Şimdi Ara

Linkedin Hesabım Çalındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle belirtmek isterim ki başlıkları aradım ancak uygun başka yer bulamadım ve linkedin ile alakalı daha önceden açılmış başlık bulamadım. Yanlış yerdeyse öncelikle özür dilerim ve konunun silinmesi yerine uygun başlığa taşınmasını isterim.

2014 yılından beri aktif olarak kullandığım Linkedin hesabım 2 hafta önce çalındı.

Bilgim dışında mail adresim değiştirildi. Şu anda giriş sağlayamıyorum.

Hesabıma ilişkin linki aşağıdan paylaşıyorum.

Hatırlarsanız milyonlarca kişinin hesaplarının ele geçirilmesiyle alakalı haber çıkmıştı.

İşte o haber

Linkedin Hesabım Çalındı
    Linkedin Hesabım Çalındıwww.cumhuriyet.com.tr
    Siber suçlular LinkedIn hesaplarını hedef alıyor: Ele geçirilen hesap sayısında büyük artış
    https://www.cumhuriyet.com.tr/bilim-teknoloji/siber-suclular-linkedin-hesaplarini-hedef-aliyor-ele-gecirilen-hesap-sayisinda-buyuk-artis-2109556

Konu ile alakalı geçen hafta sikayetvar.com isimli platform üzerinden şikayet oluşturdum ancak linkedin henüz geri dönmedi. Buradan sikayetvar.com sitesine de teşekkür ederim.

Linkedin üzerinden hiçbir yetkili henüz dönüş yapmadı. Burada büyük hayal kırıklığına uğradım.

Aşağıda paylaşacağım hesabımın derhal geri verilmesini istiyorum. (curlictidarkr@hotmail.com mail adresi bana ait değil, kardeşimin hesabı üzerinden eriştik.)

Linkedin Hesabım Çalındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ışıklılımühendis20 -- 19 Kasım 2023; 20:20:28 >

• Destek lütfen. Sadece ben değil, benim gibi milyonlarca mağdur için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.