Şimdi Ara

Logitech F710 GamePad 305,09 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normal fiyatı 305,09 TL. 250TL üzerine 20TL indirim ekleyince 285e geliyor.

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-f710-kablosuz-gamepad-p-HBV00000DWV9U?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealSchule -- 6 Kasım 2020; 10:10:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ah ah 150tl ye pahalı diyorduk, şimdi 300tl ye fırsata çıkıyor.

Bende var bundan, bayağı hırpaladım, yön tuşları ile oynardım , o tuşların altındaki kömürlü plastik arıza yapınca, servisi de 80tl çekince çinden aldım, ama tam olmadı, sonrada Joystick ileoynamaya başladım, daha iyi oldu.  

Bayağı hırpalandı, ama o kadar parada verilmez buna.

• en nefret ettiğim şey x senesinde x tlye aldık diyenlerdir. ama ilk kez bu fırsatı yakaladım, yapmadan duramayacağım. bilmem kaç senesinde 80 tlden 2 adet aldım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ah ah 150tl ye pahalı diyorduk, şimdi 300tl ye fırsata çıkıyor.

Bende var bundan, bayağı hırpaladım, yön tuşları ile oynardım , o tuşların altındaki kömürlü plastik arıza yapınca, servisi de 80tl çekince çinden aldım, ama tam olmadı, sonrada Joystick ileoynamaya başladım, daha iyi oldu.  

Bayağı hırpalandı, ama o kadar parada verilmez buna.

• 20 tl indirim nasıl oluyor hocam ?

• 20 TL kişiye özel indirim herkeste yok, başlığa 305 yazman lazım.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Düzelteyim hocam teşekkür ederim. İndirim olunca ne indirimi olduğuna bakmadım  

• Bağlantı kopması, Windows uyumluluk sorunları olan bir model. Alttaki siyah kısmın kaplaması zamanla yapış yapış bir hal alıyor. Logitech'in artık daha güncel bir model çıkarması lazım. 10 yıldır aynı gamepad, üstelik bir sürü şikâyete rağmen sorunlu kısımlarını da düzeltmeden üretmeye devam ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 7 Kasım 2020; 12:46:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android box larla en çok uyum sağlayan geymped.
    letgo'dan falan 150-200 TL arasında bulunabiliyor. sanırım millet bir heves alıyor Sonra atıyor kenara.

• Gelenek sürsün ozaman zamanında Teknosadan 50 TL'ye almıştım çok pahali gelmişti yıl m.ö

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-25D61F122

en nefret ettiğim şey x senesinde x tlye aldık diyenlerdir. ama ilk kez bu fırsatı yakaladım, yapmadan duramayacağım. bilmem kaç senesinde 80 tlden 2 adet aldım..
    Altın gibi mübarek. Ben de 40 TL den alacaktım 2 adet almadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.