oyun sırasında bağlantı kopuyor. Pil zayıflığından dolayımı yoksa frekans karıştığı için mi bağlantı kopuyor anlamadım.
  • Valla ben orjinal xbox 360 gamepadi ile oynuyorum. Kaliteli görünen o kol bile 1 sene içinde 1 kere değişim gördü, şu anda da bazı tuşlardan abuk sabuk sesler geliyor. Bu logitech kolundan ise arkadaşımda var, 2 senedir sorunsuz kullanıyor. Yani dünyanın parasını verip xbox kolu alacağınıza bunu deneyebilirsiniz. İyi fiyat.
  • Normal fiyatı neydi bunun?
  • rocity kullanıcısına yanıt
    xbox kolunu 5 yıl önce 90 TL verip satın aldım o kadar hor kullanmama (maçlarda yenilince fırlatma dahil) rağmen hala taş gibi ne tuşlardan ses geliyor ne de kabloda sıkıntı oluyor.1 yılda o sorunlar meydana gelmişse sen çakmasını almışsın demektir. o zaman dünyanın parasıydı belki şimdiki gibi fakat bozulsa yine parasını verir adam gibi xbox kolu alırım diğer kollara para vereceğime. adamlar 10 numara oyunkolu yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 18 Mayıs 2017; 2:9:50 >
  • R2-L2 tuşlarını ellemeden almayın. Klasik konsolcuların beğenmeyeceği şekilde; tek basmalı siviç şeklinde değilde gaz pedali gibi seviyeli basmalı tuşları var. Sırf bu yüzden kullanamadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

R2-L2 tuşlarını ellemeden almayın. Klasik konsolcuların beğenmeyeceği şekilde; tek basmalı siviç şeklinde değilde gaz pedali gibi seviyeli basmalı tuşları var. Sırf bu yüzden kullanamadım ben.

Hocam R2-L2 nin yaylı olması daha iyi oyun sunuyor. Xbox one gamepadi de o şekilde.

örneğin fifa oynarken koşu tuşunu r2 yapıyorum yaylı olduğu için bastığın kadar tepki veriyor veya araba yarışlarında gaz pedalı olarak kullanıyorum bastığın kadar gaz veriyor

tek basmalılar çabuk bozuluyor.

Normalde Xbox One gamepadi tek geçerim. 2,5 sene kullandım ne arıza ne soyulma hiçbirşey olmadı. ama fiyatları malum o yüzden o kalite ver ergonomiye sahip olması ve fiyat 99 TL olması açısından f710 şuan daha cazip

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Normal fiyatı neydi bunun?

ben 150-170 seviyelerinde gördüm
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.