Şimdi Ara

Lockerz'ı hatırlayanlar varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • **** sitesini hatırlayanlar varmı hani şu ay sonu redeem yapılıyordu günlük giriş ve ankete cevap verip puan kazanıyorduk eskilerş anmak adına açtım ben ordan 25$ pp birkaçtane oyun almıştım t-shirtde var ama bir konsol vs nasip olmadı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr-SeRGeN -- 1 Haziran 2015; 3:40:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L.o.c.k.e.r.z demek istemştm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr-SeRGeN -- 1 Haziran 2015; 3:48:20 >
  • Bisey almak nasip olmamisti ne yazikki

• Kaç ptz yapmıştın hatırlıyormusun zordu redeemler birde yarışıyorduk redeem alerter vardı hatta evde saklrım ss atarım yarın hatta buraya :))

• bi hevesle üye olup bırakmıştım.Hala mail geliyor.
  • **** dan tam 5 tane hediye almıştım 1 tanesi de psp go du tam 230 tl gümrük bedeli ödedim o zaman 700 e hemen satmıştım diğer 4 hediyemde ipod 2 tane dvd film birde süper kaliteli kulaklık almıştım nerden baksam psp hariç diğerlerinin hepsini kullanıyorum aradan 3 sene geçmesine rağmen
  • Basligi gorunce gozlerim doldu.

Helal olsun, nerden aklina geldiyse...

• Benim tsirtu gondermediler gereken kisiyi cagirdigim halde.Olen olunca birakmistim bunlar hediyelerimi gondermez diye

• quote:

Orijinalden alıntı: LaHeL

Basligi gorunce gozlerim doldu.

Helal olsun, nerden aklina geldiyse...

Merak ettim forumdaşlarım kos koca forumdayız birde hatırlarsanız l.o.c.k.e.r.z turkiye vardı nickleriniz nelerdi orda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr-SeRGeN -- 1 Haziran 2015; 12:32:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.