Şimdi Ara

Lİnuxtan windowsa geçemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet hocamlar her türlü videoyu izleyip her türlü yöntemi denedim terminal hata veriyor terminalsizde olmuyor (mint kullanıyorum) detaylı yardım edebilcek biri dc me ulaşırsa sevinirim:firomberom (birde telefon doğrulayamadığım için oyunlarda konu açtım kusura bakmayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *VOİD- -- 9 Nisan 2024; 8:44:58 >

• usbye ventoy at geç terminalle uğraşma boşuna

• onuda denedim ama tekrar deneyim isosunu indirdim attıktan sonra napmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *VOİD- -- 9 Nisan 2024; 9:55:0 >
  • *VOİD- * kullanıcısına yanıt

ventoy'un isosunu indirme. linux.tar.gz'yi indir. klasörü bir yere çıkart sonra terminalde sudo yetkisiyle birlikte ventoygui.işlemcitipi dosyasını çalıştır. usb takılıysa algılar zaten, install yap. usbye format atar sonra da usbye windows isosunu yapıştırırsın. bilgisayarı kapatıp açıp ventoyu başlatırsın sonra da windowsu yüklersin.

• tam olarak nasıl yapıcam acaba yardım edermisin?

pm gönderdim

• hocam burda yeniyim pm ne bilmiyorum sizi biraz uğraştırdım kusura bakmayın

özel mesaj gönderdim yani. sayfanın en üstünde özel mesaj kutucuğuna tıklayabilirsin.

• hocam sms doğrulamasım yapamadım daha

o zaman şu videoyu atayım buradan da bakabilirsin : https://www.youtube.com/watch?v=3PsRxJZTXEY

• hocam bende adamdaki gibi olmuyor ne terminalde ventoy yazınca bişey oluyo nede ventoy açılıyo indirdiğim şeyi açınca dosya açılıyor sadece

terminali açıp sudo yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra indirdiğin dosyayı terminale sürükleyip öyle enter yap, şifreni isteyecektir onu girip açabilirsin.

• Hocam diğer videoalrdada böyle oluyor yoruldum artık olmuyor

Lİnuxtan windowsa geçemiyorum
  • Lİnuxtan windowsa geçemiyorumBonGuidesyoutube
    🌍The text version of this video: https://bonguides.com/how-to-create-a-windows-10-11-bootable-usb-stick-in-linux-mint/ 🔹How to Create a Bootable Windows 10 USB in Linux Mint 🔹How to make Windows 11 bootable USB in Linux Mint? 🔹How to create a Windows 10 bootable USB in Linux Mint? 🔹How to make Windows ISO bootable USB in Linux Mint? 🔹How to make Windows 10 and 11 bootable USB? 🔹Soft to create usb boot with Windows 10 iso🔹🔹 --------- create bootable usb windows 10 on linux mint, ventoy, create windows 10 bootable usb on linux, create windows 10 bootable usb gparted, linux mint create bootable usb, create windows 10 bootable usb from iso, how to make bootable usb windows 10, woeusb linux mint, #bonguides
    https://www.youtube.com/watch?v=pD7hMsdFiiM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.