Şimdi Ara

Lioness Kart ve Masonluk Üzerine!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
22.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 gün 12 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • orchuns (4 mesaj) Shadowstép (2 mesaj) ulu_can (1 mesaj) Dr. Hannibal Lecter (1 mesaj) Jeasme (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Lioness Kart ve Masonluk Üzerine!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bir arkadaşım lioness kart alacağını ve çok avantajları olduğunu benimde alırsam avantajlı olacağımı belirtti.Carrefour KFC vs gibi mağazalarda indirim vs sağlıyormuş.Yaptığı indirimlerde para olarak kartın içinde birikip geri size ödeniyomuş.Üye getirdikçede onların yaptığı harcamalardanda puan kazanılıyomuş.Fakat bi türlü güvenemedim ufak bi araştırma yaptım ve alttaki yazı ile karşılaştım.Siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında arkadaşlar???

Eğerki doğruysa durum vahim...

Lyons,Leo,Lıoness,Aiesec,Rotaract,Rotary Clup Ve Masonluk Üzerine!!!

|
    |

• Yarbay
    3288 Mesaj
    Tamamen yanlış bilgiler ile dolu bir yazı.

Masonluk ile lyons, leo veyahut rotary derneklerinin herhangi bir ekonomik, siyasi veya kuruluş mantalitesi olarak organik veya başka bir şekilde bağ yoktur.
    Tamamen farklı kulvarlarda oluşumlardır.
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İyi güzel de birbiriyle bağlantılı olmadığına nasıl kanaat getirdiniz?
    Yoksa sizde bir lioness üyesimisiniz?

Başka fikri olan yokmu arkadaşlar...
    |
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj
    bu LYONESS o lions değil tamamen farklı şeyler . sadece isim benzerliği.. ama şu kadarını söyliim sağlam bir yapı değil . çok karmaşık ve çetrefilli bir şey LYONESS . ama sade olarak şöyle söyliyebilirim . her nekadar alışveris üye alımı vs. üzerinden bir kar elde edilmiş olsada konu tamamen mağdur edilen insanlar üzerinden elde edilen bir kazanç.. sana o kartı vermek isteyenler eğen senden hiç bir ücret talep etmeyeceklerseal koy cebine zararı olmaz.. ( kii böyle bir şey yok senden ücret isteyecekler.. )
    yani bence uzak dur boş işler dostum..
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orchuns

Bir arkadaşım lioness kart alacağını ve çok avantajları olduğunu benimde alırsam avantajlı olacağımı belirtti.Carrefour KFC vs gibi mağazalarda indirim vs sağlıyormuş.Yaptığı indirimlerde para olarak kartın içinde birikip geri size ödeniyomuş.Üye getirdikçede onların yaptığı harcamalardanda puan kazanılıyomuş.Fakat bi türlü güvenemedim ufak bi araştırma yaptım ve alttaki yazı ile karşılaştım.Siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında arkadaşlar???

Eğerki doğruysa durum vahim...

Lyons,Leo,Lıoness,Aiesec,Rotaract,Rotary Clup Ve Masonluk Üzerine!!!

+1 çok sevdigim bir arkadaşım banada önerdi ama güvenemiyorum bilgisi olan varsa detaylı açıklayabilirmi ?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    sakın sakın lyoness saçmalığına bulaşma unutma her zaman piramitin tepesindeki kazanır siz ise 5 kuruş kar etmeden onun ayakcılığını yapmış olursunuz
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    2131 Mesaj
    Lyonnes in tanıtım toplantısına gittim, sömürcek adam arıyorlar.Sunum yapan adamın taktiklerinin eğitimini aldım zamanında, tamamen kandırmaya ve karşısındakinin açıklarını gözüne sokmaya, kolay para kazanacağına ikna etmeye yönelik.

Kahve arasında cemaatçi tipleri, 2 elle tek eli sıkmacaları görünce terk ettim toplantıyı
    |
    |
  • Yarbay
    4670 Mesaj
    Aisec in bunlarla alakası ne çözemedim?
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    Güncel
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.