Şimdi Ara

Link Kısaltma Siteleri Genel İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba Piyasadaki Link Kısaltma Sitelerinin Genel hatlarını inceleyip sizlerle paylaşmak istedim.Umarım sizlere bir nebze de olsa faydam dokunur.

• Adf.ly
    • Bc.vc
    • Mikiurl.com

İlk Olarak Adf.ly ile başlayalım.

Adf.ly çok yaygın olarak kullanılan link kısaltma sitesidir.Türkiye'den gelen 1k tekil hite 0.85$ çoğul hite 0.50 $ ödemekteler.Diğer ülkelere ait ödeme tutarlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Ödemelerini Paypal yoluyla yapmaktalar.Ödeme almak için Minimum 5$ kazanmış olmanız gerekmektedir.Adf.ly'yi kendim kullanmaktayım şuana kadar ödemelerde sıkıntı çıkmadı yaklaşık 15$'a yakın para kazandım.Kısalttığınız linklerde gösterilen reklamlar rahatsız edici değil.Yetişkin içerik veya pop-up kullanmıyorlar.Bu nedenle kazançlar diğer bir site olan bc.vc ye göre biraz daha düşük.Ayrıca refli linkinizle kayıt olan üyelerin kazançlarının %20'si size komisyon olarak geliyor.

Adf.ly'den aldığım 5,34$'lık ödeme

Adf.ly'ye kayıt olmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
    Refli Link(Ref'li üye olursanız sevirim.Maksat beraber kazanalım.)
    Refsiz Link(Açılan sayfada Join Now butonuna tıklamanız yeterli.)

Şimdide Diğer Site bc.vc'yi inceleyelim.

Adf.ly'ye göre daha az kullanılan fakat adf.ly'ye göre 2 kata yakın daha fazla para kazandıran bir sitedir.Türkiye'den gelen 1k tekil hite 2.00 $ çoğul hite 0.80 $ ödemekteler.Diğer ülkelerin kazançlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Kazançların bu kadar fazla olmasının sebebi reklam sayfalarında pop-up kullanmaları fakat yinede kazandırdıkları para göz önünde olduğunda kabul edilebilir bir durum.Ödemeler adf.ly ile aynı şekilde minimum 5$ kazanç üzerinden paypal ile yapılmaktadır.Şuana kadar bc.vc'den 1 kez 5$'lık ödeme aldım.Yine adf.ly ile aynı şekilde ref linkiniz ile üye olanların kazançlarının %20'si size komisyon olarak geliyor.

Bc.vc'den aldığım 5,00$'lık ödeme

Bc.vc'ye kayıt olmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
    Refsiz Link(Açılan sayfada Şimdi Katıl butonuna tıklamanız yeterli.)

Yerli Site Miki Url'yi İnceleyelim.

Miki Url yerli link kısaltma sitesidir.Kazançları biraz düşüktür fakat yerli reklamlar göstermeleri ve pop-up kullanmamalarından dolayı ziyaretçilerinizi rahatsız etmeyecek bir yapıya sahiptir.Tekil çoğul ziyaretçi ayrımı yapmazlar gelen her hiti sayarlar.Bu açıdan oldukça iyidir.1000 ziyaretçiye yaptıkları ödeme 1,5 Tl dir.Ülke ayrımı yapmazlar.Kazancınız 10 Tl'ye ulaştığında her ayın 1'i ile 5'i arasında ödemenizi Paypal veya Banka hesabınıza yaparlar.Diğer sitelerde olduğu gibi referanslarınızdan %20 komisyon alırsınız.

Mikiurl.com'a kayıt olmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
    Refsiz Link

Not:Diğer sitelere ait incelemeler eklenecektir.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 4 Ekim 2012; 22:58:23 >

• 2 Eylül 2012 Güncelleme
    Daha öncelerden aldığım adf.ly ödemesi aklıma geldi ve konuya ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

2 Eylül 2012 Güncelleme

hocam linklerinizi nerelerde paylaşıyorsunuz neler paylaşıyorsunuz nasıl yüksek rakamlarda tıklatıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirgumussoy

quote:

2 Eylül 2012 Güncelleme

hocam linklerinizi nerelerde paylaşıyorsunuz neler paylaşıyorsunuz nasıl yüksek rakamlarda tıklatıyorsunuz ?

Arkadaşa sormuşsunuz da ben cevaplayayım herkesin bir yöntemi var analiz edin çok tıklanan bir yere koyun linkinizi. En iyisi facebook, twiter veya iyi hitli bir web siteniz olmasıdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasinscr

quote:

quote:

2 Eylül 2012 Güncelleme

Arkadaşa sormuşsunuz da ben cevaplayayım herkesin bir yöntemi var analiz edin çok tıklanan bir yere koyun linkinizi. En iyisi facebook, twiter veya iyi hitli bir web siteniz olmasıdır...

cevap için teşşekkür ederim facebook twitter konusnda iyi değilim ama sağlam bir youtube kanalım var 400000'e yakın tıkım var orda şimdi şansımı orda denıyıcem keşke onceden başlasaydım bu işe

• 4 Ekim 2012 Güncelleme
    Geçen günlerde aldığım bc.vc ödemesi konuya eklendi.
  • quote:

4 Ekim 2012 Güncelleme
    Geçen günlerde aldığım bc.vc ödemesi konuya eklendi.

Hergün stabil 60 tık nasıl sizce hocam ?
  • Ayda 1800 tık yapar 2.25 $ gibi bir miktar kazandırır.Minimum ödemenin 5$ olduğunu düşürürsek 2 ayda bir 5$ para alacağınız anlamına gelir.Bana 2 ayda 5$ az bir miktar.Ama yinede hiç yoktan bir gelirim olsun kenarda biriksin diyorsanız yeterli olabilir.
  • quote:

Ayda 1800 tık yapar 2.25 $ gibi bir miktar kazandırır.Minimum ödemenin 5$ olduğunu düşürürsek 2 ayda bir 5$ para alacağınız anlamına gelir.Bana 2 ayda 5$ az bir miktar.Ama yinede hiç yoktan bir gelirim olsun kenarda biriksin diyorsanız yeterli olabilir.

Sizce neler yapabilirm sizin kişisel tavsiyelerinniz yaptıklarınız nelerdir hocam ?
  • quote:

quote:

Ayda 1800 tık yapar 2.25 $ gibi bir miktar kazandırır.Minimum ödemenin 5$ olduğunu düşürürsek 2 ayda bir 5$ para alacağınız anlamına gelir.Bana 2 ayda 5$ az bir miktar.Ama yinede hiç yoktan bir gelirim olsun kenarda biriksin diyorsanız yeterli olabilir.

Sizce neler yapabilirm sizin kişisel tavsiyelerinniz yaptıklarınız nelerdir hocam ?

Bunuda ben cevaplayayım iyi hitli bir siten yoksa bu işlerle uğraşma derim sana tavsiyem Bu Konumu İnceleyin Derim Arkadaşa da çamur atmayayım bu yolla yüzbinlerce dolar kazanan insanlar var ya twitterda çok takipçisi var ya facebookta yada iyi hitli bir siteleri var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Assasinscr

quote:

quote:

Bunuda ben cevaplayayım iyi hitli bir siten yoksa bu işlerle uğraşma derim sana tavsiyem Bu Konumu İnceleyin Derim Arkadaşa da çamur atmayayım bu yolla yüzbinlerce dolar kazanan insanlar var ya twitterda çok takipçisi var ya facebookta yada iyi hitli bir siteleri var...

haklısınız bendeyoutube kanalımla bunu yapmaya çalışıcam ;
    http://www.youtube.com/user/kadirgumussoy45
    Umarım başarılı olurum

• Ben Link.tl ile Tr5.in i kullanıyorum ama memnun değilim pek.Hangisini tavsiye edersin ?
  • Bc.vc kazancım $0.15749 olarak görünüyor 1.5 ay oldu hala ödeme alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Bc.vc kazancım $0.15749 olarak görünüyor 1.5 ay oldu hala ödeme alamadım.

ödeme alman için yeterli bakiyeye ulaşmamışsın..
  • quote:

quote:

2 Eylül 2012 Güncelleme

ARKADAŞLAR DETAYLI İNCELEMESİ BURDA BU TÜR SİTELERİN GERÇEK YÜZLERİNİ ORTAYA CIKARDIK BUYRUN İNCELEYİN
    http://www.yorumlaniyor.com/link-kisalatma-siteleri-incelemesi/

• http://link.tl/1YErG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu referansla çok iyi kazanırsınızhttp://link.tl/?r=386613

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.