Şimdi Ara

lise platonik aşkıma instadan yürüyeyim mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kızı liseden beri görmüyom bi yürümeyi hak etmiyor mu sizce şimdi ?

ben kıza açılmaya yakınlaşmaya çalışcam ama o kız muhtemelen sadece sordugum sorulara cevap verecek ve muhabbeti ilerletmeye çalışmayacak bile

neden: çünkü güçsüzüm , cevap bu kadar net. dolayısıyla benden hoşlanmayacak

sonra kimse demesin her insanla şansım eşit diye. şu an bildiğin 0ım ama yine de denemek için içim içimi yiyo , bi red yesem rahatlıycam aslında

• Hocam öteki konudan yazacaktım ama buradan yazayim bari.

Eğer kız ile tanışıklığınız oturup konuşmuşluğunuz yoksa ve tipiniz de ortalama altı ise cevap belli :(

Ama ortalama bir tipiniz varsa öncelikle kızın hesabına iyice bir göz gezdirin nelerle ilgileniyor, nelerden hoşlanıyor, vs. vs.

Ve direk konuya girmeyin ilgilendikleri alanlardan girin veya attığı bir hikayeyi cevaplayarak girin.

Şimdi dersen ki sen anlıyon mu bu işlerden diye yok. Anlasam zaten dh konu dışında işim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5620970B4

Hocam öteki konudan yazacaktım ama buradan yazayim bari.

Eğer kız ile tanışıklığınız oturup konuşmuşluğunuz yoksa ve tipiniz de ortalama altı ise cevap belli :(

Ama ortalama bir tipiniz varsa öncelikle kızın hesabına iyice bir göz gezdirin nelerle ilgileniyor, nelerden hoşlanıyor, vs. vs.

Ve direk konuya girmeyin ilgilendikleri alanlardan girin veya attığı bir hikayeyi cevaplayarak girin.

Şimdi dersen ki sen anlıyon mu bu işlerden diye yok. Anlasam zaten dh konu dışında işim yok.

hocam kızı sadece okul ortamından biliyorum hocam

biz zamanında yazışarak çok konusurduk hocam ha o zamanlar aşık falan değildim de arkadaş olaraktı hocam

fakat işin tuhaf tarafı kızla hiç şöyle yüzyüze bi bulusma falan yapmadık okulda da fazla yanyana gelemiyoduk hocam. ama bi ara baya yazışıyodum kızla onu hatırlıyorum hocam eski olay bu

tip normal ama alfa olmadıgım için atraktiflik 0 hocam çekici değilim yani aslında tipsizim hocam

ama kız çok güzel mi derken oda çok güzel değil instada 231 takipçisi var hocam yani aşırı popü de sayılmaz

kız neleri sever sevmez bilmem hocam zaten bilsem de ne değişecek ben de öyle taktik yapacak kafa yok hocam

benim yapacağım iş belli kızı durduk yere takip edecem, selam diye dm atacam, yarım saat içinde kıza kendisinden hoşlandıgımı belli edecem hatta direkt söyleyecem, sonra yiyecem reddimi oturacağım aşağı ben kendimi biliyorum hocam

ama işte o kadar sıkıldım ki olacakları bilmeme rağmen bu atraksiyon dolu işe girmek istiyorum

bi yandan da kıza acıyorum kim bilir nası prensler hayal ediyodur ama kendisinden hoşlanan adam benim

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

hocam kızı sadece okul ortamından biliyorum hocam

biz zamanında yazışarak çok konusurduk hocam ha o zamanlar aşık falan değildim de arkadaş olaraktı hocam

fakat işin tuhaf tarafı kızla hiç şöyle yüzyüze bi bulusma falan yapmadık okulda da fazla yanyana gelemiyoduk hocam. ama bi ara baya yazışıyodum kızla onu hatırlıyorum hocam eski olay bu

tip normal ama alfa olmadıgım için atraktiflik 0 hocam çekici değilim yani aslında tipsizim hocam

ama kız çok güzel mi derken oda çok güzel değil instada 231 takipçisi var hocam yani aşırı popü de sayılmaz

kız neleri sever sevmez bilmem hocam zaten bilsem de ne değişecek ben de öyle taktik yapacak kafa yok hocam

benim yapacağım iş belli kızı durduk yere takip edecem, selam diye dm atacam, yarım saat içinde kıza kendisinden hoşlandıgımı belli edecem hatta direkt söyleyecem, sonra yiyecem reddimi oturacağım aşağı ben kendimi biliyorum hocam

ama işte o kadar sıkıldım ki olacakları bilmeme rağmen bu atraksiyon dolu işe girmek istiyorum

bi yandan da kıza acıyorum kim bilir nası prensler hayal ediyodur ama kendisinden hoşlanan adam benim

Alıntıları Göster

Kızın 231 takipçisi varsa direk öyle yapın o zaman, ya kabul eder ya etmez. Yüksek ihtimal etmez ama siz yine de deneyin.

• lise hazırlığa başladığımda son sınıfta gızın birine platonik olmuştum

sınıfını sırasını öğrenecek kadar takip ettim

islambolun trafiği nedeniyle karşı tarafta olan okula sabah 7 de ilk gelen ürgenci idim

gelir gelmez gızın sırasına aşk dolu sözler yazılı not kağıtları bırakırdım  

40 sene sonra bilem gızın okul numarası ve adı soyadı hala ezberimdedir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.