Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1085. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.907
Cevap
75
Favori
1.049.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

PSG konusunda gelip, PSGyle ve benimle dalga gecmeye calisan uyeler bunu baslatti, ben baslatmadim.Tarih olmus, Barcanin altyapisi olmus takiminiza bakmadan PSGmle dalga gectiniz.

Hocam, yorumlarınızı çok beğeniyorum. En sevdiğim üyelerdensiniz bölümde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Üşenmedim saydım, TsubasaMessi 7v1 atıyor helal valla

PSGliyi savunan adamın Cityli olması niye hiç şaşırtmadı acaba

Not: Nick mesaj uyumsuzluğunun farkındayım.

Not2: Liverpoolun büyüklüğünü 10 senelik kulüplerin destekçileriyle tartışmamız bile saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noldu ya paris sg cl yi alıyor herhalde

• Önce 5 ŞL kupasını al, önümüze koy. Ondan sonra Liverpool seviyesinde olup olmadığını tartışalım.
  • Şu forumda saçma sapan konuşan herkesin Barcelonalı olması ya da Barcelona dönmesi olması şaşırtıcı mı? Hepsi çocuk. Guardiola fanboyları olsun, Messi fanboyu olup PSG'ye dönen şeyhçi çocuk olsun. Hepsi aynı kafadan. Hiçbiri farklı değil. Genelleme yapmak zorundayım. Umarım Guardiola, Messi falan futboldan defolup gider de sağlıklı bir ortamda futbol tartışması yapabiliriz.

Oyuncu ve teknik direktör fanboylarıyla tartışmak kadar iğrenç bir şey yok.
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    bu forumda birine fanboy diyecek son kişi sensin
  • Liverpool tarihi olan büyük bir kulüptür. 28 senedir şampiyon olamamasına rağmen hâlâ ismi yeter. Artık önümüzdeki 2-3 sene içinde şampiyonluk gelecek diye ümit ediyorum.

Paris veya City gibi takımların fanları; Liverpool, Inter ve Milan gibi takımlarla ilgili görüş belirtmese iyi olur.

• Mebasta kullanıcısına yanıt
    Liverpool'un büyüklüğü sorgulanmaz tabiki de. Tsubasa hocamın haklı olduğu bir konu var. Futbolda bugün ve yarın önemlidir. Başarılı bir tarih kupa kazandırmıyor.

• #Liverpool XI: Karius; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Henderson, Wijnaldum, Milner; Salah, Mane, Firmino.

10 ay sonra ilk kez eksiksiz ve tam kadroyuz. Clyne ve Lallana yedeklerde. Güzel haber!

• Fanboylarınla kendini artılatmadığın sürece adam yerine koyulacaksın. Yoksa umrumda değilsin. Bloklanmana rağmen hala cevap vermen üzücü.

Bizim konuyu rezil ettikleri yetmedi şimdi de gelmişler Liverpool konusunu rezil ediyorlar. Yerlerinde 2 dakika rahat duramıyorlar ki. Kim onlar için eğlenceyse (ki eğlence anlayışları sınırlı sadece futbolla, asosyal tipler) o konuya sarıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 31 Mart 2018; 14:8:55 >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    aynen adam toplayıp kendime + attırıyorum

bu forumda senden daha büyük fanboy yok

bloklaman yazılarımı okuduğun gerçeğini değiştirmiyor kuduruyorsun sürekli devam böyle
  • Fanboy 1:Asil Türk kanı, 2: Mebasta, 3:Nedved11, 4:Werner

Yeterince fanboyunuz var. Merak etmeyin her şey ortada. Kimin fanboyluk yaptığını bilmeyecek değilim. Her konuda aynı tartışmalar. Bir rahat bırakın da insanlar 2 dakika kendi takımının futbolunu konuşsun.

Hayır bir de istisnasız çete olarak çalışıyorlar. Arada bunların Guardiola fanboyları (eski Barcelona dönmesi) gelip onlar da konuyu karıştırıyorlar. Nedense şu kel destekçilerinin asla Barcelona çıkması futbolcuları ya da takım değiştiren futbolcuları eleştirdiğini görmedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 31 Mart 2018; 14:24:21 >
  • Hakem kırmızıyı yedi

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Fanboy 1:Asil Türk kanı, 2: Mebasta, 3:Nedved11, 4:Werner

Yeterince fanboyunuz var. Merak etmeyin her şey ortada. Kimin fanboyluk yaptığını bilmeyecek değilim. Her konuda aynı tartışmalar. Bir rahat bırakın da insanlar 2 dakika kendi takımının futbolunu konuşsun.

Hayır bir de istisnasız çete olarak çalışıyorlar. Arada bunların Guardiola fanboyları (eski Barcelona dönmesi) gelip onlar da konuyu karıştırıyorlar. Nedense şu kel destekçilerinin asla Barcelona çıkması futbolcuları ya da takım değiştiren futbolcuları eleştirdiğini görmedik.

Asil Türk Kanı da fena değil ama benim elime su dökemez. Beni birinci sıraya yazmanı rica ediyorum.

• Palace penaltıdan atmış :\

• Rezalet oynuyor Liverpool
  • Sadece taraftarımız iyi. Onun dışında oyun oynamıyoruz. Çok kötüyüz.

• liverpul yine çöp herzamanki gibi

• hakem yine full formda gelmiş maça. Bzim zaten durumumuz belli, boş kale olsa o top bugün o klaeye girmez.
  • Wijnaldum çıkarsa bir şeyler değişir ilk yarıda. Onun dışında bu orta saha ile galibiyet zor.

• 
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.