Şimdi Ara

Liseye giden birisi olarak sizlere sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı Akşamlar.Ben lise 3'e gidiyorum.YGS/LYS sistemi giderek kötüleşirse olan ben gibi garibana olacak.Amaçları garibanları ve orta derecede olan insanları okutmamak.Bu durumda ne yapılır?

• meslek öğren kendi işini kur
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaFéin

meslek öğren kendi işini kur

Başka yol yok mu?
  • Yok kardeşim. Daha neye evet dediğini bilmeyenler yüzünden hayatımızı yakmaya başladılar işte. Türkiye son demlerinde. Bunlar hala dünya gücü sanıyor kendilerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: banaparaver123

quote:

Başka yol yok mu?

yok hepiniz tembelsiniz git sanayiye iş öğren en kötü sanayicinin altında passat 2 tane ev var ama zor işe gelemiyorsunuz demi pis iş çalışmak zor sürün o zaman banane işsizim diye ağla mezun olunca okumuş cahil vasıfsız ordusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

quote:

quote:

Başka yol yok mu?

yok hepiniz tembelsiniz git sanayiye iş öğren en kötü sanayicinin altında passat 2 tane ev var ama zor işe gelemiyorsunuz demi pis iş çalışmak zor sürün o zaman banane işsizim diye ağla mezun olunca okumuş cahil vasıfsız ordusu.

• Oy verme ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamadım Hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banaparaver123 -- 20 Eylül 2017; 20:27:34 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

quote:

quote:

Başka yol yok mu?

ağla vasıfsız seni senin gibisi çok var lise mezunu üniversite mezunu kaynıyor sen kimsin ki ne diyelim burger kingde asgari ücrete iş bulurum sana geleceğin bu vasfı olmayan adamı kim ne yapsın diplomanı al ye derler hayat bu ben trollük yapmıyorum mezun olunca başına gelecekleri yazıyorum .

• meslek edin o meslekle ilgili belgeler al anadilin gibi ingilizce öğren yurtdışına git
  • Bu ülkeye çöpçüde lazım terzide.

Doktorda lazım öğretmende.

Doğrudur,yeni sistemde en iyi öğrencileri seçmek ve onların eğitiminin devamını sağlamak.

5 yıl sonra çok faydasını göreceğiz bu yapılanların.

S ve d ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meslek edin. Üniversite öyle büyük birşey değil. Zaten üniversiteye gitmeyen kalmadı.
    Şimdi gelip buraya 2 dil öğren bilmem ne öğren git bedavaya şurada çalış işsiz kalmazsın diyenler olacak.
    O kadar emek verdikten sonra kaç para maaş alacaksın ki? Alacağın verim harcadığın emeğe değmeyecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.