Şimdi Ara

LINEAGE 2 OYUNUNA YENİ BAŞLAYACAKLARA BİLGİLER !!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
3
Favori
181.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet sanırım dedigin gibi kendi orjinal sitesinden indirdim oyunda kamael yazıyor help me pls.

yahu arkadaşlar şu ücretsiz severlerın linklerini banada verin adam akılllı c4 c5 hangisi türk serveri orjinalini indirdim kurdum 7 cb oldu dosyası
    cd sini aldım ücretsiz diye giriom ıd şifre yazıyorum kendi otomatik üyelik alır diyor ama bi türlü giremedim makinadamı sorun bendemi anlayamadım. arkadaşlar ücretisiz server varsa adam akıllı bir link yollayın bakayım şu oyuna güzelse oyun orjinalinden üyelikte alarım önce kalitesine bakmalıyım amaçları nı ögrenmem lasım adam akıllı biri yardım etsin 1 haftadır kafayı yiyecem. [8D=:D]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froidparis -- 11 Mayıs 2008; 10:19:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: froidparis

evet sanırım dedigin gibi kendi orjinal sitesinden indirdim oyunda kamael yazıyor help me pls.

yahu arkadaşlar şu ücretsiz severlerın linklerini banada verin adam akılllı c4 c5 hangisi türk serveri orjinalini indirdim kurdum 7 cb oldu dosyası
    cd sini aldım ücretsiz diye giriom ıd şifre yazıyorum kendi otomatik üyelik alır diyor ama bi türlü giremedim makinadamı sorun bendemi anlayamadım. arkadaşlar ücretisiz server varsa adam akıllı bir link yollayın bakayım şu oyuna güzelse oyun orjinalinden üyelikte alarım önce kalitesine bakmalıyım amaçları nı ögrenmem lasım adam akıllı biri yardım etsin 1 haftadır kafayı yiyecem. [8D=:D]

yenianet var ucretsiz turk serverı..istersen bi bak.
  • Ben dark elf le 22 lvl oldum ama 20 lvlde master den almam gereken skilleri almayı bilmiyodum.Şu anda dark villagede ki master e gidiyorum fakat bana skill vermiyor.Ne yapabilirim??
  • ilk once classini secmen gerekiyor onun icin skilleri alamıosundur...grand master a gidip secebilirsin
  • Eski server ların tadı kalmadı L2 de ya cıvkını çıkardılar iyicenek
  • Arkadaşlar gansh arkadaşımızın verdiğiwww.l2extreme.com sitesi FBI tarafından federal bir ceza yemiştir 2010 gibi açılması bekleniyor,veya $250,000 ödemesi gerekiyor.Yani arkadaşı link kırık die suçlamayın.Söölemek istedim
  • süper bi oyunmuşşş
  • Bilgiler için teşekkürler...
  • Teşekkürler guzel bilgiler var
  • saolasın dostum emeğine sağlık yeni başladığım için baya işe yaradı
  • Güzel olmuş tşk
  • :) Bende Baslasammı acaba
  • upgrade ile ilgili bilgi verebilirmi herhangi biri, elemanların ellerindeki silahlar deli gibi yanıyo kırmızı, mavi fln bizimki teneke gibi duruyr
  • TşşkrLer..
  • Slm Lineage Sevenler
    2009 ocak ayinda 3. senemi dolduracagim abyss x3 serverinda halen mucadeleye devam etmekteyim )) kendime gorede guzel yol katettim su an 2 bulgar clani ile kendi aliance im da 165 kisi ile beraberiz. Bir kac kucuk high rate denemelerinden sonra x3 ten baskasinin yalan oldugunu gordum kendi kanimca,ve hala bu oyunun yavas yavas ve sindire sindire oynanmasi gerektigine inaniyorum (vakti ve sabri olanlar icin gecerli)
    ayrica kendi clanimda rus litvanya ve ukraynadan arkadaslar var hatta bi tanesine turkce bile ogretiyoruz ve gercek anlamda bizleri cok seviyor (su ana kadar beni sasirtan en buyuk seydir bu)
    uzun lafin kisasi server indan bikan low rate den tat alabilen zamani ve sabri olan herkesi bekliyoruz , oynayan arkadaslarin yas seviyesi dusuk degil dolayisi ile kesinlikle rahatsiz edici bi olay olmamistir olmayacaktir
    buna yabanci arkadaslar da dahildir .aramiza katilacak arkadaslara her turlu yardim yapilacaktir.Clan forum da actik yeni faaliyete gecti.Simdiden ilgilenen arkadaslara tesekkur ederim.

http://www.centaurclan.com/forum2/

lKINGELVISl
    78 Storm Screamer
    78 Titan
    70 Hawkeye
    76 Soultaker (Sildim)
    70 Abyss Walker (Sildim)

KINGELVIS
    76 Hierophant
    74 Blade Dancer

Abyss x3 Server

http://la2.theabyss.eu/?news
  • arkadaslar ben LıneAge2 ye baslamak ıstıyorum oyunu indirdim ama ne nedir bılmedigim icin calıstıramadım...ben gracia client indirdim turk oyuncularında bulundugu bı serverda oynamak istiyorum.bana bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı acaba...Tesekkur ederim .......
  • Clan Forumumuza uye olabilirsen detayli yardimci olabilirim
  • Geldim bile
  • evet arkadaşlar başkanımızın da dedigi gibi eger gerçekten ben zoru seviyorum ve bende yanınızda olabilirim diyorsanız gelin ve bize katılı. bizde basit server'larda oynadık ama inanın buradaki eşitlik hiçbir yerde yok. heleki türk server'ları uzak durulması gereken tek yer nedenmi herkez aynı dili konuşuyor ve küfürün biri bin para siz böyle bir oyundan zevk alabiliyormusunuz??? açıkcası ben küfür etmeye yada küfür yemeye deyil oyun oynamaya gidiyorum ve bence en güzeli theabyss. gelin birde herkezin eşit güçte oldugu serverin tadını çıkarın.....

http://www.centaurclan.com/forum2/

CentaurAngel
    arcana lord -76
    elven elder -65
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.