Şimdi Ara

lise mezun diploma hakk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 2006/2007 yılında düz liseden menzun oldum işe gırdım diploma cıkmadıgı için belge falan almıştım onuda işyerine vermiştim sonrada diplomaya falan ihtiyac duymadıgım için almaya gitmedim neyse bu sene askerliği bitirdik geldik eski işe girecegiz ama lise diploması elimde yok okudugum okulda 2011 senesinde anadolu lisesi olmuş okula gittiğimde bu diplomayı alma şansım varmı yada mezun olduguma dair belge işyerine 2.giriş için çok ugrastırırlarmı neler gereklıdır ınternette hep kayıp ıcın olanları var ama ben hıc almadım gidip nedir bunun preseduru?

• Okuluın ne olduğunun önemi yok milli eğitimde kaydın var durumu iza et mezun olduğu okula belki 50-60 tl diploma parası alırlar. Tam rakam bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

Okuluın ne olduğunun önemi yok milli eğitimde kaydın var durumu iza et mezun olduğu okula belki 50-60 tl diploma parası alırlar. Tam rakam bilmiyorum.

hocam para sıkıntı değilde diplomayı saklıyorlarmıdır hala acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baro26

quote:

Okuluın ne olduğunun önemi yok milli eğitimde kaydın var durumu iza et mezun olduğu okula belki 50-60 tl diploma parası alırlar. Tam rakam bilmiyorum.

Diploman saklanmıyor. Sana yenisi çıkartılacak.
  • benim lise diploması ve üni myo diplomam hala ünide, geçici mezuniyet almıştım ben bende kalacağına orda kalsın iç değilse yeri belli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baro26

quote:

Diploman saklanmıyor. Sana yenisi çıkartılacak.

sağolasın hocam salı bakacağız artık teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.