Şimdi Ara

Little Caesars Pizza [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
4
Favori
6.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Little Caesars Pizza [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

İlk inceleme little caesers.Little casersı tercih etmemin sebebi joker indirim çıkmasıydı.Joker indirim ile 1 Orta Boy + Büyük Boy Pizza (Muhteşemler), 1 Çiftlik Sos, 1 Pepsi Cola (1 L.), 1 Bin Ada Sos için 25.89 tl ödedim.1 Orta Boy + Büyük Boy Pizza (Muhteşemler) normal fiyatı 34.90 tl yanında kola olmadığı için ayrı almanız gerekiyor.

Soldaki pizza Turkish Mix(Orta).İçerisinde Muenster ve mozzarella peyniri, pastırma, küp sucuk, mantar, yeşil biber, domates var.
    Malzeme yeterli değil çok fazla boşluklar var.Hamurun tadı gayet iyi.Pastırmalar çok sertleşmişti küçük parçalar yanmıştı.Turkish Mix pizzayı tavsiye etmiyorum

Sağdaki pizza Super (Büyük).İçerisinde Muenster ve mozzarella peyniri, pepperoni, sosis, baharatlı kıyma, jambon, yeşil biber, siyah zeytin, mantar, soğan var.Sosis sevmediğim için çıkarttım.
    Büyük boy pizzanın hamuru indirimli olmasına rağmen gerçekten büyük.Kutunun üstüne metre şeridi koymuşlar.Pizza 35.5 cm.Malzemeler yeterli düzeyde.Pepperoni jambon kalınlıkları tadını alıcak kadar kalın.Mantarlar çok şekilsiz ve tadları kötü.Pizzanın hamuru orta boya göre daha değişik geldi tadı poğaçaya benziyor.Super pizza little casersdan pizza alınıcaksa tercih edilebilir.

Lezzet : 6/10

Genel olarak lezzet kötüydü.2 pizzadada peynir çok azdı.Peynir azsa pizzanın tadında yarı yarıya bir düşüş oluyor.

Hız: 6/10

Pizzalar 45 dk da geldi.Pizzalar sıcak değildi.

Servis: 6/10

Orta boy pizza için 1 adet büyük boy pizza için 2 adet baharat geliyor.Baharatla küçük ve aşırı tuzlu.Baharatlar dışında herhangi birşey gelmedi

Fiyat: 6/10

Joker indirimsiz aldığımızı düşünürsek kesinlikle fiyatını haketmiyor.

Genel: 6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murdocker -- 23 Temmuz 2015; 1:27:36 >

• Güzel konu, pizzalar ile birlikte yan ürünleri de tanitirsaniz daha iyi olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

Güzel konu, pizzalar ile birlikte yan ürünleri de tanitirsaniz daha iyi olur bence

bugüne kadar yan ürün alıpta sevdiğim hiç olmadı o yüzden almıyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murdocker

quote:

Güzel konu, pizzalar ile birlikte yan ürünleri de tanitirsaniz daha iyi olur bence

Mesela çiftlik sos vs gelmiş ya onu da gösterip bir iki şey söyleseydiniz iyi olurdu..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Murdocker

quote:

Mesela çiftlik sos vs gelmiş ya onu da gösterip bir iki şey söyleseydiniz iyi olurdu..

daha detaylı incelemeye çalışırım diğer siparişlerde
  • Devamını bekliyorum başarılar

• Pızzaların boyutunu anlayabilmemız için yanına kutu kola, çatal Vs bir şey koyabilirsin sonraki incelemelerde.

Afiyet olsun
    .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mekânında yerseniz hem sıcak hemde daha lezzetli oluyor. 2'li orta boy Special Italiano pizza ve susam kenarlı 37 lira civarı vermiştik ve 10 numara idi. Dominos bunun yanında rezalet kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 5 Eylül 2017; 23:5:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.