Şimdi Ara

Live Die Repeat and Repeat(Edge of Tomorrow Sequel) |Doug Liman(202?)-Tom Cruise,Emily Blunt (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
5
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarının Sınırında ismi ben çok çok daha güzel. En azından spoiler yemiyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Live Die Repeat ismini vermek, filmin ismine bakarak spoiler yenmesine sebep oluyor. Edge of Tomorrow 2 olarak gelse daha iyi olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O filmin ismini belirleyeni eşek sudan gelene kadar pataklamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Doug Liman devam filmlerinin daha küçük olması gerektiğini düşündüğünden ikinci filmin daha küçük olacağını, iki dakikada bir aksiyona ihtiyaç duymadığından filmin daha az aksiyon içereceğini de söyledi. Öte yandan Liman seriyi üçüncü filmle devam ettirmeyi düşünmüyor. Planlara göre ikinci film seriyi sona erdirecek.

Bakınız.

Hayal kırıklığı oldu

O zaman film sıçar. Zaten filmin ismini bu hale getiren zihniyet bir nevi filmi öldüreceklerinin haberini vermişler. Aslında 2. filmin son olması bence güzel. Çok fazla uzatılınca film daha fazla sıçıyor.

• Muhtemelen orijinal bir fikirleri olmadığından bu karar alındı.
  • Cage (Tom Cruise) dan önce Emily Blunt (Rita) yaratıkları çok pis bozguna uğratmış.Oda aynı şeyleri yaşadıgından.. Belkide Full Metal Bitch in hikayesini görürüz.

• 2.sini merakla bekliyorum lakin 1.sinin sonunu anlamadım

Rita geçmişi nasıl hatırlamadı sonunda?
  • Bu devam filmide yalan olacak gibi.

• Umarım yalan olmaz ya harbiden çok iyi filmdi

Tabi Emily Blunt filmin çok sağlam olmasında önemli faktör
    @KalemKolik
  • .Gezegen. kullanıcısına yanıt

Aslında sorun yanlış. Geçmişi değil geleceği nasıl hatırlamadı diye sorman gerek. Bu durumda da cevabı kendinin vermiş olduğunu anlarsın zaten. Hatırlayamaz , çünkü zamanla oynama gücü sadece Tom da var . Bir ipucu daha ... film içerisinde Tom her geri geldiğinde nasıl O'nu nasıl hatırlamadı ise bu durum da aynı.

• Tamam da en sonunda hedef yok edilerek kısır döngü kırıldı bu yüzden herşeyi hatırlaması lazımdı bence

@obili
  • .Gezegen. kullanıcısına yanıt
    ı-ıh ... Öyle bir son olsaydı , izleyici "sizin bağlayacağınız finalin ... " diye gömerdi filmi (diye düşünüyorum)

Ana konuda böyle bir görüş gördüğümü hatırlamıyorum. İzleyicilerden bazıları film içerisindeki daha farklı konularda ikileme düşmüşler.
    https://forum.donanimhaber.com/edge-of-tomorrow-2014-tom-cruise--53510523

edit: ayrıca @nick ile haberdar etme olayı burada yokmuş ben de yeni öğrendim alıntı veya cevap sekmesini kullanmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 21 Ocak 2019; 16:6:39 >

• WB film için onayı verdi ve senaryonun yazımı başladı. Matthew Robinson un yazdığı senaryoyu yönetmen Doug Liman, Tom Cruise ve Emily Blunt beğendiği takdirde üçü de devam filminde yer alacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 1 Mart 2019; 21:21:48 >
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Ohoo! Daha en az 2 sene var. Ölme eşşeğim ölme.

• Film çok değişik ama güzeldi. 2.sinide merakla bekliyorum ve yine aynı kişiler oynar umarım
  • beklerken ağaç olanlar
  • Filmin senaryosunun yazımı tamamlandı. Tom Cruise un Mission Impossible filminin çekimleri tamamlanınca Live Die Repeat in çekimlerinin başlanması planlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 17 Ekim 2019; 23:49:50 >
  • Şu başlık uplandıkca çevirip çevirip ilk filmi izliyorum

• ilk film çok iyiydi merakla bekliyorum ben.
  • On your feet maggot!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.