Şimdi Ara

liseliler gelin bi(HATTA herkes gelsin) seçmeli ders

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • liseye gidenler kendileri için diğerleri ise çevresindeki insanlar için yapsın seçmeli ders olarak bilgisayarı seçin hem programlama mantığını öğrenirsiniz bize de faydası olur bilgisayar öğretmeniyim atanamiyoruz seçin de şu dersi belki seneye atama sayımız biraz yükselir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• kendinizi afişe etmemek için mi yorum yapmıyorsunuz lan :)
  • hoca haklı beyler seçin şu dersi hem bi işinize yarar hem belki sayenizde bi kaç öğretmen daha atanır

• quote:

Orijinalden alıntı: acaca

liseye gidenler kendileri için diğerleri ise çevresindeki insanlar için yapsın seçmeli ders olarak bilgisayarı seçin hem programlama mantığını öğrenirsiniz bize de faydası olur bilgisayar öğretmeniyim atanamiyoruz seçin de şu dersi belki seneye atama sayımız biraz yükselir

sahsen ben secmm kendime uygun olani secerim cunku secsem daha p4 islemci 3.0 ghz yapiyo diye sevenler oluyo i5 de 1.73 yapiyo diye begenmiyorlar l3 cache bellk ndr blen yokki

• quote:

Orijinalden alıntı: king_adam

quote:

liseye gidenler kendileri için diğerleri ise çevresindeki insanlar için yapsın seçmeli ders olarak bilgisayarı seçin hem programlama mantığını öğrenirsiniz bize de faydası olur bilgisayar öğretmeniyim atanamiyoruz seçin de şu dersi belki seneye atama sayımız biraz yükselir

sahsen ben secmm kendime uygun olani secerim cunku secsem daha p4 islemci 3.0 ghz yapiyo diye sevenler oluyo i5 de 1.73 yapiyo diye begenmiyorlar l3 cache bellk ndr blen yokki

l3 bellek mellek i5 1.7 çalışıyor p4 3.0 önemli olan cikaherzi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B2 Spirit -- 11 Eylül 2012; 13:30:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Başka ne var ki seçmeli ders ?

• önemli olan biz mi seçiyoruz yoksa okul kurulu bize "kolaylık" olsun diye bizim yerimize mi seçiyor

• biz seçmiyoruz ki koalylık olsun diye müdürler ve öğretmenler falan seçiyor

• seçerim seçmesine de bizim okuldaki pc lerin hepsi bozuk.üşenip de gidip bilgisayarcıya verip tamir ettirmemişler kaç yıldırbu yüzden bilgisayar dersi de işlemiyoruz.

• quote:

bizim okulda bilgisayar öğretmeni yokmuş o yüzden seçemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pringles

önemli olan biz mi seçiyoruz yoksa okul kurulu bize "kolaylık" olsun diye bizim yerimize mi seçiyor

Seçtirtmeli ders onlar

• Seçme derken 10. sınıfa geçtim Anadolu Öğretmen Kağıt felan mı verecekler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Susurluklee

Seçme derken 10. sınıfa geçtim Anadolu Öğretmen Kağıt felan mı verecekler ?

• Hocam kusura bakmayın ama size soracak halimiz yok. Ben Yaşayan Diller seçeceğim sanırım. Programlamayı kendim öğrenebiliyorum. İnsanları zorlayamazsınız. (Not: 5 senelik SBL'de okuyorum...)

• okul kurulu seçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatchLok

okul kurulu seçmiş

nereden baktın ?
  • Öyle her önüne gelen programlama mantığını çözemez meslek lisesi bilişim teknolojileri alanından çıkışlıyım 10.sınıfta 15 kişi çaktı o dersten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLeqendBoy

quote:

bizim okulda bilgisayar öğretmeni yokmuş o yüzden seçemedim

ulan işe bak ya. bi okulda hoca yok diye açılmaz, birinde bilgisayarlar bozuk diye hoca atanmaz. ulan atayın bizi işte bilgisayar dersi verelim şu çocuklara mezun olunca napıcam hiç bilmiyorum ya özel sektör takılıcaz galiba

• ilkokuldayken bilgisayar dersi vardı ama bilgisayar öğretmeni yoktu sınıf öğretmeni giriyordu :D oyun oynatıyordu bize o zamanlar 2 tane motosikletli zamana karşı yarışıyordu motor arkasından kurbağa gibi bişi atıyordu felan filan :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.