Şimdi Ara

Lineage Buff List (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
14.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KRHTH

Kardeşim Demek İstedigimi Anlamamıssın Sen Herkesin Serverinda böyle değil adam yazmıs yeni arkadaslar icin yazıyorum diye ne bu hidded bu celal gerek yok relax relax

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sealion

Kardeşim Demek İstedigimi Anlamamıssın Sen Herkesin Serverinda böyle değil adam yazmıs yeni arkadaslar icin yazıyorum diye ne bu hidded bu celal gerek yok relax relax

kardeş kafana göre takılıyorsun herhalde, anlamadım ben seni, aradan bir mesaj bulup ona binanen yazdın herhalde. hiddet celal filan yok çok relaxım rahat ol

• quote:

Orijinalden alıntı: Nephiss

arkadaşım o zaman ne buffun ne de buradaki açıklamaların günahı var. oynadığın serverda edit yapıyorlar demek ki.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Emyn

arkadaşım o zaman ne buffun ne de buradaki açıklamaların günahı var. oynadığın serverda edit yapıyorlar demek ki.

arkadasım ben acıklamaları suclamıoyorum demek istedigim Dance Of light cogu serverda öyledir Ben adamı suclamıyorum sen biraz sert cıkıs yapıyosun

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Emyn

arkadasım ben acıklamaları suclamıoyorum demek istedigim Dance Of light cogu serverda öyledir Ben adamı suclamıyorum sen biraz sert cıkıs yapıyosun

Alıntıları Göster
    Üst konu olmus hayırlı uğurlu olsun ---onur kardesımınde ellerıne saglık.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumcumx

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cumcumx

teşekkürler cumhur abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: badonur

quote:

Orjinalden alıntı: cumcumx

teşekkürler cumhur abi.

Alıntıları Göster
    Hea admindan rica ettim 10dk icinde yaptilar sagolsunlar.
    Devamli pm olarak goruslerinizi bildirirseniz yardimci oluyor.
    Sitenin arka fonuna resim eklettirek

• quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Alıntıları Göster
    ewet katılıyorum cok guzel bir wallpaper ii olur ...arka planda ..wow bölümünde vardı bı zamanlar hala varmı bılmıorum ama ii olur cok cafcaflı olmamak kaydıyla cok cafcaflı gözlerı yorar..

• quote:

Orijinalden alıntı: cumcumx

ewet katılıyorum cok guzel bir wallpaper ii olur ...arka planda ..wow bölümünde vardı bı zamanlar hala varmı bılmıorum ama ii olur cok cafcaflı olmamak kaydıyla cok cafcaflı gözlerı yorar..

Alıntıları Göster
    Mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRHTH -- 22 Mayıs 2009; 17:25:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gol D. Ace

Bu mesaj silindi.
    ellerine sağlık güzel çalışma
  • quote:

Alıntıları Göster
    baya ugrasmısın ama baya yanlısın var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindBandit

baya ugrasmısın ama baya yanlısın var

Alıntıları Göster
    arkadaşlar merhaba... ben linegae yeni başladım fakat hangi chara hangi buffun alındığını hiç bilmiyorum... bana humana şu bufflar mage şu bufflar orca şu bufflar diye hangi chara hangi buff alınacakları liste halinde yazabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim...
  • Gracia ile gelen yeni buflları yazabilecek varsa tam super olucak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRsX11

uruuru o kadar biliosan yaz bakalım neymiş su holy resistance bide senin fikirlerini görelim???????

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .LecheS.

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Bu arada Holy Attack - divine için cevap gelmemiş sanırım bildiğim kadarıyla
    overlord - ve warcryer in steal essance skill i sacred,holy,divine olarak geçiyor zaten hemen hemen hepsinin sözlük anlamı aynı.
  • quote:

Alıntıları Göster
    1
  • quote:

Alıntıları Göster
    Dance of Light tüm skillerinin artırır ;) Çünkü Holy Weapon tarzı skilldir Divine Patk 20 veriyo mesela .

Do Lightda o tarz bi buff.

Crt Rate 100 vururken critical gelince katlanmasını sağlar yazmışsın bu yanlış.

Critical Damagedir o katlanmasını sağlayan ve alt +t yapıncada crt damageyi göremessin.

Crt rate daha çok crt gelmesini sağlar ;).

şöyle aşağı indirirken gördüm okursam söylerim eksik varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Monsterbasy10

Dance of Light tüm skillerinin artırır ;) Çünkü Holy Weapon tarzı skilldir Divine Patk 20 veriyo mesela .

Do Lightda o tarz bi buff.

Crt Rate 100 vururken critical gelince katlanmasını sağlar yazmışsın bu yanlış.

Critical Damagedir o katlanmasını sağlayan ve alt +t yapıncada crt damageyi göremessin.

Crt rate daha çok crt gelmesini sağlar ;).

şöyle aşağı indirirken gördüm okursam söylerim eksik varsa.

Alıntıları Göster
    Biz C4off oynarken holy weapon buffunu buyuculere alirdik undead monsterlere daha fazla damage vuruyordu, wall of argos taki meleklere ise tam tersi hic vuramiyordu simdi degistirildiyse bilemem.

• quote:

Alıntıları Göster
    beyler treasure hunter bufflarını dans falan hiçbirini bilmiyorum burdada yazmamıs yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: comletere

beyler treasure hunter bufflarını dans falan hiçbirini bilmiyorum burdada yazmamıs yardımcı olurmusunuz

Alıntıları Göster
    kardeşim accuracy isabet yazmışsın ama sadece isabet değil accuracy ne kadar yüksek olursa o kadar uzaktan vurabiliyorsun hem isabet hem menzildir accuracy nin l2 deki karşılığı
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bunun %80i yanlış bide sabit konu yapmışlar yazık

Crt rateyle ve crt dmg farkını bilmeyen adamın konusu sabit

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.